cfaniak4000
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To był jego 1 mecz , spokójnie się jeszcze rozegra
2
Miejmy nadzie że ten gol i przgrana w meczu , to bendzie ostatnia przegrana Barcy w tym sezonie :)
0
Było by , ale nie będzie :/ !
1
Ty piszesz , że pokaze na co go stać a nie wiadomo czy on posadę utrzyma. Mam cicha nadzieje , że Barca wróci na dobre tory !
1
Literówka .......
1
Ahhaha no nie wieze , wkońcu może ktoś posprzata ten bałagan :)
1
To jest kompletna porazka , to co się dzieje z Barca , raz grają przecietnie i wygrywają ze słabymi zespołami , a innymi razy pokazują pazur i grają jak natchnieni , według mnie to przez tą ciagla rotację w składzie.
Dam przykład z Realem , oni graja cały czas okreslonokreslonym składem , chyba że wystąpi jakaś kontuzja lub jakiś mecz słaby typu druzyny 3 ligowe , a u nas zmiany w składzie były nawet przy mocnych drużynach , według mnie Enrique sam niewie czego szuka , a kibice i zespół przez to cierpią :/
0
Nie ma innej opcji , trzeba go przetrzymac aż do sankcji !
0
Ok , dzienx :).
1
Co Bravo ma napisane na ręce ?
0
Świetna sprawa zwiedzenie takiej winnicy , nawet nie wiedzialem że Iniesta posiada takie zainteresowania :)
1
Napewno kupię jakieś koszulki , posazki , jak się uda to może flagę Barelony , a zdjęcia no to wiadomo bende robił , a i co najwazniejsze może uda się zgarnąć jakiś autograf :D
1
Przymierzam sie jechac ale na nastepny rok , bo zbieram kasę jeszcze na jakieś pamiatki :)
0
Ile bym oddał zeby moc tam jechać , ciekawi mnie ile kosztuje wycieczka tam i z powrotem ? :)
1
Obyś nie miał racji, wydaje mi się że bendzie to jeszcze w tym sezonie .
0
No i jeszcze jaki jest szeroki w barach :P
1
Fajny meczyk , ale nie lubię jak pada za dużo bramek z karnych :/
1
Ale by bayla sensacja z Balem jak by przeszedl , swoją drogą real nie musi nikogo kupować , żeby go zastąpić więc wydaje mi się że odejdzie :)
1
Swoją droga każdy ma wkład w drużynę , czy to mniejszy lub większy. Oto że powróci do formy nie mamy się co marwic :))
1
Enrique stawia na tego zawodnika i nie bendzie miał zamiaru go sprzedwac .
1
Nie tylko ty w niego wiezysz , ale całe cules . I napewno jeszcze da nam wiele radości ze swoiej gry :)
4
Napewno , wróci i , zagrzeje miejsce :)
2
Juz nie mogę się doczekac aż ,zobaczę go u boku Puyola czy to ławce trenerskiej lub na trybunach :)
1
Szkoda Marc'a , bo w tej sytuacji nic nie może zrobić , a marnowanie takiego talentu na ławie jest idiotyzmem !
0
Sorki , zdarza się :)
0
Xavi zawsze byl kreatorem gry , ale niestety człowiek się ztarzeje i nie jest wstanie utrzymać formy przez cały czas :/
0
Bo ma w meczach ligowych !
19
Taaa, i znowu Busquets na ŚPD ... . Chociaż tyle że Ney wraca :-)
0
Szkoda go , ale to nie do nas należy decyzja :/
0
Ten mecz malo wprowadzi w nas zadowolenia , ważne jak wypadniemy w nastepnym meczu ligowym . Najbardziej wkurza mnie to , co dzieje się z Suarezem , mam nadzieje , że zacznie chodź troszkę formy odzyskiwac ta Liverpoolu :-)