chester0512
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze ze nie powiedział że jest piękny i bogaty :)
0
Gitkolo
już nie powiedział bym że tak świetnie , początek mieli ostre wejście ostatnio remus w lidze 2 remisy w lidze mistrzów tak więc juz grają tak świetnie.
0
szkoda że płynie trochę gorsza krew w nim niż u Messiego.
0
Żarty jakieś SMUDA zasługuje na wygraną
0
Pawson
Też mi od razu na myśl przyszedł Sergio :D
0
Mes Que Un Club!
0
wyraźnie widać że ma pretensje do całego świata tylko nie do siebie. trzeba było 3 razy ciężej pracować może by się znalazło dla ciebie miejsce. to nie jest przeciętny klub że jest miejsce dla przeciętniaków i czekanie parę lat (fakt że czekali) aż wybuchniesz w końcu formą.
0
piłkarz to z niego jest nie ma co gadać. Hah a wypowiedziach jak bym Szczesnego slyszal niewyparzona morda i wielka gwiazda .
0
zlejcie na niego niech sobie pisze co chce ... nie widzicie że to dzieciaka podnieca jak wy się z nim kłócicie ?
0
klitschko :
Tak to jest jak się nie ma kolegów albo go przedrzeźniają w szkole to później taki gość który ma kompleksy i sobie nie umie poradzić na ulicy... wchodzi na internet i przedrzeźnia bo tutaj nikt go nie widzi i nie można nic zrobić z takim osobnikiem. no niestety takie nastały czasy pewnie pipka na realu ale za to tu mogę zgrać kozaka w necie :)
0
ty a on gra dla wyglądu czy dla wygody że muszą być ładne?
0
Eoren :
jak masz to gdzieś to po co o takich rzeczach piszesz? co smutno się tobie robi jak ktoś ci da minusa?
0
0
coś jest nie tak. po prostu im mięśnie nie wytrzymują.
0
http://www.weszlo.com/news/8022-Kozakiem_byl_Mlynarczyk_A_ty_jestes_cwaniakiem
masz pełno jest artykułów ... i nie tylko na 1 się powoływałem. a już zapomniałem co on za rzeczy wypisywał na swoim twitterze.
0
jacek940094
a co nie jest gwiazdą? masz jego cwaniactwo...
Podczas jednego z wywiadów, polski dziennikarz spytał się Szczęsnego, czy nie wie, gdzie może być Fabiański, z którym także chciał porozmawiać. - Tam, na dole. Kosi trawę, do czegoś musi się przydać
0
Miuosh:
sobie okulary słoneczne załóż...pomaga
0
BarcaOgien
myślę że będzie w miarę rozsądnie i koszt będzie coś kolo 1000 zł albo ponad trochę.
0
a co ty chcesz o Keity ? -.-
0
najważniejsze że ważnych meczy nie opuści.
0
Hering
Tak samo sądzę za mało strzelamy z dystansu... nie raz aż się prosi żeby uderzyć ale zawsze wybierają ten sam wariant wejście z piłką do bramki.
0
Czy wy Macie trochę nie tak w głowie? Jezus niech sobie mówi że ibra jest lepszy od Messiego i że grają ładniejszy futbool przecież nikt mu nie broni. a wy tu się napinacie jak by wam pół drużyny rozstrzelał. widać że poziom wieku na tym forum nie jest za wysoki.
0
Jak nie ma Rannych to stłuczka a nie wypadek. ;P
0
gallaret
widać było że się Messi bawił chłopie ja się w cale nie dziwie bo Raczej piłkarze mieli serce żeby mocno nie karać Bate to jest jak tu że przegrywasz 8;0 no trudno... tam jest Łukaszenko który pewnie by zrobił z nimi porządek za taką porażkę , tak więc raczej to Messi i spółka po prostu robili z zabawy żeby konkretnie nie deklasować rywala.
0
Co za Kretyństwo. Powinni im się kłaniać że taka drużynę zbudowali.
0
no właśnie on po operacji już?
0
Kibicom się Jarać chciało podczas meczu i nie mogli dopingować.
0
tabaluga56
Tak jest
0
trochę przegiął z tym czasem nie dość że tam była czerwona kartka to powinni grać raczej więcej z niż z 4 minuty. tak jak do Realu było doliczone "5" ale były jakieś tam symulowania to grali 7. i nie chodzi mi o to że im więcej doliczył tylko mówię przykład żeby zaraz się ktoś nie spinał że mam kompleksy.
0
dobrze to teraz skończył 30 Sek przed meczem jaka to dla nasz faworyzacja?