0

Pisałem to już kiedyś ale napiszę jeszcze raz dzięki Rivaldo jestem fanem Barcy. Wszystkiego najlepszego Rivi graj jak najdłużej

0

Szkoda tylu 100% okazji, dobra gra Barcy, jeżeli tak zagrają w rewanżu poprawiając tylko celność to o rewanż się nie martwię.

0

dzięki za odpowiedź

0

ogladam na polsacie tez tak macie ze glos jest szybciej od akcji o jakies pół sekundy?

0

Jeszcze trochę i zaczną się emocje, cały chodzę, dobrze że 4pak już się schłodził Do BOJU BARCO!

0

Pique jednak nie czuje się najlepiej będzie ciężko ale musi być dobrze BARCA!!!

0

Będzie ciężko Chealsea nigdy nie wygrała LM także są na pewno bardzo zmotywowani ale Barca ma w swoich szeregach wojowników których interesuje tylko zwycięstwo, mam nadzieję że będziemy w finale BARCA!

0

Szczerze nie byłem zadowolony że Pep będzie trenerem Barcy, myślałem że taki młody nie doświadczony nie podoła i znów Barca będzie miała suchy sezon a tu proszę SZOK co zrobił z Barcą, brawo Txiki za wybór brawo Pep za mądrość i inteligencję boiskową.

0

Po wypowiedziach Guardioli widać że nie wychowywał się w portugalskich slamsach bo są one na poziomie. Co do meczu to łatwo nie będzie, nie miałbym nic do powtórki z przed 3 lat (byłem bliski zejścia na zawał) bo pięknie by było znów zagrać w finale.BARCA

0

Czapki z głów przed tą wspaniałą bramką i przed Tym Wspaniałym Człowiekiem

0

Ten pajac ma faktycznie kompleks Barcy taki niby wspaniały trener a po jego wypowiedziach widać że jest słaby i żenujący, przez niego real schodzi na psy, co mnie zresztą nie martwi

0

ale fuks Chealse bramka z kapelusza

0

a ja dogrywki bym nie chciał bo jak Barca wygra to będzie płacz że zawodnicy Chealse byli zmęczeni po pucharze

0

moim zdaniem Chealsea gra dobrze i super bramka Drogby, nie będzie łatwo w LM, nie wiem dlaczego już co po nie którzy myślą że Barca jest w finale to błąd. Oczywiście jestem kibicem Barcy i wierzę w to, że dostaną się do finału ale będę drżał o wynik

0

Cavalier
Dobrze że lekarz pomógł tobie

0

BARCA KOCHAM TEN KLUB trudno może przegrają ale na zawsze BARCA od 12lat jestem za tym prawdziwym klubem nie to co klub za kasę

0

Ziros
tak było kiedyś ostatnie mecze między tymi klubami pokazują to co napisałem wcześniej

0

na atletico nie ma co liczyć to jest cichy przyjaciel realu tak samo jak espanyol, musimy liczyć na siebie i na Atletico Bilbao i może być Pięknie

0

wiadomo było że klubzakasę przejdzie dalej grając z takim zespołem ale pochwała dla Nikozji że ukuli im dwie bramy hehe

0

Joe
racja.
bramka dla benfiki mam nadzieję że nie strzelą następnej bo chealse chcę

0

ups klubzakasę stracił bramkę oj co się stało

0

ZAGŁOSOWAŁEM bo to super człowiek i niezwykły piłkarz

0

KIcia
myślałaś że klubzakasę to przegra

0

Tak jak pisałem wcześniej chciałbym chealse w 1/2 patrząc jak grają

0

hehe Xavi a ja miałem urodziny wczoraj piękny prezent mi Barca zrobiła

0

chyba 18-tego

0

na wyjeździe

0

a ja wole chealse ponieważ było dużo płaczu w 1/2 w 2007 że pod koniec jakiś karny się dla nich należał teraz pokażemy jak się gra w piłkę

0

na cyfrze nie będzie

0

nie raz jest tak że parę minut przed meczem dodają także bądźmy dobrej myśli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?