cfaniak4000
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po wczorajszym meczu, nie mam żądnych wątpliwości co do rakiticia, to jest świetny piłkarz, potrafi znakomicie dogrywać ze środka pola , mam nadzieje , że będzie tak dobry w Barcelonie jak i w reprezentacji :).
0
Nie no bez przesady, nie kali sie dać aż tak dużej kwoty za niego !.
3
Ahh będzie sie dziś działo, mam nadzieje że końcowy gwizdek będzie na naszą korzyść :)
0
Do boju , musimy to wygrać nie mogę się już doczekać VeB.
0
Jestem za, sprzedać go !
0
Teraz kolej na jakieś obrońce, może Luiz ?? :D
0
Podobno ney ma zagrać w ostatnim meczu ligowym, ale co do Pique i Alby to nic mi nie wiadomo ;/
0
Masakra, tego inaczej nie da sie określić. Jestem ciekawy co teraz dalej będzie, bo w środe mecz Realem ;/.
0
Wieże, i trzymam kciuki za nich, do boju trzeba wygrać !!! :).
0
To jest genialny piłkarz i pokazuje to w każdym z meczów. Dziękujemy !! VeB
0
Powiem tak, od pierwszej połowy trzeba ostro zapier..., musi być szybka gra, dobre podania i dobre wykończenia, wiem i wieże że Barca dziś wygra, nie ma innej opcji :).
0
To jest ten moment, trzeba wygrać VeB !!
0
Mecz Barca - Real można obejrzeć na stonce 'Meczyki.pl', nie gwarantuje że będzie super obraz , ale dla ludzi którzy nie mają canal +, mogą objeżdżać meczyk za free
0
Szkoda straconej bramki, ale najważniejsze że jest wygrana !!!.
0
Piękna bramka tarzana :)
0
Nie ma opcji trzeba wygrać !!
0
Mam nadzieje że forma wróci !
0
Powiem szczerze że nie spodziewałem sie takiego wyniku jest totalnie szokowany !!
0
Szkoda że Davida Villi nie ma ;/, bo to byl i jest bardzo dobry zawonik
0
Super mecz, dużo okazji bramkowych, i oby tak dalej :)).
0
Pozdro :).
0
Puyol to bardzo dobry i doświadczony zawodnik, i na bank wróci do gry, wydaje mi sie że to wcale nie jest jakaś poważna kontuzja. Pozdrawiam :)
0
Super ziomuś :DD
0
Spokoo :)
0
Porażka, takiej tragedii nikt się nie spodziewał 4:0 :(((((((((((((((((((((((((((((((
0
Troszke monotonna jest w 2 połowie ta gra, może doczekamy sie jeszcze 2:0 ;p
0
A nie ma meczu z polskim komentatorem ?
0
Masakra grać na takiej wysokości, wielki szacun ;d
0
Mecz Barca - Celta można obejrzeć na meczyki.pl
0
Jestem za ;p