blaugrana1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
KOCHAM CIĘ BARCO pseudoklubkasa niech wreszcie wygra ligę bo powoli groziło to wojną domową niech perez ma
0
jeszcze trochę to tak się zapędzą że nie zrozumieją co to grać w piłkę chociaż czy to nie już?
0
santana
bez nerwów pisz spokojniej jesteśmy przed kasapseudoklub i to się liczy s real płaczki nie zdobędzie potrójnej korony i już mają doła i to się liczy
0
wreszcie 21 a nie 22 do boju KOCHANA BARCO kasapsudoklub niech patrzy jak się gra w piłkę a nie w nogi
0
bo arbiter bał się aktorów z s realu chamsko znów było i tego się trzymajcie(DO KIBOLI S REALU) cieszę się bo s real nie zdobędzie potrójnej korony co mega trener zapowiedział że to zrobi z kasapsudoklubem hehe nie poszło
0
to coś za mega kasę nie miało nic do stracenia dlatego wyrównali, bez chamstwa znów się nie obeszło, powiem tylko tyle KASAPSEUDOKLUB nie zdobędzie potrójnej korony hehe i to mnie już cieszy Barca tego dokonała KASA jeszcze nie
0
Messi 1,69 a jakie piękne bramki strzela z główeczki mistrzostwo
0
hehe komitet bo z madrytu pytania?
0
BRAWO wreszcie pewna wygrana na wyjeździe chociaż troszeczkę martwi gra defensywy bo gdyby piłkarze malagi mieli lepiej ustawione celowniki wynik mógłby być inny pozdro
0
Silver912
dobre zdjęcie hehe
0
HEHE BARCA !!!
0
Dzięki Niemu zacząłem kibicować Barcelonie jest Mistrzem jego bramki zwłaszcza z rzutów wolnych - poezja, oby grał jak najdłużej. Jak odszedł po cichu liczyłem że jeszcze wróci ale niestety nie stało się tak - szkoda
0
Najważniejsze wygrać choć 1-0 i wrócić bez poważniejszych kontuzji
0
trochę wypasik
0
Super jesteś wielki
0
już od dłuższego czasu ten komentator komentuje puchar jak gra Barca widać nowych sezonowych kibiców Cuenca za młody na takie coś
0
komentator mistrz świata i okolic daje radę( ja tu gadki dziwne a tu bramka) hehe PIĘKNE ŚWIĘTA BRAAAAMMMAAAA
0
0
blaugrana21
spoko zadzwonię jutro do ciebie z wynikiem słoneczko
0
młodzież brać przykład z Korzenia1 i spadać z lekcji hehe ja z pracy nie mogę holera
0
dobre zdjęcie hehehe
0
dlaczego nie ma skrótu po polsku
0
brawo za postawę i wytrwałość kocham cię Barco
0
0
ale się bałem tych za kase BBBBRRRRAWWWWO BARCA TO KLUB Z WYCHOWANKÓW A NIE Z KASY BBBBBBAAAAARRRCAAAA
0
gdzie był mega piłkarz ronaldo Messi coś pięknego brawo Barca
0
już się nie boję, Barca do boju dasz radę
0
jednak 4 obrońców bardzo dobrze Barca!
0
dobrze mówi polać mu