cfaniak4000
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trudno, zdarzają się i tacy, ja mam szacunek do obu klubów, ale koszulki Realu bym nie założył :)
2
Ale dlaczego jak po prostu się zapytam i udzielę swoich poglądów na temat innego klubu, to odrazu człowiek jest oceniany jak by popełnił przestemstwo, to mój pogląd i jeśli tobie się to nie podoba to po co tak fiksujesz , jeśli nie masz zdania na ten temat to sie nie wypowiadaj albo jeśli masz negatywne to może lepiej zostaw je dla siebie
1
Ale ciekawia mnie komentarze ludzi, od nas bo jestem kibicem Barcy , i w porównaniu do naszych koszulek wyjazdowych ich są strasznie nudne i szare.
2
Nie, źle mnie zrozumiałeś po prostu nie podobja mi się , takie mam zdanie i tyle
1
Sory , może nie w temacie ale oglądał ktoś wczoraj mecz Realu, jeśli tak to jak oceniacie te czarane stroje, jak dla mnie to jakiś badziew ?!.
0
No już myślałem , że się nie doczekam tej prezentacji, ale teraz tyle miesięcy czekania , żeby zobaczyć go w akcji z naszym tercetem i resztą drużyny :-)
0
Wydaje mi się , że dobrze że go wyporzyczyli , widać po jego grze , że nie nadaje się jeszcze do 1 składu Barcy ,ale to tylko moja opinia :).
1
Transmisja na 100 % na meczykach , jak coś podam linka dla nie kumatych :D.
0
W gruncie rzeczy mecz był dobry, jak zwykle przeważaliśmy w posiadaniu, ale znów nie wykorzystaliśmy. Mam nadzieje , że w sobotę będzie lepiej.
1
Zmień profilowke ! :)
0
Teraz czekamy co z Cuadrado i Marquinhos'em mam nadzieje , że uda sie sćiągnąć Cuadrado :).
1
No zgodzę sie z tobą, ale dziś obejrzałem sobie próbkę jego umiejętności i powiem szczerze , że to doświadczony obrońca a co najważniejsze wysoki :). Mam nadzieje , że będzie dobrze wypełniał swoje obowiązki.
0
Czarno widzę obronę Barcy na ten sezon, ale zobaczymy do końca okienka jest jeszcze trochę czasu i trzeba czekać !
0
Ta a widziałeś tą jego poprzeczke ? , jak dla mnie dobre 6/7 ocena.
1
No zdecydownie sie wyróżniał w dobrym tego słowa znaczeniu :).
0
Mało goli wiele dobrych sytuacji.
0
Czemu go skreślasz po zaledwie 45 min ???
0
Ale z dotychczasowej gry barcy, najlepiej podoba mi sie obrona a wy jak sądzicie ??
1
E nie ważne, i tak ładnie grają :)
0
0-0 niestety :(
0
No Traore, ładny drybler :)
0
Kogo masz na myśli jako nastolatków ?
0
I zaczeli !!!
0
Ok, dzienx :)
0
Jest jakaś ilość zmian zawodników w meczu towarzyskim ?
0
Zobaczymy :))
1
Jaki wynik obstawiacie do 1 połowy ??
0
Poczekamy zobaczymy, na pewno już nigdy nie będzie takiej samej Barcelony, ale będą inni którzy którzy stworzą nową historie.
0
Brawo, w końcu widać zmiany oby tylko teraz rozważne i nie za pochopnie podejmować decyzje :).
0
Kto tych Szwabów powstrzyma ??