0

jack666

Nie wiem o co ci chodzi koleś, jest 6:0, a ty narzekasz, a czy to ważne kto wszedł? Ważne jest to, że gramy najpiękniejszy futbol na świecie, jesteśmy skuteczni, i ostatnio nie tracimy w ogóle bramek. Brawo Blaugrana XAVI i INIESTA największe skarby Barcy nie do zastąpienia. VISCA EL BARCA!!!!!!!

0

Panie *jack666*. Wiadomo że Bayern to nie Malaga, ale przy dzisiejszej grze Barcy nie miałby nikt najmniejszych szans. Barca dominuje w każdej części boiska, gra ogromnym pressingiem i Malaga niema w ogóle miejsca. Chce jeszcze przypomnieć, że Bayern wczoraj wymęczył jedno bramkowe zwycięstwo na własnym stadionie z ostatnią drużyną w tabeli. :)

0

Brawo brawo i jeszcze raz brawo. Pięknie Barca dziś miażdży biedną Malagę. Pięknie :)

0

Skład może być w obecnej chwili najlepszy. Mam nadzieję, że dziś Martin pokaże klasę. 3:0 VEB

0

No trochę ta dzisiejsza defensywa będzie trochę niepewna, mam nadzieję, że poradzimy sobie i wygramy. Ja bym ustawił defensywę tak: Sylvinho - Marquez - Caceres - Alves i w pomocy wystawiłbym dwóch defensywnych pomocników czyli Toure i Keitę i oczywiście Xavi. W ataku postawiłbym na Iniestę, Henryego lub Eto'o i oczywiście lewa flanka Messi. Zobaczymy jak to dziś wszystko się poukłada. Ja stawiam na 3:0 oczywiście dla BLAUGRANY :)

0

Wydaje mi się, że jak Bayern nic nie wygra w tym sezonie to Ribery odejdzie i mam nadzieję, że do Barcelony :)

0

Jutro musimy zgarnąć 3 pkt. niema innej opcji. I to będzie ostatni mecz Barcy w tym miesiącu, a później zaczyna się najtrudniejszy miesiąc w tym sezonie kwiecień. Mam nadzieję, że Barca będzie w jak najwyższej formie i przede wszystkim w dobrej kondycji. Bo w kwietniu będziemy rozgrywać po dwa mecze w tygodniu i to nie byle jakie mecze tylko ćwierćfinały i półfinały LM i oczywiście mecze ligowe z czołowymi drużynami. Będzie bardzo ciężko, ale damy rade.

0

Fajne, że wylosowaliśmy Bayern będzie to bardzo ciekawy pojedynek. Większość kibiców pewnie myśli, że ManU jest już w finale, ale tak nie jest. Myślę, że Arsenal pokona ManU w następnej fazie i chciałbym zobaczyć powtórkę finału z Paryża Barca vs Arsenal, byłoby super :)

0

Dlaczego Porto?

A więc tak. Porto w tej fazie rozgrywek jest w gronie tych słabszych rywali, ale moim zdaniem nie jest najsłabszy. My jako kibice Barcelony marzymy o tym, aby Barca przeszła dalej, ale żeby tak się stało to wszyscy wiemy,że musimy być lepsi w ćwierćfinałowym dwumeczu i wiadomo, że lepiej było by trafić na słabszego rywala, a takim rywalem (w porównaniu z ManU, Chelsea i Liverpool) moim zdaniem jest Porto, Arsenal, Villarreal i Bayern. Ale najchętniej chciałbym zobaczyć konfrontację Barcelony z FC Porto (ewentualnie może być Arsenal) jeśli trafimy na Porto to, to nie znaczy, że mecz będzie jedno stronny i nudny. Portugalczycy grają bardzo ładną techniczną piłkę, podobną do Barcelony. I w takim meczu moglibyśmy zobaczyć fantastyczny futbol, moim zdaniem Barca i Porto to dwie drużyny, które grają najpiękniejszy futbol w tej edycji LM. To mógłby być jeden z najładniejszych meczy 1/4 Finału.

