cfaniak4000
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie to dobrze , że sponsorzy się znajdują , jeszcze nie dawno był nagluwek w jedny z tematow , ze Barcelona chce czyścić swoje koszulki z jakich kolwiek napisów , koniec końców tak się nie stało :)
0
Śmiech na sali ...
0
Na stronie Barcy pisze że Messi zdobył 30 hattrica a , na stronce realu 22 . O co tu chodzi ?? :D
0
Ja mam ale transmisję pisemna , to jak chcesz ??
0
Zawsze cała drużyna ma takie same stroje :D
0
Te stroje co są na zdjeciu są 1000 razy lepsze od teraźniejszych
0
E tam mnie się bardziej podoba Messi
0
Ale on jest najmłodszy z nich wszystkich , po zatem ma taki potencjał ze moze być lepszy przynajmniej od Ivana ;)
0
Rafinha kiedyś zastąpi Xaviego w barcy
0
Odpoczywaja , jest napisane !
0
A po za tem to nigdy nie bendzie zawodnik 1 składu !!
0
Liczę na to , bardzo lubię tego zawodnika , szczególnie po jego wypowiedzi ze wzoruje się na Messim :))
1
To pytanie jest już debilne
0
Bardzo chcial bym zobaczyc Adame i Halilovicia :)
0
Niech wstawi jakiś lajtowy skład , odpoczna do wazniejszych meczy :)
0
O co ci chodzi , chłopak prawdę napisał !
0
Ja też tak mam :P
0
Pedro z Suarezem zgrywaja się jak Messi z Neyem , ale nie sądzę żeby LE ustawił Leo na pomoc !
0
Przez Vermalena to moze być tylko droższa rezerwowka .
0
My też ci dzjekujemy i życzymy wiele sukcesów i dużo minut i obyś nie musial grać przeciwko Barcy V.V
0
Pomazyc zawsze moga :)
0
Chciał bym dodać , że najbadziej podobało mi sie podanie Suareza do Pedro "Palce lizać" :). Ogólnie w 100% zgadzam sie z twoim poglądem co do tych zawodników .
0
Jak będzie grał w innych meczach tak jak w tym , to go nawet nie będzie stać na paste do tych butów . Zagrał dziś kompletne dnooooo .
0
Boże co ten Rakitić dziś pokazał .....
0
Sprawą :))
0
I tak nie odejdzie , za żadne pieniądze przedłużył kontrakt i on sam chce zostać .
0
Brameczke walną 1:0 dla Sevilli :D
8
konkurowanie z De Gea to nie bendzie łątwa sprawa , ale życze mu jak najlepiej ;)
1
Ale teraz powrócił do swojego klubu ktory go wychował ,a poza tym Simeone działa cuda ;)
0
Znowu Munir , bez sens ....