0

Skład zajefajny

VAMOUSSSSSSSS BARCAAAAAAA

0

matix19

Nikt nie mówił że z Ribinem będzie łatwo (no chyba że ty tak sądziłeś) Barcelona nie lubi gra z zespołami ze wschodu tam drużyny bronią się znakomicie tam jest twarda i agresywna piłka. I jak taka druzyna przyjezdza na Camp Nou to wiadomo że zamuruje swoją bramkę i bedzie próbowac cos zdziałac z kontry. Tylko niestety Rubin miał ogromne szczescie i na 3 strzaly zdobyl dwa gole, to była nie codzienna sytuacja, która sie zdarza bardzo zadko i cieszmy sie ze to zdarzyło się na poczatku sezony, a nie w decydujacej czesci. Na pewno nie mozna zlekcewazyc przeciwnika, ale wydaje mi sie ze Barca powinna sobie poradzic z Saragossa bez wiekszych problemow. 3 pkt musza byc nasze.

VISA EL BARCA

0

Nie no panowie mnie się wydaje, że jutro spokojnie pokonamy Saragose. Z Valencia na wyjeździe remis jak prawie co sezon to normalka tam jest piekielnie trudno wywiesc 3 pkt. Z Rubinem no Barca nie zachwycila chociaż była o wiele lepsza od rywali, zabrakło tylko skuteczności i troche szczescia. Barca wygra 3-0 VAMOUSSSSSSSSS

0

Ja też zgadzam się z kolegami poniżej Leo powinien opuścic ten mecz, odpoczynek mu sie nalezy. Chcialbym na skrzydlach zobaczyc Bojana i Pedro, a na szpicy oczywicie Zlatan. Srodek pola oczywiscie duet Xavi Iniesta, a za nimi Toure, ktory byl jednym z najlepszych zawodnikow w ostatnim meczu z Rubinem. Mam nadzieje ze w pierwszym skladzie zobacze rowniez Czyhryńskiego, obok niego Pique, na lewym Abidal, a na prawa strone w miejsce Daniego postawiłbym na Puyola. Na bramce oczywiscie VV.

0

W Interze też mówili że niema szans na to aby Ibra gdzieś poszedł, a zobaczyli dobrą ofertę i od razu zmienili zdanie. Jak nie Robinho to może Silva lub Mata jest, albo Cesc do środka, a Andres na skrzydło jest wiele rozwiązań na pewno Barca ma także plan B, a nawet C. Dla mnie nr. jeden na lewe skrzyło ro oczywiście Ribery, niech Barca spróbuje go sprowadzic może się uda. Przyjdzie nowy prezydent to niech rzuci kasą i ściąga Fabregasa i Riberyego, wtedy to byłaby paka :D

0

Zajefajnie :D VISCA EL Puyolek

0

Potrójna korona w tym sezonie to rzecz chyba niemożliwa. Ja będę bardzo szczęśliwy jak Barca zgarnie mistrzostwo kraju i przydałby się jeszcze triumf w Klubowych Mistrzostwach Świata.

0

Super wiadomośc, nie wyobrażam sobie Barcelony bez Puyola. Najlepszy kapitan w historii klubu.

VISCA EL PUYOL

0

Sory miało być

TEGO KLUBU NIE DA SIE NIE KOCHAC :)

0

cappogrs

Hehehehe czasy się zmieniają. Ja też pamiętam kilka lat temu jak nie miałem dostępu do oglądanie meczy Barcy, nie miałem możliwości pooglądać nawet jakichś powtórek w necie, czy nawet wejść na jakąś stronkę i poczytać. Pamiętam nieraz do północy siedziałem przed telewizorem i na telegazecie sprawdzałem wyniki Barcy, a najgorsze było to jak się nieraz czekało godzina 1 w nocy, a za chwile na telagazecie pojawia się napis że wyniki meczów pojawią się jutro hehe.

