chester0512
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i dobrze barcelonie zaslugiwali na strate bramki taka gra
0
no nie mowice z po alvesie
0
ta ja tu tez nie mowie o 1 akcji tylko juz z sporo zmarnowal sytuacji w tym sezonie az za duzo , rozumiem ze mozna miec gorszy dzien ale on co mecz coraz slabiej
0
nie no porazka z jego strony jeszcze sie okaze ze dostanie Ronaldo zloto pilke jak tak dalej bedzie
0
Omg Tak przeloza wam mecz albo jeszcze lepiej wygramy z tej okazji po 3;0 co wy piszecie to glowa boli. 2 osoby chore a panika jak by zmarly juz to tylko grypa a nie koniecznie musza zarazic. Jak u ciebie 1 osoba w klasie chora na 2 dzien nie ma nikogo ? opanujcie sie a mysle ze Medycyna jest tam lepsza niz u ciebie w domu.
0
Pucuje Się , Może mu się Real nie spodobał.
0
Guzek92
Żebyś się nie zdziwił , on już pewnie Barcy nie pamięta teraz to ważniejsza kasa jest.
0
Aby Byl mecz w sobote!
0
Omg NIe ma Xaviego osracie sie zaraz MOze ci co glosowali nie lubia xaviego , to tylko gazeta 2 dni wczesniej pisali ze barcelona chce kupic rooneya za 100 a wy sie przejmujecie jak by to bylo o zlota pilke
0
Wie ktoś kiedy będzie finał?
0
3-1 pięknie :P
0
Akcja Rewelacja;]
0
Taki chwalony ale ten karny to żałośnie wykonał ;
0
MOZE DROGBE za 100 ;D?
0
Tak Barca sie robi 2 Real kupmy pol europy i bedzie najlepiej 15 napiastnikow chca kupywac po co? Jest messi , ibra , heniek , pedro , bojan chca saureza i ronneya davida villie. Moze jeszcze Raula albo Torresa. Zaczyna to byc Zalosne
0
ajj real 3;2 blisko ;/
0
teraz sie modlic zeby real po dupie :P
0
HENIEK I LOVE
0
MOWILEM ZE BRAMA
0
brama teraz:P
0
co to bylo! 2 XD
0
aby remisu nie bylo
0
ale valdes pokazal klase sam na sma
0
nie dobrze nie dobrze
0
nie dobrze nie dobrze
0
I znow VALDES POKAZUJEK KLASE
0
gOOOOL PEDRO GOOOL XD
0
Dajcie spokoj jakie zmuly sa w radiu to jest nie porozumienie
0
hmm jak sie zwala ta strona co leca mecze na zywo przez neta;P "Atht.net" cos w tym stylu ;P
0
Wygramy!:P