0

0

KOCHAM CIĘ BARCO pseudoklubkasa niech wreszcie wygra ligę bo powoli groziło to wojną domową niech perez ma

0

jeszcze trochę to tak się zapędzą że nie zrozumieją co to grać w piłkę chociaż czy to nie już?

0

santana
bez nerwów pisz spokojniej jesteśmy przed kasapseudoklub i to się liczy s real płaczki nie zdobędzie potrójnej korony i już mają doła i to się liczy

0

wreszcie 21 a nie 22 do boju KOCHANA BARCO kasapsudoklub niech patrzy jak się gra w piłkę a nie w nogi

0

bo arbiter bał się aktorów z s realu chamsko znów było i tego się trzymajcie(DO KIBOLI S REALU) cieszę się bo s real nie zdobędzie potrójnej korony co mega trener zapowiedział że to zrobi z kasapsudoklubem hehe nie poszło

0

to coś za mega kasę nie miało nic do stracenia dlatego wyrównali, bez chamstwa znów się nie obeszło, powiem tylko tyle KASAPSEUDOKLUB nie zdobędzie potrójnej korony hehe i to mnie już cieszy Barca tego dokonała KASA jeszcze nie

0

Messi 1,69 a jakie piękne bramki strzela z główeczki mistrzostwo

0

hehe komitet bo z madrytu pytania?

0

BRAWO wreszcie pewna wygrana na wyjeździe chociaż troszeczkę martwi gra defensywy bo gdyby piłkarze malagi mieli lepiej ustawione celowniki wynik mógłby być inny pozdro

0

Silver912
dobre zdjęcie hehe

0

HEHE BARCA !!!

0

Dzięki Niemu zacząłem kibicować Barcelonie jest Mistrzem jego bramki zwłaszcza z rzutów wolnych - poezja, oby grał jak najdłużej. Jak odszedł po cichu liczyłem że jeszcze wróci ale niestety nie stało się tak - szkoda

0

Najważniejsze wygrać choć 1-0 i wrócić bez poważniejszych kontuzji

0

trochę wypasik

0

Super jesteś wielki

0

już od dłuższego czasu ten komentator komentuje puchar jak gra Barca widać nowych sezonowych kibiców Cuenca za młody na takie coś

0

komentator mistrz świata i okolic daje radę( ja tu gadki dziwne a tu bramka) hehe PIĘKNE ŚWIĘTA BRAAAAMMMAAAA

0

0

blaugrana21
spoko zadzwonię jutro do ciebie z wynikiem słoneczko

0

młodzież brać przykład z Korzenia1 i spadać z lekcji hehe ja z pracy nie mogę holera

0

dobre zdjęcie hehehe

0

dlaczego nie ma skrótu po polsku

0

brawo za postawę i wytrwałość kocham cię Barco

0

0

ale się bałem tych za kase BBBBRRRRAWWWWO BARCA TO KLUB Z WYCHOWANKÓW A NIE Z KASY BBBBBBAAAAARRRCAAAA

0

gdzie był mega piłkarz ronaldo Messi coś pięknego brawo Barca

0

już się nie boję, Barca do boju dasz radę

0

jednak 4 obrońców bardzo dobrze Barca!

0

dobrze mówi polać mu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?