VISCA EL BARCA

0

Z miłą chęcią zobaczyłbym Villę w Barcelonie. Dla takiego piłkarza na pewno znalazłoby się miejsce w składzie

0

Może to nie był porywający mecz (a szczególnie w pierwszej połowie), ale najważniejsze, że zdobyliśmy 3 pkt. Bardzo jestem zadowolony z naszej dzisiejszej defensywy, dawno nie widziałem tak pewnie grających naszych stoperów wszystko opanowane gra spokojna bez nerwów i co najważniejsze zagraliśmy z tyłu na zero, a w dodatku nie otrzymaliśmy ani jednej żółtej kartki po prostu super. Bardzo się cieszę również, że Bojan strzelił dwie bramki pokazał że zawsze można na niego stawiać i mam nadzieję, że zostanie w Barcelonie na zawsze i w przyszłości będzie jedną z największych gwiazd FC Barcelony. Brawo Barca.

0

Powrócił niezawodny szybki Konradinho wielkie dzięki:)

0

Ja się cieszę że Henry i Eto'o nie zagają w podstawowym. Należy im się odpoczynek. A po drugie niech Bojan coś pokaże bo w tym sezonie zdecydowanie mało gra.

0

Ja się cieszę że Henry i Eto'o nie zagają w podstawowym. Należy im się odpoczynek. A po drugie niech Bojan coś pokaże bo w tym sezonie zdecydowanie mało gra.

0

Nie coś. Tylko "POTRÓJNĄ KORONĘ" :)

0

Ja myśle że Camp Nou powinni opuścić : Hleb, Jorquera i Gudjohnsen. A chciałbym zobaczyć w następnym sezonie: na lewym skrzydle Silvę lub Riberyego na lewą obronę można byłoby kupić Zhirkova, Cecha na pewno nie wyciągniemy z Chelsea, jeśli Barca chce kupić dobrego klasowego bramkarza, który walczyłby z Valdesem o miejsce w składzie to myśle, że takim bramkarzem byłby gracz reprezentacji Rosji i CSKA Moskwa Igor Akinfiejew. Jeśli chodzi o środkowego napastnika to jeśli Eto'o podpisze nowy kontrakt, to wydaje mi się, że nie ma sensu kupować jakąś gwiazdę na tą pozycję. Oprócz Eto'o na tej pozycji mógłby grać Henry, gdyż na lewą flankę przyjdzie wzmocnienie to nie będzie tam miejsca dla Francuza. Oraz Bojan.

0

Mnie się wydaje że trafimy na Arsenal. A jeśli miałby wybrać od najsłabszego do najtrudniejszego to tak:

Villarreal, Porto, Arsenal, Bayern, Chelsea, ManU, Liverpool

0

Oceny fajne. Bardzo mnie cieszy występ Henryego chwilami przypominał tego Henryego z Arsenalu brawo Heniek oby tak dalej jesteś wielki.

0

Pięknie Henry wraca do wielkiej formy brawa, mam nadzieję, że jeszcze pozostanie na kilka sezonów w Barcelonie. VeB

0

Ale Boumsong powiedział hehe. Zacznijmy od tego że przecież Barca nigdy nie gra na 0:0. Mam nadzieję, że Barca awansuje w dobrym stylu. :)

0

Mi też się wydaje że 30 mln euro + Hleb powinno wystarczyć. A jak nie to dać im te 40 mln. Ribery jest tego wart. Mam nadzieję, że Barca wygra wyścig po Ribery'ego.

