0

Oj, działo się n meczu albani rozpierducha totalna , ciekawa sprawa z tym pique co on nawywial , nie dość że ma problemy w pierwszym składzie to teraz robi problemy sobie w życiu prywatnym ...

0

Hoho w końcu Vermalena widzę , no oby był w coraz lepszej formie i mógł grać bez żadnych kontuzji i niespodzianek :).

0

Fajnie że Brazylia wraca na dobre tory w wygrywaniu, oby utrzymali dalej ta passe z Japonia i byli liderami grupy :)

0

Mecz byl zacięty , ale wygrał lepszy i nie ma co tutaj dywagować :).

0

No supcio , ale szkoda mi tego Marka że w ogóle nie ma teraz okazji , a po zatem pewnie jest trochę podłamany tym że tak sie wtopił z tym meczem LM :(.

0

Decyzja i tak nie należy do nas, wiem że jest część ludzi którzy są za tym aby on odszedł, ale jak wyobrażacie sobie prawą obrone ? , kto ma go zastąpić bo chyba nie Douglas ?. Zważcie uwagę na to że mamy zakaz transferów do 2016 jeśli Dani został by do 2016 wtedy można by coś poszukać pomyśleć, a kto wie czy zarząd już nie szuka lub znalazł .

0

Pokazał , że umie grać na boku miał kilka dobrych okazji ale nie ma go co porównywać do Alby , bo Jeremy to całkiem inna klasa zawodnika pokazał że umie gać , ale mam nadzieje , że Lucho nie będzie często stawiał go na lewą obronę.

0

Ehhh nie ma co gadać z sędziowaniem były problemy i będą, grunt że wygraliśmy dziś w ładnym stylu i dalej czyste konto :DD

0

On wogole jakiś dziwny jest , albo kontuzje albo nie wiadomo co :/

1

Obys miał rację :)

3

Ja za nim nie przepadam, i może się mylę ale uwazam że jego transfer to głupota !!

0

To bardzo szybki i energiczny zawodnik , czasami mógł by go Lucho wpuścic ale nie wydaje mi się żeby miał zapewnione miejsce w pierwszym składzie bo deklasowac mogą go starsi iepsi zawodnicy . Dlatego wydaje mi się że może dostać trochę minut , ale ze słabszymi zespołami :)

0

To jest wręcz nie możliwe , niemożemy stracić tego zawodnika i nie wierzę w to aby odszedł , osttatnio było mówione ze Pique jest najbardziej bramkostrzelnym obrońca LM zresztą w kluczowych momentach daje o sobie znać, oby Lucho nie zrezygnował z niego .

0

Niby masz racje, ale trzeba dać więcej szans innym zawodnikom bo Xavi już jest zasłużony :).

0

No ma racje, może jak by Pique zagrał to jakaś główka by była w polu karnym, a mieliśmy sporo rzutów rożnych i wynik mógł by sie zmienić na naszą korzyść ale to tylko gdybanie ...

0

Kurde już mnie wkurza to , że ten Vermalen ciągle jest kontuzjowany co jest z tym gośćiem , ta jego kotuzja twa już zbyt długo ;/

0

Zobaczcie jak pięknie układa się historia Barcy, niegdyś ronaldinho wprowadzał na szczyty Leo , a teraz leo Neya :)

0

Nie mylisz się, masz napisane , że obowiązuje do 2016 lata

0

No i co ze sie nauczyli, jak kara i tak zostanie , ale mnie zastanawia czy oni wcześniej niewiedzieli co robią ?. Ale trudno stało się i trzeba doczekać końca kary

3

Ja lubie oglądać o 21, wieczorkiem zawsze lepiej sie ogląda :)

1

Oby oby , mam nadzieje że tak będzie :P

0

Yhy fajnie ale czemu włączacie sie w rozmowa z człowiekiem który ma dość mocno poprzestawiane w główce, a i wogóle powinna być tutaj opcja że komentarz jest albo na + i na -, podejrzewam że miał by sporo tej 2 opcji :).

0

Nie tylko w pierwszym składzie Niemiec ale powien być 1 na bramce w Barcelonie, to że mu sie powinęła noga z tak mocnym zespołem jak PSG to nie znaczy , że ma być odstawiony na boczny tor , ale czas pokaże :)

4

Popieram zdanie kolegi :D

0

Ehh wiem może mało ludzi tu podzieli moje zdanie, ale ja bym dał jeszcze troche czasu Markowi , wszyscy go skreślają po wuszczeniu tych bramek, ale zobaczcie cały czas w lidze przez 6 spotkań grał Bravo, aż tu nagle pierwszy mecz z mocnym zespołem w LM i lucho postawił na Marca , poprostu chłopak nawet nie miał kiedy sie rozgrzać , i stało się może poprostu zaduża presja nwm, ale ja bym go odrazu nie skreślał.

0

E tam, fajnie właśnie widać , że im wiecej zawodników barcy zostaje powołanych , to właśnie znaczy jakich mamy zawodników i że zostają docenieni i zauważani :)

1

Szczezrze , to po jego ostatnim meczu nie wiem , przecierz on nic nie robil, wiemmoze potrzebuje czasu, zobaczymy czas pokaże

1

Wszyscy tak narzekają na Alvesa, a ciekawe kto zastąpi jego wrzutki ??

0

Oki jak ci się podobaja to spoko :)

1

Heh , dobra żarty żartami, a chodzilo mi o całkiem coś innego , ale nic widać jak tu co niektórzy myślą i oceniają :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?