0

Luknijcie sobie na jego bramkę w santosie , strzelił jak Carlos :) , według jego statystyk i umjetnosci był by według mnie dobrym zastępcą Alvesa :-)

1

Sport.pl LIVE Napisz tak jak ci napisałem w sklepie Play, ale jak nie masz androida to sorki nie pomogę . Dodam jeszcze , że mozesz tam sobie ustalać o których meczach ma cię informować o danej godzinie i informuje cię bez necika :D

0

No to na kogo według was trafimy , będziemy w grupie smierci ?

0

Ściągnij apke i cię bd informować co i jak , może to nie to samo co live , ale daje radę :D

0

Hehe no, ale swoją drogą ciekawe czemu tak się patrzą wszyscy w lewo :P ?

4

Czo ten Pedro ma takie rękawy długie :D

0

A czemu di Marii nie uwzgledniles ?

0

Może i dobry mecz , ale wynik nie odzwierciedla wkładu tych piłkarzy w grę :(.

1

Zapewne wtedy jak źle stnol na nogę i przewrócił się , to nic strasznego poprostu dają mu odpocząć , po zatem getafe to nie jest przeciwnik który jest nam wstanie zagrozic :)

0

Nie jest w takiej formie jak wtedy , bardziej obstawial bym realnie myslac leo

4

Ja bym odwazyl się powiedzieć , że zakończy kariere w Barcy !

0

To nie zmienia faktu i tak w Barcy za czasów Enrique nie zagra :-(

0

Nie kwestionuje tego że nie pogra , napewno bendzie grał ale jak narazie nikt sie po niego dobija , wiec moze trafić do jakiegoś małego klubu !

0

Naprwde wydaje ci się ze on bendzie gotowy na barce ma już 23 lata , i jak narazie zostaje bez żadnych perspektyw na grę w jakim kolwiek z klubow

0

Najważniejsze ze rozstaja się w zgodzie i mają do siebie szacunek , oraz on do klubu :)

0

Może nie zauważyłeś ale Lucho powiedzial ze definitywnie nie jest nam potrzebny . I nie bedzie żadnych odkupien tego zawodnika , trzeba grać tym co mamy i czekać na zejście sankcji

1

Heh to poprostu nic innego jak nie pogodzenie się z przegrana , Barca była lepsza i nie ma gadania !!

0

Grać może by grał , ale pewnie z marnym efektem , po tak dużej przerwie nie ma rytmu .

0

No niestety , pomijając temat nurkowania , według mnie najladniejsza bramka z pośród 3 Barcy , to najnajbardziej podobała mi się Neya :D

0

No to napisalem że nie było ;)

19

Tu bardziej chodziło o tor lotu piłki , przy wpadaniu do siaty !!

2

Tak , lepszy bo przynajmniej nie było bezsensowny wrzutek :)

0

Cały zespół pięknie pracował :)

0

Nigdy nie bedzie następnego Carlesa , to przykre ale prawdziwe , Bartra może się tylko od niego uczyc :/

0

PSG nie było przygotowane na taką formację , widać było ze zaskoczylismy ten zespół, wydaje mi się że praktycznie większość cules nie spodziewała się takiej formacji . Ten mecz mozna zaliczyc na + zespołowi i trenerowi :))

0

Tak tę mam taką nadzieję , i zapomniales dodać o asyście przy golu Leo ;)

0

Super mecz w wykonaniu całej Barcy, Suarez widać że wpasowuje się co raz bardziej :)

0

Czy coś ci nie pasuje

0

No to dobrze , cieszę się że sprawa rozwiala się pozytywnie . Chcial bym jeszcze żeby masche występował wiecej na pozycji ŚPD !

0

Taaa, masz rację tym bardziej że jeszcze niedawno byl nagłówek ze Luis Enrique nie widzi miejsca w składzie dla Montoyi. Kompletna porażka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?