0

Po wczorajszym meczu, nie mam żądnych wątpliwości co do rakiticia, to jest świetny piłkarz, potrafi znakomicie dogrywać ze środka pola , mam nadzieje , że będzie tak dobry w Barcelonie jak i w reprezentacji :).

0

Nie no bez przesady, nie kali sie dać aż tak dużej kwoty za niego !.

3

Ahh będzie sie dziś działo, mam nadzieje że końcowy gwizdek będzie na naszą korzyść :)

0

Do boju , musimy to wygrać nie mogę się już doczekać VeB.

0

Jestem za, sprzedać go !

0

Teraz kolej na jakieś obrońce, może Luiz ?? :D

0

Podobno ney ma zagrać w ostatnim meczu ligowym, ale co do Pique i Alby to nic mi nie wiadomo ;/

0

Masakra, tego inaczej nie da sie określić. Jestem ciekawy co teraz dalej będzie, bo w środe mecz Realem ;/.

0

Wieże, i trzymam kciuki za nich, do boju trzeba wygrać !!! :).

0

To jest genialny piłkarz i pokazuje to w każdym z meczów. Dziękujemy !! VeB

0

Powiem tak, od pierwszej połowy trzeba ostro zapier..., musi być szybka gra, dobre podania i dobre wykończenia, wiem i wieże że Barca dziś wygra, nie ma innej opcji :).

0

To jest ten moment, trzeba wygrać VeB !!

0

Mecz Barca - Real można obejrzeć na stonce 'Meczyki.pl', nie gwarantuje że będzie super obraz , ale dla ludzi którzy nie mają canal +, mogą objeżdżać meczyk za free

0

Szkoda straconej bramki, ale najważniejsze że jest wygrana !!!.

0

Piękna bramka tarzana :)

0

Nie ma opcji trzeba wygrać !!

0

Mam nadzieje że forma wróci !

0

Powiem szczerze że nie spodziewałem sie takiego wyniku jest totalnie szokowany !!

0

Szkoda że Davida Villi nie ma ;/, bo to byl i jest bardzo dobry zawonik

0

Super mecz, dużo okazji bramkowych, i oby tak dalej :)).

0

Pozdro :).

0

Puyol to bardzo dobry i doświadczony zawodnik, i na bank wróci do gry, wydaje mi sie że to wcale nie jest jakaś poważna kontuzja. Pozdrawiam :)

0

Super ziomuś :DD

0

Spokoo :)

0

Porażka, takiej tragedii nikt się nie spodziewał 4:0 :(((((((((((((((((((((((((((((((

0

Troszke monotonna jest w 2 połowie ta gra, może doczekamy sie jeszcze 2:0 ;p

0

A nie ma meczu z polskim komentatorem ?

0

Masakra grać na takiej wysokości, wielki szacun ;d

0

Mecz Barca - Celta można obejrzeć na meczyki.pl

0

Jestem za ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?