blaugrana1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.rojadirecta.me/
Gronek ja oglądam na tym z sopcasta nie jest po polsku ale jakość super i mam 100% pewność że nic nie zatnie
0
BRAWO BARCA to jest zespół TO JEST DUSZA
0
na tej stronie nie ma do oglądania wprowadzony zostałeś w błąd P4d53
0
super gra Barcy szkoda nie wykorzystanych sytuacji Milan też je miał także mecz super (jak to być kibicem fikcyjnej pseudo drużyny i się cieszyć że wygrali z ogórkami?) jak tak będzie dalej wyglądała gra Barcy to jestem spokojny o ten dwumecz a propo Bayern prowadzi wreszcie pseudo drużyna zmierzy się z kimś poważnym a nie tylko fuks
0
kimu
żyjesz?
0
bravo Valdi
0
ale klepa Barcy szok
0
spotkanie na miarę jak narazie finału
0
brawo sędzia ku...........a
0
joeblak
nie jest źle Barca gra swoje naraźie po jednej groźnej akcji
0
Rivaldo by sie przydał
0
nie dobrze
0
ja też się boję remis mnie ucieszy
0
super skład, Keita dobrze że gra bo najważniejsze jest żeby dzisiaj nie przegrać DO BOJU BARCO!!!
0
umawiają się na flaszeczkę po meczu uzgadniali kto leci do sklepu hehe a tak na poważnie to super że jest między nimi dobra atmosfera to rokuje że Pep zostanie
0
dobrze być optymistą ale ja biorę bramkowy remis w ciemno
0
załatwiłem sobie jutro wolne co by przy zimniutkich browarkach fascynować się meczem mojęj Barcy mam nadzieję że będzie dobrze bo mam ciągle ten dwumecz z Interem w głowie DO BOJU BARCO!
0
Panie i panowie spokojnie bez emocji real nie straci pkt teraz u siebie stracą pkt jak będą grać na wyjeździe Brawo Barca w 10-tkę pokazali że potrafią walczyć kocham tan Klub
0
messiniunieczek
oszukuje tym linkiem nabija kasę i nic nie ma tam o mourinho
0
messiniunieczek
oszukuje tym linkiem nabija kasę a nic nie ma tam o mourinho kłamstwo
0
messiniunieczek
oszukuje tym linkiem nabija kasę a nic nie ma tam o mourinho
0
messiniunieczek
oszukuje tym linkiem nabija kasę a nic nie ma tam o murinho
0
dzieciaki pogadajcie sobię, Barca pięknie rozegrała ten mecz z ekranu tego nie widać, ale co się dzieje na boisku to inna bajka super bramka Messiego i Xaviego BBBBBBBRRRRRRRRRAAAAAAAAAWOOOOOO BBBBAAAARCCCAAAAA!!!
0
Płaczemy a będziemy się cieszyć real się cieszy a będzie płakał tak będzie
0
fuks realu jak zawsze przedtem Cska a teraz Apoel
0
PLManiak
Super ten filmik
0
Sędzia z madrytu a normalny w szoku jestem
0
BRAWOOOOOO MEESSSSIIIII hehe
0
Espanyol to dawca punktów dla kasapsudoklub także 10pkt zostanie nadal w przewadze Barca pokazała że jest to klub z najwyższej pułki brawo za determinację i walkę; BARCA
0
bramka valencji podziałała na Barce jak płachta na byka szkoda tylko tych nie wykorzystanych sytuacji mam nadzieje że się to nie zemści brawo Barca