cfaniak4000
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolne to jeszcze nic , szkoda że mamy slabe efekty w rzutach rorznych , spójrzcie na Atletico . Njlepsi w tym aspekcie !
0
A Xavi, też potrafi :)
0
Nie no , to jest jakis żart, lepiej niech dokleja jakis element tak jak na koszulce realu i jeszcze hajs bendzie :)
0
Poczekaj trochę , ja w Enrique wierze to dobry trener :)
0
Brak słów na ten zarzad , nwm jak oni mogą robić takie debilizmy . Mam nadzieje na to że nie pozwola zrobić zadnego transferu to może się obudzą i zobaczą ze co jest nie tak !
0
Cieszy mnie to , że powoli ale zaczyna się dopasowywac do Neya i Messiego , było wiadomo że jest wybitnym piłkarzem , ale pokarze co potrafi trzeba mu tylko fax troszke czasu a to zaowocuje potem
0
Życze mu wszystkiego dobrego , oby po operacji wrócił do pełni sił i dał naszej blaugranie coś od siebe , dobrze że Enrique cały czas wieży w niego , w końcu kiedys za czasow swojej najlepszej formie był świetnym obronca
0
Heh nie myślałem , że zobaczę taki naglowek w artykule . Szczezrze mowiac jestem pozytywnie zaskoczony ,mam nadzieję że chłop w końcu dojedzie do siebie i podejmie regularna grę :)
0
Zarządowi madrytu pierd... Się ładne we łbie mają dobry skład to jeszcze się lasza , po co to i na co to , oby zniesli nam ten zakaz i może się coś zmieni :)
0
To na pewno nic strasznego, na 100 % zagra we wtorek .
0
Masz rację potrafi dobrze dośrodkowac i zajeb.. bombę bo po za tem potrafi grać głową a w Barcelonie nie ma wielu takich zawodników , więc dawac go na środek !
0
Starość nie radość !!
0
Tutaj miejsca nie znajdzie w składzie , zycze mu wszystkiego dobrego :).
0
Ma ktoś tą treningową koszulke różową ?
0
Nie tylko on , ale również cała Brazylia zagrała dobry mecz i szybka grę :)
2
Bartra, pokazał ze nie nadaje się na to aby grzal ławę, spełniał wszystkie zadania śo , oby grał więcej !
1
Oby dzis udowodnili , że są wstanie coś wygrać bo nie wyobrazam sobie tego sezonu inaczej ! :D
0
Haahah no napewno z Ajaxem , to co napisałeś jest śmiechu warte . Jak wygramy z przewagą jednego gola to będzie dobrze !
0
Zobaczmy kiedy to nastąpi :D
0
Właśnie, więc zostaje teraz kwestia poukladania zespołu i daniu mu odpowiedniego rytmu, tylko czy Enrique to potrafi ?
0
A wy odrazy patrzycie na to pesymistycznie, dajcie ludzie trochę czasu . Może sie jeszcze odrodzi nowa lepsza Barca.
0
Ale zwróć uwagę na to ile hejtow leci na Enrique , a zobacz jakie on prowadził swoj poprzedni klub osiągał dobre wyniki . W Barcelonie zrobili czesciowo dobre transfery lecz nie na wszystkie pozycje. A co Mou to on tylko lekko podszlifowal skład chelsea.
0
Czyli co krotko mowiac , masz na myśli to aby starać się sprowadzic go do nas czy chwalisz go za to że osiąga dobre wyniki. Bo wydaje mi się że racEj to pierwsze !?
0
Bardzo podobna akcja strzału na bramkę piłkarzy Hamburger SV przeciwko Bayernowi czy to przypadek ? :D
http://sport.tvp.pl/17451029/hamburger-sv-bayern-13-honorowy-gol-lasoggi?source_id=17451029
0
Racja, pique dzis nie istniał
1
Szkoda że bilety są tak drogie , chętnie bym zobaczył na żywo tych piłkarzy a jeszcze dostać od nich autografy i zobaczyć ich z bliska to musi być przeżycie :)
0
Kur.. gdzie Sandro nie no niewieze , przecież niema zadnej kontuzji !!
0
Suarez pije pewnie darmową kawkę z Mc Donalda , musi się spieszyć bo jesze kilka dni :D
0
Jakaś pierola mi na fonie też to wyskoczylo i wystarczy to tylko zamknąć :)
0
Dodaj jeszcze ze zagrają na santiago Bernabeu