blaugrana1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adriano piękna
0
gggggggoooollllll
0
Tito wie co robi mamy teraz taki skład że można wszystko jeżeli nie gra Alba czy Villa znaczy że nie są w pełni sił spoko będzie wygrana BARCA
0
Brawo Lewante espanyol bez pkt. mam nadzieję że spadną z tej ligi a dlaczego, dlatego że są to pachołki realu oddają im mecze bez żadnej walki
0
BRAWO ANDRES HEHEHEHE SUPER
0
Mardristo
gdzie jestes hehehheheheh sędziowie za oralem
0
miało być ciężko i było, super że 3pkt idą do Barcy BRAWO BARCA
0
dzieci wy narzekacie na Inieste chyba was pojeba...
0
madrista pfluj
jeszcze zobaczymy
0
Loczek
z oficjalnej strony Barcy www.fcbarcelona.com
0
kra
Ile ty masz dziecko lat?
0
i zaczyna się faulowanie przez oral madryt
0
jak ktoś się nazywa pepe to nie dziwi że z myśleniem jest na bakier
0
Dobrze Alves powiedział, gra w zespole. który jest fer, a nie z pseudo zespołem który gra chamsko i ma trenera typu foch, mam nadzieję że foch polegnie z tymi piłkarzykami za mega kasę w tym sezonie Barca!!!
0
Canal+sport transmitował wiele meczy towarzyskich np Benfica Lisbona - oral madryt a dzisiaj zamiast Barcy puszczają po raz 10-ty Arsenal. Co za debile tam pracują
0
śmieszne jest że Tito też dostał karę za co? że oko nadstawił? widać na zdjęciu kto jest winny i ma problemy z głową, portugalski burak
0
jestem ojcem i zawsze mówię, nie ważna jaka płeć ważne aby dzieciątko zdrowe było, gratulacje Mistrzu
0
taki mały żarcik Torresowi nie wychodziło bo jak powiedział Szpakowski Torres miał :trzy setki: (we krwi) hehe. Brawo Iniesta i Fabi
0
DAWAĆ link do wzniesienia Pucharu
0
BARCA BARCA BARCA BRAWO
0
Bilbao blisko bramki nie dobrze
0
to ci wyszło jest pusty
0
barcaok
chciałeś opisać swój mózg
0
Piękna pierwsza połowa, druga bramka Pedro palce lizać, oby tak w drugiej. Barca dzisiaj wzniesie kolejny(W TAK KRÓTKIM ODSTĘPIE CZASU) Puchar, BRAWO
0
cr coś tam
idź spać
0
Ajjjj ale piękna PEEEDDRROOO
0
prawa noga piękna brama
0
MMMMEEEEEESSSSSIIIIII HAHAHAHA BFRAWO
0
SORKA PPPPPEEEEEEEDDDDDRRRRROOOOO
0
lecimy GGGGGGOOOOOOOOLLLLL MMMMEEEESSSSSSIIII