0

Wolne to jeszcze nic , szkoda że mamy slabe efekty w rzutach rorznych , spójrzcie na Atletico . Njlepsi w tym aspekcie !

0

A Xavi, też potrafi :)

0

Nie no , to jest jakis żart, lepiej niech dokleja jakis element tak jak na koszulce realu i jeszcze hajs bendzie :)

0

Poczekaj trochę , ja w Enrique wierze to dobry trener :)

0

Brak słów na ten zarzad , nwm jak oni mogą robić takie debilizmy . Mam nadzieje na to że nie pozwola zrobić zadnego transferu to może się obudzą i zobaczą ze co jest nie tak !

0

Cieszy mnie to , że powoli ale zaczyna się dopasowywac do Neya i Messiego , było wiadomo że jest wybitnym piłkarzem , ale pokarze co potrafi trzeba mu tylko fax troszke czasu a to zaowocuje potem

0

Życze mu wszystkiego dobrego , oby po operacji wrócił do pełni sił i dał naszej blaugranie coś od siebe , dobrze że Enrique cały czas wieży w niego , w końcu kiedys za czasow swojej najlepszej formie był świetnym obronca

0

Heh nie myślałem , że zobaczę taki naglowek w artykule . Szczezrze mowiac jestem pozytywnie zaskoczony ,mam nadzieję że chłop w końcu dojedzie do siebie i podejmie regularna grę :)

0

Zarządowi madrytu pierd... Się ładne we łbie mają dobry skład to jeszcze się lasza , po co to i na co to , oby zniesli nam ten zakaz i może się coś zmieni :)

0

To na pewno nic strasznego, na 100 % zagra we wtorek .

0

Masz rację potrafi dobrze dośrodkowac i zajeb.. bombę bo po za tem potrafi grać głową a w Barcelonie nie ma wielu takich zawodników , więc dawac go na środek !

0

Starość nie radość !!

0

Tutaj miejsca nie znajdzie w składzie , zycze mu wszystkiego dobrego :).

0

Ma ktoś tą treningową koszulke różową ?

0

Nie tylko on , ale również cała Brazylia zagrała dobry mecz i szybka grę :)

2

Bartra, pokazał ze nie nadaje się na to aby grzal ławę, spełniał wszystkie zadania śo , oby grał więcej !

1

Oby dzis udowodnili , że są wstanie coś wygrać bo nie wyobrazam sobie tego sezonu inaczej ! :D

0

Haahah no napewno z Ajaxem , to co napisałeś jest śmiechu warte . Jak wygramy z przewagą jednego gola to będzie dobrze !

0

Zobaczmy kiedy to nastąpi :D

0

Właśnie, więc zostaje teraz kwestia poukladania zespołu i daniu mu odpowiedniego rytmu, tylko czy Enrique to potrafi ?

0

A wy odrazy patrzycie na to pesymistycznie, dajcie ludzie trochę czasu . Może sie jeszcze odrodzi nowa lepsza Barca.

0

Ale zwróć uwagę na to ile hejtow leci na Enrique , a zobacz jakie on prowadził swoj poprzedni klub osiągał dobre wyniki . W Barcelonie zrobili czesciowo dobre transfery lecz nie na wszystkie pozycje. A co Mou to on tylko lekko podszlifowal skład chelsea.

0

Czyli co krotko mowiac , masz na myśli to aby starać się sprowadzic go do nas czy chwalisz go za to że osiąga dobre wyniki. Bo wydaje mi się że racEj to pierwsze !?

0

Bardzo podobna akcja strzału na bramkę piłkarzy Hamburger SV przeciwko Bayernowi czy to przypadek ? :D
http://sport.tvp.pl/17451029/hamburger-sv-bayern-13-honorowy-gol-lasoggi?source_id=17451029

0

Racja, pique dzis nie istniał

1

Szkoda że bilety są tak drogie , chętnie bym zobaczył na żywo tych piłkarzy a jeszcze dostać od nich autografy i zobaczyć ich z bliska to musi być przeżycie :)

0

Kur.. gdzie Sandro nie no niewieze , przecież niema zadnej kontuzji !!

0

Suarez pije pewnie darmową kawkę z Mc Donalda , musi się spieszyć bo jesze kilka dni :D

0

Jakaś pierola mi na fonie też to wyskoczylo i wystarczy to tylko zamknąć :)

0

Dodaj jeszcze ze zagrają na santiago Bernabeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?