0

i dobrze barcelonie zaslugiwali na strate bramki taka gra

0

no nie mowice z po alvesie

0

ta ja tu tez nie mowie o 1 akcji tylko juz z sporo zmarnowal sytuacji w tym sezonie az za duzo , rozumiem ze mozna miec gorszy dzien ale on co mecz coraz slabiej

0

nie no porazka z jego strony jeszcze sie okaze ze dostanie Ronaldo zloto pilke jak tak dalej bedzie

0

Omg Tak przeloza wam mecz albo jeszcze lepiej wygramy z tej okazji po 3;0 co wy piszecie to glowa boli. 2 osoby chore a panika jak by zmarly juz to tylko grypa a nie koniecznie musza zarazic. Jak u ciebie 1 osoba w klasie chora na 2 dzien nie ma nikogo ? opanujcie sie a mysle ze Medycyna jest tam lepsza niz u ciebie w domu.

0

Pucuje Się , Może mu się Real nie spodobał.

0

Guzek92

Żebyś się nie zdziwił , on już pewnie Barcy nie pamięta teraz to ważniejsza kasa jest.

0

Aby Byl mecz w sobote!

0

Omg NIe ma Xaviego osracie sie zaraz MOze ci co glosowali nie lubia xaviego , to tylko gazeta 2 dni wczesniej pisali ze barcelona chce kupic rooneya za 100 a wy sie przejmujecie jak by to bylo o zlota pilke

0

Wie ktoś kiedy będzie finał?

0

3-1 pięknie :P

0

Akcja Rewelacja;]

0

Taki chwalony ale ten karny to żałośnie wykonał ;

0

MOZE DROGBE za 100 ;D?

0

Tak Barca sie robi 2 Real kupmy pol europy i bedzie najlepiej 15 napiastnikow chca kupywac po co? Jest messi , ibra , heniek , pedro , bojan chca saureza i ronneya davida villie. Moze jeszcze Raula albo Torresa. Zaczyna to byc Zalosne

0

ajj real 3;2 blisko ;/

0

teraz sie modlic zeby real po dupie :P

0

HENIEK I LOVE

0

MOWILEM ZE BRAMA

0

brama teraz:P

0

co to bylo! 2 XD

0

aby remisu nie bylo

0

ale valdes pokazal klase sam na sma

0

nie dobrze nie dobrze

0

nie dobrze nie dobrze

0

I znow VALDES POKAZUJEK KLASE

0

gOOOOL PEDRO GOOOL XD

0

Dajcie spokoj jakie zmuly sa w radiu to jest nie porozumienie

0

hmm jak sie zwala ta strona co leca mecze na zywo przez neta;P "Atht.net" cos w tym stylu ;P

0

Wygramy!:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?