0

Dobrze ze nie powiedział że jest piękny i bogaty :)

0

Gitkolo

już nie powiedział bym że tak świetnie , początek mieli ostre wejście ostatnio remus w lidze 2 remisy w lidze mistrzów tak więc juz grają tak świetnie.

0

szkoda że płynie trochę gorsza krew w nim niż u Messiego.

0

Żarty jakieś SMUDA zasługuje na wygraną

0

Pawson

Też mi od razu na myśl przyszedł Sergio :D

0

Mes Que Un Club!

0

wyraźnie widać że ma pretensje do całego świata tylko nie do siebie. trzeba było 3 razy ciężej pracować może by się znalazło dla ciebie miejsce. to nie jest przeciętny klub że jest miejsce dla przeciętniaków i czekanie parę lat (fakt że czekali) aż wybuchniesz w końcu formą.

0

piłkarz to z niego jest nie ma co gadać. Hah a wypowiedziach jak bym Szczesnego slyszal niewyparzona morda i wielka gwiazda .

0

zlejcie na niego niech sobie pisze co chce ... nie widzicie że to dzieciaka podnieca jak wy się z nim kłócicie ?

0

klitschko :
Tak to jest jak się nie ma kolegów albo go przedrzeźniają w szkole to później taki gość który ma kompleksy i sobie nie umie poradzić na ulicy... wchodzi na internet i przedrzeźnia bo tutaj nikt go nie widzi i nie można nic zrobić z takim osobnikiem. no niestety takie nastały czasy pewnie pipka na realu ale za to tu mogę zgrać kozaka w necie :)

0

ty a on gra dla wyglądu czy dla wygody że muszą być ładne?

0

Eoren :
jak masz to gdzieś to po co o takich rzeczach piszesz? co smutno się tobie robi jak ktoś ci da minusa?

0

0

coś jest nie tak. po prostu im mięśnie nie wytrzymują.

0

http://www.weszlo.com/news/8022-Kozakiem_byl_Mlynarczyk_A_ty_jestes_cwaniakiem
masz pełno jest artykułów ... i nie tylko na 1 się powoływałem. a już zapomniałem co on za rzeczy wypisywał na swoim twitterze.

0

jacek940094
a co nie jest gwiazdą? masz jego cwaniactwo...

Podczas jednego z wywiadów, polski dziennikarz spytał się Szczęsnego, czy nie wie, gdzie może być Fabiański, z którym także chciał porozmawiać. - Tam, na dole. Kosi trawę, do czegoś musi się przydać

0

Miuosh:
sobie okulary słoneczne załóż...pomaga

0

BarcaOgien

myślę że będzie w miarę rozsądnie i koszt będzie coś kolo 1000 zł albo ponad trochę.

0

a co ty chcesz o Keity ? -.-

0

najważniejsze że ważnych meczy nie opuści.

0

Hering

Tak samo sądzę za mało strzelamy z dystansu... nie raz aż się prosi żeby uderzyć ale zawsze wybierają ten sam wariant wejście z piłką do bramki.

0

Czy wy Macie trochę nie tak w głowie? Jezus niech sobie mówi że ibra jest lepszy od Messiego i że grają ładniejszy futbool przecież nikt mu nie broni. a wy tu się napinacie jak by wam pół drużyny rozstrzelał. widać że poziom wieku na tym forum nie jest za wysoki.

0

Jak nie ma Rannych to stłuczka a nie wypadek. ;P

0

gallaret

widać było że się Messi bawił chłopie ja się w cale nie dziwie bo Raczej piłkarze mieli serce żeby mocno nie karać Bate to jest jak tu że przegrywasz 8;0 no trudno... tam jest Łukaszenko który pewnie by zrobił z nimi porządek za taką porażkę , tak więc raczej to Messi i spółka po prostu robili z zabawy żeby konkretnie nie deklasować rywala.

0

Co za Kretyństwo. Powinni im się kłaniać że taka drużynę zbudowali.

0

no właśnie on po operacji już?

0

Kibicom się Jarać chciało podczas meczu i nie mogli dopingować.

0

tabaluga56

Tak jest

0

trochę przegiął z tym czasem nie dość że tam była czerwona kartka to powinni grać raczej więcej z niż z 4 minuty. tak jak do Realu było doliczone "5" ale były jakieś tam symulowania to grali 7. i nie chodzi mi o to że im więcej doliczył tylko mówię przykład żeby zaraz się ktoś nie spinał że mam kompleksy.

0

dobrze to teraz skończył 30 Sek przed meczem jaka to dla nasz faworyzacja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?