blaugrana1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
brzeg
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyszly lata suche
0
Najwazniesza jest wlasna liga i musi Barca to wygrac zeby zblizyc sie do tego tytulu reszta to dodatki a zreszta LM wygra Guardiola czego mu zycze z calego serca
0
Jak ktos ma canal plus to mozna obejrzec multilige na familly puszczaja po pare minut te dwa mecze
0
Lata chude wpadaja ale taka jest pilka
0
Ktos wie czy mecz Barcy w Lm bedzie w canal we wtorek
0
Ups
0
Dzieki Niemu polubilem Barce Wielki czlowiek i pilkarz
0
Co za downy w tym c+
0
Pikna
0
FRYZJER rzadzi i w Hiszpani
0
Juz sie boje o wynik zle to wszystko wyglada obrona kompletnie rozbita gdyby nie Valdi wynik bylby 2-1
0
Messi mial pare super podan kto go krytykuje to niech spada do bialych
0
Nie krytykujcie Messiego bo pare podan mial super faktycznie nie idzie mu dobrze zobaczymy 2 polowe
0
Jest jest hehr
0
Kontuzja
0
Super gra Neya Messi cos slabo zaczynam sie bac o wynik
0
ci co piszą że mecz już trwa chyba zapomnieli konsole wyłączyć hehe
0
wystarczy wpisac wyniki na zywo i pisze ze mecz opóżniony
0
0
Pedro zamiast cieszyć za przeproszeniem Ryja po zrypanych strzałach powinien być sprzedany bo od dłuższego czasu jest żałosny a nie Villa i nie podoba mi się co zrobili z Abim
0
Jak Tito chce wygrac mecz bez Messiego chyba
sie juz poddal
0
0
Canal plus będzie transmitował mecz we wtorek super. Co wy z tym Messim zagra nie zagra najważniejsze jest żeby był w dobrej formie na Bayern dzisiaj powinien dać sobie spokój żeby się kontuzja nie odnowiła
0
Jutro wolne, także 6-cio paczek Bizona jest tvp1 jest do dzieła
0
super wiadomość i jeszcze zobaczymy go w tv bo jedynka daje ten mecz gitara
0
spokojnie będzie dobrze
0
alianta
i bardzo dobrze bo z nami grają jak wściekli a s realowi oddają mecze
0
Super skład i można by pomyśleć że będzie wysoka wygrana ale piłka nożna jest nie obliczalna i jak będzie 1-0 dla Barcy będzie super
0
galaktyczny
GOŃ SIĘ
0
narzekały dzieci na Adriano i proszę Tito wie co robi