0

Czy PK będzie w TVP?

0

Kasie trochę ponioslo

0

Dobrze, trochę ochłodzi to naszych chłopaków nastawią lepiej celowniki na nastepny mecz bo takie sety marnować to szok i nie podobne do Barcy.Dalej jesteśmy na szczycie i na nim pozostaniemy

1

Samolub Ronaldo to już żarty są ale trza się smiać bo to zdrowe jest

5

No i wiadomo dlaczego sędziowie są za Realem tyle w temacie

1

Nie wiecie kiedy Barca gra bo w sobotę trening dzisiaj trening hehe

0

Dzięki za informację

0

Pytanie jak obejrzeć mecz na telefonie? Mam internet bez limitu i będę w trasie jako pasażer więc chciałbym radę, dzięki z góry

0

Dokładnie brawo for Eleven

0

Wtorek i też liczę na stratę punktów ale sędziowie na to nie pozwolą

4

Już dawno nie widziałem takiego autobusu przeciw Barcelonie mieli fuksa i zremisowali wyjdziemy z tej grupy z 1 miejsca to jest pewne

0

Tyle sytuacji i tylko jedna wykorzystana ja się mniej stresuję w pracy niż oglądając taki mecz ta ostatnia sytuacja MALAGI - jest 6pkt i gitara

0

dzieki

0

dzisiaj nie ale jak bedzie warto to zeskanuje

0

watro sie rejestrowac na sts ogladal juz ktos tam mecz

0

Oglądał ktoś już wcześniej mecz na STS? warto się tam rejestrować

0

Na canal plus .

0

Dzięki

0

Kiedy są mecze o super puchar Hiszpanii bo nie określili tego w terminarzu na sezon 2015/2016

1

widzialem ale sie zdenerwowal bo pieknie mu prawde ten pokazal

0

czy Ktos wie czy bedzie transmisja super pucharu na tvp?

0

I bardzo dobrze Alves z Albą to płuca Barcy i bardzo się cieszę że został

0

dzieki .....................

0

no to dziwne bo ja mam karwasztwarz

0

na TV3 dalej reklamy ma Ktoś inny kanał

0

jeżeli Alves odejdzie to nie będzie dobrze

0

hehe dobre ...............

0

kolega miał wtedy zapaść

0

rosyjscy naukowcy obliczyli i podali do wiadomości że w hu.. i jeszcze trochę

1

hehe dobre................

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?