TEGO KLUBU NIE DA SIE KOCHAC !!!!!!!!!!

BARCA FOREVER !!!!!!!!!!

0

Dzięki wielkie Konradinho :)

Vamous Barca

0

No niestety niewiarygodne ale prawdziwe :(. No ale to przecież nie koniec świata. Barca wiecznie nie bedzie dominowac. Barca nie grała dobrze, ale też miała ogromnego pecha słupek, poprzeczka tym razem szczescie usmiechnelo sie do naszych rywali. Taki jest futbol nie zawsze wygrywa lepszy. To Barca zasłuzyla na zwyciestwo a nie Rubin. Po tym meczu dowiemy się kto tu jest sezonowcem hehe.

CZY NA DNIE CZY NA SZCZYCIE BARCELONA PONAD ZYCIE

VAMOUSSSS BARCAAAAAAAAAAA

0

Awansują:

Francja, Bośnia i Rosja. A Ukraina Grecja to będzie ciekawe i wyrównane starcie.

0

Coraz głośniej mówi się o tym transferze, mam nadzieję że Barca w końcu dogada się z ManCity i Robinho w zimie będzie nasz. Dobrze było by jakby Barca w zimowym okienku jeszcze kupiła lub wypożyczyła jakiegoś defensywnego pomocnika.

0

Moim zdaniem Casillas jest najlepszy, a Valdes jest w trójce najlepszych bramkarzy świata. Wczoraj V.V rozegrał najlepsze spotkanie w tym sezonie i oby tak dalej. Jestem dumny z Valdesa i cieszę się że Barca ma takiego bramkarza jak Victor.

Visca el VALDES

0

Ja jestem zadowolony z wyniku wywieźliśmy punkt z potwornie trudnego terenu. Mogło być lepiej, ale mogło być też gorzej moim zdaniem wynik jest sprawiedliwy. Najlepszy na boisku Valdes i Alves. Messi mało widoczny, w pierwszej połowie tylko chyba jedna dobra akcja w drugiej było już lepiej, Toure nie pewny dużo głupich nie potrzebnych strat, Iniesta jeden z najlepszych na boisku czasami trochę za bardzo samolubnie. Pique pewny, solidny, Puyol początek trochę nerwowy i nie pewny, ale później czyścił nie miłosiernie.

0

Messi na szpicy ???? Może być ciekawie :D:D

VAMOUSSSSSSSS

0

"Villa chce zmierzyć się z Ibrą" jak zmierzyć się wzrostem? Jak tak to niema szans hehe. Umiejętnościami też moim zdaniem przegrywa. Zlatan jest wyjątkowy, takich piłkarzy nie spotyka się często. Wysoki, silny, potrafi się perfekcyjnie zastawić, piekielnie mocne uderzenie, a do tego jest szybki i znakomicie techniczny. To piłkarz ponad kompletny.

0

Iniesta23

czarna wołga

Dzięki :)

0

Pewnie Pep wystawi najsilniejszy skład jaki jest tylko możliwy, moim zdaniem "11" będzie wyglądała tak:

Valdes - Abidal/Maxwell, Puyol, Pique, Alves - Xavi, Keita, Toure - Iniesta, Ibrahimović i Messi.

Mam nadzieję że Barca pokaże klasę i zgarnie kolejne 3 pkt.

VISCA EL BARCA!!!

0

Czy mecze Copa del Rey będzie transmitować SportKlub??? Bo gdzieś czytałem że SportKlub wykupił prawa do transmisji tych rozgrywek jak coś o tym wiecie to piszcie.

0

To jest przyszłość futbolu, ten koleś jest genialny. Mam nadzieję że jego talent się nie zmarnuje i że będzie w przyszłości wielką gwiazdą. Fajnie by było jakby się tego jego marzenie spęłniło.

