blaugrana1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pisałem to już kiedyś ale napiszę jeszcze raz dzięki Rivaldo jestem fanem Barcy. Wszystkiego najlepszego Rivi graj jak najdłużej
0
Szkoda tylu 100% okazji, dobra gra Barcy, jeżeli tak zagrają w rewanżu poprawiając tylko celność to o rewanż się nie martwię.
0
dzięki za odpowiedź
0
ogladam na polsacie tez tak macie ze glos jest szybciej od akcji o jakies pół sekundy?
0
Jeszcze trochę i zaczną się emocje, cały chodzę, dobrze że 4pak już się schłodził Do BOJU BARCO!
0
Pique jednak nie czuje się najlepiej będzie ciężko ale musi być dobrze BARCA!!!
0
Będzie ciężko Chealsea nigdy nie wygrała LM także są na pewno bardzo zmotywowani ale Barca ma w swoich szeregach wojowników których interesuje tylko zwycięstwo, mam nadzieję że będziemy w finale BARCA!
0
Szczerze nie byłem zadowolony że Pep będzie trenerem Barcy, myślałem że taki młody nie doświadczony nie podoła i znów Barca będzie miała suchy sezon a tu proszę SZOK co zrobił z Barcą, brawo Txiki za wybór brawo Pep za mądrość i inteligencję boiskową.
0
Po wypowiedziach Guardioli widać że nie wychowywał się w portugalskich slamsach bo są one na poziomie. Co do meczu to łatwo nie będzie, nie miałbym nic do powtórki z przed 3 lat (byłem bliski zejścia na zawał) bo pięknie by było znów zagrać w finale.BARCA
0
Czapki z głów przed tą wspaniałą bramką i przed Tym Wspaniałym Człowiekiem
0
Ten pajac ma faktycznie kompleks Barcy taki niby wspaniały trener a po jego wypowiedziach widać że jest słaby i żenujący, przez niego real schodzi na psy, co mnie zresztą nie martwi
0
ale fuks Chealse bramka z kapelusza
0
a ja dogrywki bym nie chciał bo jak Barca wygra to będzie płacz że zawodnicy Chealse byli zmęczeni po pucharze
0
moim zdaniem Chealsea gra dobrze i super bramka Drogby, nie będzie łatwo w LM, nie wiem dlaczego już co po nie którzy myślą że Barca jest w finale to błąd. Oczywiście jestem kibicem Barcy i wierzę w to, że dostaną się do finału ale będę drżał o wynik
0
Cavalier
Dobrze że lekarz pomógł tobie
0
BARCA KOCHAM TEN KLUB trudno może przegrają ale na zawsze BARCA od 12lat jestem za tym prawdziwym klubem nie to co klub za kasę
0
Ziros
tak było kiedyś ostatnie mecze między tymi klubami pokazują to co napisałem wcześniej
0
na atletico nie ma co liczyć to jest cichy przyjaciel realu tak samo jak espanyol, musimy liczyć na siebie i na Atletico Bilbao i może być Pięknie
0
wiadomo było że klubzakasę przejdzie dalej grając z takim zespołem ale pochwała dla Nikozji że ukuli im dwie bramy hehe
0
Joe
racja.
bramka dla benfiki mam nadzieję że nie strzelą następnej bo chealse chcę
0
ups klubzakasę stracił bramkę oj co się stało
0
ZAGŁOSOWAŁEM bo to super człowiek i niezwykły piłkarz
0
KIcia
myślałaś że klubzakasę to przegra
0
Tak jak pisałem wcześniej chciałbym chealse w 1/2 patrząc jak grają
0
hehe Xavi a ja miałem urodziny wczoraj piękny prezent mi Barca zrobiła
0
chyba 18-tego
0
na wyjeździe
0
a ja wole chealse ponieważ było dużo płaczu w 1/2 w 2007 że pod koniec jakiś karny się dla nich należał teraz pokażemy jak się gra w piłkę
0
na cyfrze nie będzie
0
nie raz jest tak że parę minut przed meczem dodają także bądźmy dobrej myśli