0

http://www.rojadirecta.me/
Gronek ja oglądam na tym z sopcasta nie jest po polsku ale jakość super i mam 100% pewność że nic nie zatnie

0

BRAWO BARCA to jest zespół TO JEST DUSZA

0

na tej stronie nie ma do oglądania wprowadzony zostałeś w błąd P4d53

0

super gra Barcy szkoda nie wykorzystanych sytuacji Milan też je miał także mecz super (jak to być kibicem fikcyjnej pseudo drużyny i się cieszyć że wygrali z ogórkami?) jak tak będzie dalej wyglądała gra Barcy to jestem spokojny o ten dwumecz a propo Bayern prowadzi wreszcie pseudo drużyna zmierzy się z kimś poważnym a nie tylko fuks

0

kimu
żyjesz?

0

bravo Valdi

0

ale klepa Barcy szok

0

spotkanie na miarę jak narazie finału

0

brawo sędzia ku...........a

0

joeblak
nie jest źle Barca gra swoje naraźie po jednej groźnej akcji

0

Rivaldo by sie przydał

0

nie dobrze

0

ja też się boję remis mnie ucieszy

0

super skład, Keita dobrze że gra bo najważniejsze jest żeby dzisiaj nie przegrać DO BOJU BARCO!!!

0

umawiają się na flaszeczkę po meczu uzgadniali kto leci do sklepu hehe a tak na poważnie to super że jest między nimi dobra atmosfera to rokuje że Pep zostanie

0

dobrze być optymistą ale ja biorę bramkowy remis w ciemno

0

załatwiłem sobie jutro wolne co by przy zimniutkich browarkach fascynować się meczem mojęj Barcy mam nadzieję że będzie dobrze bo mam ciągle ten dwumecz z Interem w głowie DO BOJU BARCO!

0

Panie i panowie spokojnie bez emocji real nie straci pkt teraz u siebie stracą pkt jak będą grać na wyjeździe Brawo Barca w 10-tkę pokazali że potrafią walczyć kocham tan Klub

0

messiniunieczek
oszukuje tym linkiem nabija kasę i nic nie ma tam o mourinho

0

messiniunieczek
oszukuje tym linkiem nabija kasę a nic nie ma tam o mourinho kłamstwo

0

messiniunieczek
oszukuje tym linkiem nabija kasę a nic nie ma tam o mourinho

0

messiniunieczek
oszukuje tym linkiem nabija kasę a nic nie ma tam o murinho

0

dzieciaki pogadajcie sobię, Barca pięknie rozegrała ten mecz z ekranu tego nie widać, ale co się dzieje na boisku to inna bajka super bramka Messiego i Xaviego BBBBBBBRRRRRRRRRAAAAAAAAAWOOOOOO BBBBAAAARCCCAAAAA!!!

0

Płaczemy a będziemy się cieszyć real się cieszy a będzie płakał tak będzie

0

fuks realu jak zawsze przedtem Cska a teraz Apoel

0

PLManiak
Super ten filmik

0

Sędzia z madrytu a normalny w szoku jestem

0

BRAWOOOOOO MEESSSSIIIII hehe

0

Espanyol to dawca punktów dla kasapsudoklub także 10pkt zostanie nadal w przewadze Barca pokazała że jest to klub z najwyższej pułki brawo za determinację i walkę; BARCA

0

bramka valencji podziałała na Barce jak płachta na byka szkoda tylko tych nie wykorzystanych sytuacji mam nadzieje że się to nie zemści brawo Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?