1

Trudno, zdarzają się i tacy, ja mam szacunek do obu klubów, ale koszulki Realu bym nie założył :)

2

Ale dlaczego jak po prostu się zapytam i udzielę swoich poglądów na temat innego klubu, to odrazu człowiek jest oceniany jak by popełnił przestemstwo, to mój pogląd i jeśli tobie się to nie podoba to po co tak fiksujesz , jeśli nie masz zdania na ten temat to sie nie wypowiadaj albo jeśli masz negatywne to może lepiej zostaw je dla siebie

1

Ale ciekawia mnie komentarze ludzi, od nas bo jestem kibicem Barcy , i w porównaniu do naszych koszulek wyjazdowych ich są strasznie nudne i szare.

2

Nie, źle mnie zrozumiałeś po prostu nie podobja mi się , takie mam zdanie i tyle

1

Sory , może nie w temacie ale oglądał ktoś wczoraj mecz Realu, jeśli tak to jak oceniacie te czarane stroje, jak dla mnie to jakiś badziew ?!.

0

No już myślałem , że się nie doczekam tej prezentacji, ale teraz tyle miesięcy czekania , żeby zobaczyć go w akcji z naszym tercetem i resztą drużyny :-)

0

Wydaje mi się , że dobrze że go wyporzyczyli , widać po jego grze , że nie nadaje się jeszcze do 1 składu Barcy ,ale to tylko moja opinia :).

1

Transmisja na 100 % na meczykach , jak coś podam linka dla nie kumatych :D.

0

W gruncie rzeczy mecz był dobry, jak zwykle przeważaliśmy w posiadaniu, ale znów nie wykorzystaliśmy. Mam nadzieje , że w sobotę będzie lepiej.

1

Zmień profilowke ! :)

0

Teraz czekamy co z Cuadrado i Marquinhos'em mam nadzieje , że uda sie sćiągnąć Cuadrado :).

1

No zgodzę sie z tobą, ale dziś obejrzałem sobie próbkę jego umiejętności i powiem szczerze , że to doświadczony obrońca a co najważniejsze wysoki :). Mam nadzieje , że będzie dobrze wypełniał swoje obowiązki.

0

Czarno widzę obronę Barcy na ten sezon, ale zobaczymy do końca okienka jest jeszcze trochę czasu i trzeba czekać !

0

Ta a widziałeś tą jego poprzeczke ? , jak dla mnie dobre 6/7 ocena.

1

No zdecydownie sie wyróżniał w dobrym tego słowa znaczeniu :).

0

Mało goli wiele dobrych sytuacji.

0

Czemu go skreślasz po zaledwie 45 min ???

0

Ale z dotychczasowej gry barcy, najlepiej podoba mi sie obrona a wy jak sądzicie ??

1

E nie ważne, i tak ładnie grają :)

0

0-0 niestety :(

0

No Traore, ładny drybler :)

0

Kogo masz na myśli jako nastolatków ?

0

I zaczeli !!!

0

Ok, dzienx :)

0

Jest jakaś ilość zmian zawodników w meczu towarzyskim ?

0

Zobaczymy :))

1

Jaki wynik obstawiacie do 1 połowy ??

0

Poczekamy zobaczymy, na pewno już nigdy nie będzie takiej samej Barcelony, ale będą inni którzy którzy stworzą nową historie.

0

Brawo, w końcu widać zmiany oby tylko teraz rozważne i nie za pochopnie podejmować decyzje :).

0

Kto tych Szwabów powstrzyma ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?