0

No fajna opcja na lewe skrzydło, ale ja (jak chyba każdy z was) wolałbym Riberyego na lewej flance, jest to najlepszy obecnie zawodnik na lewym skrzydle, wyobraźcie sobie na skrzydłach Franck i Leo, a na szpicy Zlatan to byłoby prawdopodobnie najlepsze ofensywne trio w historii Barcy, niestety to tylko moje marzenie, ale czasami marzenie się spęłniają :). Robinho to też niezła opcja, jest szybki, bardzo dobrze wyszkolony technicznie i co ważniejsze jest ograny w La Liga.

0

Super niech trochę odpoczną i przygotują się na Valencie. Mam nadzieję że kontuzja Xaviego to nic poważnego.

0

Moim zdaniem faul był. Gracz Alemri ewidentnie kopnął Messiego w nogę nie dotykając się piłki, wślizg na nogi bez piłki to moim zdaniem bez gadania ewidentny faul. Należała się żółta kartka graczowi Almeri i rzut karny dla Barcelony, ale to już historia ważne że ta kontrowersyjna sytuacja nie zaważyła na wyniku.

VISCA EL BARCA !!!!

0

Dawno tak się nie denerwowałem czekając na ostatni gwizdek. No ale na szczęście udało się dowieść ten wynik do końca. I co najważniejsze kolejne 3 pkt. dopisujemy do naszego bogatego konta :) Pedro po prostu bramka marzenie, ależ umieścił tą piłę, kolejny talent La Masia wyrasta na gwiazdę, oby tak dalej. Z wyniku jestem bardzo zadowolony, bardzo cieszy mnie to że po raz kolejny nie straciliśmy bramki.

DRODZY KIBICE

Ja was w ogóle nie rozumiem, Barca po 6 kolejkach ma komplet punktów, jest to chyba najlepszy start w historii, a wam ciągle źle. To nie jest PES czy jakaś FIFA to jest rzeczywistość i o 3 punkty trzeba walczyć w 100% przez 90 min. Kibice innych klubów mogą nam tylko zazdrościć, na pewno chcieliby, aby ich ulubiony klub miał takie problemy jak Barca, bo zwycięstwo "tylko" 1-0 to dla was problem. Ja nie chce myśleć co będzie jak Barca przegra mecz. VISCA EL BARCA!!!!

0

Najlepszy obrońca świata. My kibice powinniśmy byc dumni z tego że Barca ma takiego kapitana.

VISCA EL PUYOL!!!

0

Wielki piłkarz, wielki człowiek, podoba m się jego charakter, a szczególnie skromność. Mam nadzieję że w przyszłości będzie dobrze wspominał Barcelonę. Przyszedł i udało mu się wygrać to czego najbardziej pragnął czyli puchar Ligi Mistrzów.

Wielki Respekt dla tego piłkarza się należy.

0

Mecz zajefajny, trochę mało bramek jak na tyle akcji. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku wszyscy wiemy jak trudno gra się Barcelonie z takimi zespołami jak Dynamo. Zobaczycie że Ukraińcy wygryzą Inter i to oni awansują do 1/8. Cieszy mnie znakomity występ Ibry szkoda tylko że nie strzelił bramki, teraz to ja już nie mam wątpliwości kto jest najlepszym napastnikiem na świecie.

Visca el Barca!!!

0

No mecz jak mecz, nie był dziś atrakcyjny mimo iż Barca dominowała, ale ważne że jest zwycięstwo i kolejne 3 pkt. Bardzo cieszy mnie to że dziś nie straciliśmy bramki. Super że Ibra dołożył dziś kolejną bramkę na swoje konto, mam nadzieję że nadal będzie tak skuteczny. Po raz kolejny znakomity występ zanotował Pique, moim zdaniem jest obecnie najlepszym obrońcą świata. Martwi mnie forma Henryego, to już jest któryś z rzędu jego nie najlepszy mecz, już nie pamiętam kiedy ostatnio strzelił gola. Mam nadzieje że francuz jeszcze wróci do wysokiej dyspozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?