blaugrana1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masche jak wchodził między puchary to już myslałem że zleci hehe
0
Dobre hehe ..............
0
Dzięki ,,,,,,,,,,,,
1
Kogo teraz obchodzą gole ronaldo MESSI JEST JEDEN
1
Dzięki za info
0
Czy final pucharu króla bedzie na jedynce lub dwójce?
0
Albo w połowie jak ostatnio
0
Hehe żeś dowalił, to pójdziemy na kompromis Nasza BARCA
0
hehe dokładnie
0
Dobrze napisane do boju Moja Bracelono
0
Ja stary kibic Barcy juz tego doświadczyłem czego sobie i Tobie życzę
0
W środę będzie w jedynce
0
Skad oni wzięli tego pana hehe dobry jest
0
widziałeś mecz w madrycie, powinno być z 6-1dla realu, także że wygramy bez problemu to cos cię poniosło, obejrzyj ten mecz jeszcze raz, jeżeli real zagra tak jak w tamtym meczu to leżymy
0
Slepy jesteś przecież siedzial na ławce po zejsciu
1
Ciężko sprawdzic?
1
Nie dzielmy skóry na niedzwiedziu ale super ze mamy juz dwie bramki na wyjeździe i gra Barcy jest bez zarzutu
0
I potrojna korona poszla sie dymac hehe
0
Ma ktos dobry link
0
0
Bardzo dobrze bo czy przegramy czy zremisujemy to jeden pies temu trzeba zagrac bardzo ofensywnie
4
Brakuje Daniego Alvesa i tyle w temacie oprocz Alby to sa pluca Barcy
1
Brawo hehe
0
Szkoda to komentowac nowy trener nie ma nic do powiedzenia przyszly sezon znow bez pucharow
0
Te wyniki pokazuja ze liga hiszpanska jest na najwyzszym pozimie inne ligi to dno Bedzie super meczyk za tydzien Barca!
0
Mecz transmituje rowniez Canal family2
0
Rasista jeba,,,,,, y wyoddalaj sie stad
0
Duzo ludzi ma si do Alvesa to jest super zawodnik
0
Nic nie wskazuje na to ze bedzie dobrze ale realu to moze byc jedyny puchar
11
Fajnie ze komentuje Laskowski lubie goscia