0

Mam nadzieję, że jego dzisiejsze urodziny koledzy z drużyny będą delikatnie świętować. Żeby jutro piłkarze na mecz z Lyonem nie byli za bardzo skacowani :). A co do Realu, to ja chciałbym żeby Real odpadł :P Niech wszystkie drużyny Hiszpańskie awansują do kolejnej rundy, tylko nie Real. PUTA MADRID

0

Jeśli Barca będzie grać tak jak ostatnio z Bilbao, to możemy być spokojni o wynik. Blaugrana musi zagrać dużym presingiem, bo gdy zostawiamy kilka metrów wolnego pola np. Benzemie lub Gavou i gdy oni się rozpędzą to nic innego nam nie pozostaje jak sfaulować, a później wszyscy już wiemy jak to może się dla nas skończyć. W pierwszym meczu graliśmy beznadziejnie nasza obrona bardzo była pogubiona. Piłkarze Lyonu mieli dużo miejsca i cieszmy się, że Henry strzelił bramkę na 1:1. Będzie dobrze :) wygramy 3:1.

Visca el Barca!!!!!!!!!!!

0

Moim zdaniem powinni zagrać na Santiago Bernabeu, ponieważ na takim meczu na pewno będzie komplet widzów, a stadion Realu jest drugim największym stadionem w Hiszpanii i ma 80 tys. miejsc.

0

Kiedy będzie skrócik?

0

Super oby tak dalej i niech awansują do drugiej ligi, a później do pierwszej :) . Mam taką prośbę czy może znacie stronę internetową o Segunda Division B, albo o Barcy Atletic ? Gdzie można byłoby śledzić wydarzenia w tej lidze. Jeśli ktoś zna to bardzo proszę o podanie linka :)

0

Dzięki :)

0

Dziś chyba w drugiej połowie (bo pierwszej nie oglądałem to nie wiem) była zaczarowana bramka rywali. Tak oceniam wyróżniających się graczy w drugiej połowie:

ETO"O moim zdaniem grał dziś kapitalnie przepięknie urywał się obrońcą i wypracowywał sobie dogodne sytuacje, tylko zabrakło skuteczności i nad tym Eto'o musi popracować bo wszystkie cechy "napastnika kompletnego" posiada tylko czasami brakuje mu właśnie skuteczności.

PUYOL najlepszy obrońca na świecie, potrafi grać niemal na każdej pozycji, dziś udowodnił, że gra ofensywna dla niego to bułeczka z masełkiem, nie wiem czy na bramce by sobie poradził hehe , ale na ataku pewnie tak :)

INIESTA kapitalny mecz, jeden z najlepszych na boisku. Gdy jest Iniesta to wszystko świetnie funkcjonuje w Barcelonie. Przez te ostatnie dni gdy Anders leczył uraz widać było gołym okiem braki w środku pola, nawet Xaviemu nic nie wychodziło, a dziś proszę XAVIEMU wszystko wychodzi kapitalne prostopadłe podania, wrzutki, itd. Xavi grał jak natchniony gdy obok niego był Iniesta.

PIQUE dawno nie widziałem tak pewnych i czystych jego interwencji, wraz z MARQUEZEM tworzyli barierę nie do przejścia, kapitalne zgranie, świetnie łapali napastników Bilbao w pułapki ofsajdowe. Przed tym meczem myślałem, że Barca straci dużo bramek bo było trochę dziur i braków w tej formacji, a tu proszę Barca nie traci gola pierwszy raz od chyba miesiąca.

I oczywiście MESSI, kapitalny mecz jak prawie każdy w tym sezonie to on jest teraz najlepszym piłkarzem na świecie i nikt chyba niema co do tego wątpliwości. A przyśpieszenie ma chyba lepsze niż Lamborgini.

Dziś Barca zagrała kapitalny futbol po prostu kosmos. I każdy piłkarz dziś zagrał bardzo dobrze. Wydaje mi się, że Barca pożegnała się z tym malutkim kryzysem, widać duże poprawy w defensywie. Najbardziej mnie cieszy powiększona przewaga nad Realem i to że nie straciliśmy bramki.

Vamous Barca!!!!!!!

0

Panowie jak tam wygląda gra w tej pierwszej części ? A szczególnie jak tam wygląda gra w defensywie ?. Bo ja mam problemy z transmisją :( i nic nie wiem z tego meczu.

0

Thx :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?