2

To był jego 1 mecz , spokójnie się jeszcze rozegra

2

Miejmy nadzie że ten gol i przgrana w meczu , to bendzie ostatnia przegrana Barcy w tym sezonie :)

0

Było by , ale nie będzie :/ !

1

Ty piszesz , że pokaze na co go stać a nie wiadomo czy on posadę utrzyma. Mam cicha nadzieje , że Barca wróci na dobre tory !

1

Literówka .......

1

Ahhaha no nie wieze , wkońcu może ktoś posprzata ten bałagan :)

1

To jest kompletna porazka , to co się dzieje z Barca , raz grają przecietnie i wygrywają ze słabymi zespołami , a innymi razy pokazują pazur i grają jak natchnieni , według mnie to przez tą ciagla rotację w składzie.
Dam przykład z Realem , oni graja cały czas okreslonokreslonym składem , chyba że wystąpi jakaś kontuzja lub jakiś mecz słaby typu druzyny 3 ligowe , a u nas zmiany w składzie były nawet przy mocnych drużynach , według mnie Enrique sam niewie czego szuka , a kibice i zespół przez to cierpią :/

0

Nie ma innej opcji , trzeba go przetrzymac aż do sankcji !

0

Ok , dzienx :).

1

Co Bravo ma napisane na ręce ?

0

Świetna sprawa zwiedzenie takiej winnicy , nawet nie wiedzialem że Iniesta posiada takie zainteresowania :)

1

Napewno kupię jakieś koszulki , posazki , jak się uda to może flagę Barelony , a zdjęcia no to wiadomo bende robił , a i co najwazniejsze może uda się zgarnąć jakiś autograf :D

1

Przymierzam sie jechac ale na nastepny rok , bo zbieram kasę jeszcze na jakieś pamiatki :)

0

Ile bym oddał zeby moc tam jechać , ciekawi mnie ile kosztuje wycieczka tam i z powrotem ? :)

1

Obyś nie miał racji, wydaje mi się że bendzie to jeszcze w tym sezonie .

0

No i jeszcze jaki jest szeroki w barach :P

1

Fajny meczyk , ale nie lubię jak pada za dużo bramek z karnych :/

1

Ale by bayla sensacja z Balem jak by przeszedl , swoją drogą real nie musi nikogo kupować , żeby go zastąpić więc wydaje mi się że odejdzie :)

1

Swoją droga każdy ma wkład w drużynę , czy to mniejszy lub większy. Oto że powróci do formy nie mamy się co marwic :))

1

Enrique stawia na tego zawodnika i nie bendzie miał zamiaru go sprzedwac .

1

Nie tylko ty w niego wiezysz , ale całe cules . I napewno jeszcze da nam wiele radości ze swoiej gry :)

4

Napewno , wróci i , zagrzeje miejsce :)

2

Juz nie mogę się doczekac aż ,zobaczę go u boku Puyola czy to ławce trenerskiej lub na trybunach :)

1

Szkoda Marc'a , bo w tej sytuacji nic nie może zrobić , a marnowanie takiego talentu na ławie jest idiotyzmem !

0

Sorki , zdarza się :)

0

Xavi zawsze byl kreatorem gry , ale niestety człowiek się ztarzeje i nie jest wstanie utrzymać formy przez cały czas :/

0

Bo ma w meczach ligowych !

19

Taaa, i znowu Busquets na ŚPD ... . Chociaż tyle że Ney wraca :-)

0

Szkoda go , ale to nie do nas należy decyzja :/

0

Ten mecz malo wprowadzi w nas zadowolenia , ważne jak wypadniemy w nastepnym meczu ligowym . Najbardziej wkurza mnie to , co dzieje się z Suarezem , mam nadzieje , że zacznie chodź troszkę formy odzyskiwac ta Liverpoolu :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?