0

Przyszly lata suche

0

Najwazniesza jest wlasna liga i musi Barca to wygrac zeby zblizyc sie do tego tytulu reszta to dodatki a zreszta LM wygra Guardiola czego mu zycze z calego serca

0

Jak ktos ma canal plus to mozna obejrzec multilige na familly puszczaja po pare minut te dwa mecze

0

Lata chude wpadaja ale taka jest pilka

0

Ktos wie czy mecz Barcy w Lm bedzie w canal we wtorek

0

Ups

0

Dzieki Niemu polubilem Barce Wielki czlowiek i pilkarz

0

Co za downy w tym c+

0

Pikna

0

FRYZJER rzadzi i w Hiszpani

0

Juz sie boje o wynik zle to wszystko wyglada obrona kompletnie rozbita gdyby nie Valdi wynik bylby 2-1

0

Messi mial pare super podan kto go krytykuje to niech spada do bialych

0

Nie krytykujcie Messiego bo pare podan mial super faktycznie nie idzie mu dobrze zobaczymy 2 polowe

0

Jest jest hehr

0

Kontuzja

0

Super gra Neya Messi cos slabo zaczynam sie bac o wynik

0

ci co piszą że mecz już trwa chyba zapomnieli konsole wyłączyć hehe

0

wystarczy wpisac wyniki na zywo i pisze ze mecz opóżniony

0

0

Pedro zamiast cieszyć za przeproszeniem Ryja po zrypanych strzałach powinien być sprzedany bo od dłuższego czasu jest żałosny a nie Villa i nie podoba mi się co zrobili z Abim

0

Jak Tito chce wygrac mecz bez Messiego chyba
sie juz poddal

0

0

Canal plus będzie transmitował mecz we wtorek super. Co wy z tym Messim zagra nie zagra najważniejsze jest żeby był w dobrej formie na Bayern dzisiaj powinien dać sobie spokój żeby się kontuzja nie odnowiła

0

Jutro wolne, także 6-cio paczek Bizona jest tvp1 jest do dzieła

0

super wiadomość i jeszcze zobaczymy go w tv bo jedynka daje ten mecz gitara

0

spokojnie będzie dobrze

0

alianta
i bardzo dobrze bo z nami grają jak wściekli a s realowi oddają mecze

0

Super skład i można by pomyśleć że będzie wysoka wygrana ale piłka nożna jest nie obliczalna i jak będzie 1-0 dla Barcy będzie super

0

galaktyczny
GOŃ SIĘ

0

narzekały dzieci na Adriano i proszę Tito wie co robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?