cfaniak4000
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luknijcie sobie na jego bramkę w santosie , strzelił jak Carlos :) , według jego statystyk i umjetnosci był by według mnie dobrym zastępcą Alvesa :-)
1
Sport.pl LIVE Napisz tak jak ci napisałem w sklepie Play, ale jak nie masz androida to sorki nie pomogę . Dodam jeszcze , że mozesz tam sobie ustalać o których meczach ma cię informować o danej godzinie i informuje cię bez necika :D
0
No to na kogo według was trafimy , będziemy w grupie smierci ?
0
Ściągnij apke i cię bd informować co i jak , może to nie to samo co live , ale daje radę :D
0
Hehe no, ale swoją drogą ciekawe czemu tak się patrzą wszyscy w lewo :P ?
4
Czo ten Pedro ma takie rękawy długie :D
0
A czemu di Marii nie uwzgledniles ?
0
Może i dobry mecz , ale wynik nie odzwierciedla wkładu tych piłkarzy w grę :(.
1
Zapewne wtedy jak źle stnol na nogę i przewrócił się , to nic strasznego poprostu dają mu odpocząć , po zatem getafe to nie jest przeciwnik który jest nam wstanie zagrozic :)
0
Nie jest w takiej formie jak wtedy , bardziej obstawial bym realnie myslac leo
4
Ja bym odwazyl się powiedzieć , że zakończy kariere w Barcy !
0
To nie zmienia faktu i tak w Barcy za czasów Enrique nie zagra :-(
0
Nie kwestionuje tego że nie pogra , napewno bendzie grał ale jak narazie nikt sie po niego dobija , wiec moze trafić do jakiegoś małego klubu !
0
Naprwde wydaje ci się ze on bendzie gotowy na barce ma już 23 lata , i jak narazie zostaje bez żadnych perspektyw na grę w jakim kolwiek z klubow
0
Najważniejsze ze rozstaja się w zgodzie i mają do siebie szacunek , oraz on do klubu :)
0
Może nie zauważyłeś ale Lucho powiedzial ze definitywnie nie jest nam potrzebny . I nie bedzie żadnych odkupien tego zawodnika , trzeba grać tym co mamy i czekać na zejście sankcji
1
Heh to poprostu nic innego jak nie pogodzenie się z przegrana , Barca była lepsza i nie ma gadania !!
0
Grać może by grał , ale pewnie z marnym efektem , po tak dużej przerwie nie ma rytmu .
0
No niestety , pomijając temat nurkowania , według mnie najladniejsza bramka z pośród 3 Barcy , to najnajbardziej podobała mi się Neya :D
0
No to napisalem że nie było ;)
19
Tu bardziej chodziło o tor lotu piłki , przy wpadaniu do siaty !!
2
Tak , lepszy bo przynajmniej nie było bezsensowny wrzutek :)
0
Cały zespół pięknie pracował :)
0
Nigdy nie bedzie następnego Carlesa , to przykre ale prawdziwe , Bartra może się tylko od niego uczyc :/
0
PSG nie było przygotowane na taką formację , widać było ze zaskoczylismy ten zespół, wydaje mi się że praktycznie większość cules nie spodziewała się takiej formacji . Ten mecz mozna zaliczyc na + zespołowi i trenerowi :))
0
Tak tę mam taką nadzieję , i zapomniales dodać o asyście przy golu Leo ;)
0
Super mecz w wykonaniu całej Barcy, Suarez widać że wpasowuje się co raz bardziej :)
0
Czy coś ci nie pasuje
0
No to dobrze , cieszę się że sprawa rozwiala się pozytywnie . Chcial bym jeszcze żeby masche występował wiecej na pozycji ŚPD !
0
Taaa, masz rację tym bardziej że jeszcze niedawno byl nagłówek ze Luis Enrique nie widzi miejsca w składzie dla Montoyi. Kompletna porażka