0

Według mnie to dobrze , że sponsorzy się znajdują , jeszcze nie dawno był nagluwek w jedny z tematow , ze Barcelona chce czyścić swoje koszulki z jakich kolwiek napisów , koniec końców tak się nie stało :)

0

Śmiech na sali ...

0

Na stronie Barcy pisze że Messi zdobył 30 hattrica a , na stronce realu 22 . O co tu chodzi ?? :D

0

Ja mam ale transmisję pisemna , to jak chcesz ??

0

Zawsze cała drużyna ma takie same stroje :D

0

Te stroje co są na zdjeciu są 1000 razy lepsze od teraźniejszych

0

E tam mnie się bardziej podoba Messi

0

Ale on jest najmłodszy z nich wszystkich , po zatem ma taki potencjał ze moze być lepszy przynajmniej od Ivana ;)

0

Rafinha kiedyś zastąpi Xaviego w barcy

0

Odpoczywaja , jest napisane !

0

A po za tem to nigdy nie bendzie zawodnik 1 składu !!

0

Liczę na to , bardzo lubię tego zawodnika , szczególnie po jego wypowiedzi ze wzoruje się na Messim :))

1

To pytanie jest już debilne

0

Bardzo chcial bym zobaczyc Adame i Halilovicia :)

0

Niech wstawi jakiś lajtowy skład , odpoczna do wazniejszych meczy :)

0

O co ci chodzi , chłopak prawdę napisał !

0

Ja też tak mam :P

0

Pedro z Suarezem zgrywaja się jak Messi z Neyem , ale nie sądzę żeby LE ustawił Leo na pomoc !

0

Przez Vermalena to moze być tylko droższa rezerwowka .

0

My też ci dzjekujemy i życzymy wiele sukcesów i dużo minut i obyś nie musial grać przeciwko Barcy V.V

0

Pomazyc zawsze moga :)

0

Chciał bym dodać , że najbadziej podobało mi sie podanie Suareza do Pedro "Palce lizać" :). Ogólnie w 100% zgadzam sie z twoim poglądem co do tych zawodników .

0

Jak będzie grał w innych meczach tak jak w tym , to go nawet nie będzie stać na paste do tych butów . Zagrał dziś kompletne dnooooo .

0

Boże co ten Rakitić dziś pokazał .....

0

Sprawą :))

0

I tak nie odejdzie , za żadne pieniądze przedłużył kontrakt i on sam chce zostać .

0

Brameczke walną 1:0 dla Sevilli :D

8

konkurowanie z De Gea to nie bendzie łątwa sprawa , ale życze mu jak najlepiej ;)

1

Ale teraz powrócił do swojego klubu ktory go wychował ,a poza tym Simeone działa cuda ;)

0

Znowu Munir , bez sens ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?