0

no chyba mamy problem bo messi sie zwija i to ostro

0

czerwien czerwienia jak messiego znosza

0



*

Dodano: 2010-09-13 19:40:57, autor: boryscypisek Moderacja

znowu banalny, ale nic dziwnego w końcu jakby był dość trudny to zniechęciłby cules

ta ta na necie to kazdy potrafi szukac

0

może guardiola jest rasita bo jak na razie to wszytkich murzynow sprzedaje

0

przemo9fcbarc

Pewnie jeszcze podobno Maja nam Gerrarda dac za niego cos tak slyszalem i Mascherano zeby Barcelonie sie oplacalo -.- juz bo ci dadza torresa za kawalek drewna

0

15 tys dla niego jak dla ciebie ze 150 zl mandatu.

0

Rdam

Jak coś to nie on odgwizduje Spalonych -.-

0

Syn dobrze zarabia to ma co jeść.

0

i nie zapomnijcie ze Abidal dostal nie slusznie CZERWONA kartke bo Anleka sam o swoje nogi sie potknal.

0

No i niech odejdzie Zobaczymy Co Jego Swietny Busquets bedzie pokazywal , znow bedzie placz.

0

Dzieki Wielkie

0

Znajac Pepa to bedzie stawial na Hleba a nie na Yaya

0

Narescie go zaczynaja dziennikarze doceniac po tylu latach.

0

pewnie wam wyśle jeszcze z koszulką messiego z Gran Derbi.

0

owl88

bo oni za bardzo nie wiedza gdzie polska lezy ;P

0

Ale Messi nie gadal takich glupot ze ma przeczucie ze Real przegra , przeczuwac to on moze swoj smord

0

trzeba bylo wygrac z barcelona cwaniaczku a nie liczyc na inne zespoly. "jesli sie nie strzela sam na sam "niby slabemu" valdesowi to teraz liczy sie na seville. Idiota

0

Dodano: 2010-05-06 16:47:49, autor: bara1

Bardziej sie czieszylem z tego golu niz ze zdobycia LM ;]

Najpiekniejsza chwila..

Tak Samo :)

0

chyba ktoś się zetki sluchał

0

Barcelonista87

Ibra Dał początek Sezonu.

0

ale zaraz po tym coś puyol pokazywal ze jak by sedzie odwolal ta kartke.

0

no villa van persie , saurez , riberi , mata , fabregas. moze jeszcez Cr i zidana niech namowia zeby wrocil do gry. zaraz napisze plotke ze rasiaka maja wziasc

0

WOLE BOJANA OD VILLI

0

Piqué 10!

Yaya 8 może mu nie wychodziło ale coś strzelal a nie jak xavi messi koniecznie chcieli wejsc do bramki. widac jak pod koniec meczu xavi strzelil. moze jak by tak od poczatku probowal to by cos ustrzelil.

0

BORDOWO-GRANATOWĄ KOSZULKĘ NOSIMY Z DUMĄ.

0

BORDOWO-GRANATOWĄ KOSZULKĘ NOSIMY Z DUMĄ.

0

BORDOWO-GRANATOWĄ KOSZULKĘ NOSIMY Z DUMĄ.

0

Dodano: 2010-04-28 22:56:40, autor: antyfarsiarz

hahahah hala madrid i co farsiarze glupio wam?? koniec z farsiarstwem. hahahah wielki the special one wielki inter placzcie placzcie farsiarze tyle wam pozostalo bo nic w tym sezonie nie wygracie hahah #@*^$ FARSE ! hahaha

idz sobie puknij;] hmm pewnie to pisze kibic realu dla ktorych sedziowie zawsze pomagaja. a tak btw? chcesz zainstniec ze barca przegrala czy co? faktycznie sensacja kiedys musieli przegrac taka jest pilka. bo co roku jak by mial wygrywac man albo barca to by nudne sie robilo.

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce

0

Dziekujcie sedziemu , cioty z madrytu zazdrosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?