chester0512
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barcelinh4
Mówię ci idz kibicować Manchesterowi oni na razie wygrywają bo jak na razie widzę to ty płakać potrafisz a nie kibicować czemu jak jesteś taki cwany to nie potrenujesz naszej reprezentacji np.
0
barcelinh4
dobrze to idz kibicowac Manchesterowi bo jak na razie wygrywa... ty jesteś dnem nie zawsze będą wygrać i takie mecze mogą sie zdarzyć a przeciwink też do slabych nie nalezy w tym sezonie -.-
0
zxcvbnmasdqwe
jak taki święty to jakoś nie widzę żebyśmy mieli Lidera -.-
0
zawszę się znajdzie tak jak po Zidanie , Ronaldo (grubym) , Figo czy Ronaldinho :) też sobie Barcy nie wyobrażałem bez niego :) ale znalazł się jednak taki Mały Wielki Człowiek :P bez którego sobie na razie też nie wyobrażam Barcy:D
0
Ten jest Świetny i ten jest Świetny ... Może dzięki R10 mam tak wielkiego Messiego... bo kto się nim najbardziej opiekował jak nie Roni ;) i chwała mu za to.
0
ale zrobili postęp jeszcze z porto takiej gry nie bylo :))
0
Benito
Prawda , ale też jest cwany i podpisując co roku kontrakt dostaje większe premie ... kombinuje :).
0
Czy wy widzicie co wy piszecie ? Wy jesteśćie już kompletnie ślepi.....
Jestem kibicem Barcelony ... ale bez przesady piszecie ze denerwowalo was odgwizdywanie spalonych a co mial puszczac jak byly? ze iniesta ... dostal sluszna zolta kartke za te kopniecie pilki. I troche mnie Villa zdenerwował swoim aktorstem zaczal za bardzo przeginac.
0
JimMorrisonFCB
Logiczne że za złe uczynki będzie wyzywany za dobre chwalony... , czy ty jesteś taki mało inteligentny żeby to zrozumieć.
0
on w najlepszej formie teraz i Messi w takiej jak jest to byłby duet ...
0
Oj W razie jak wygramy Ligę to już wiem co usłyszymy od Mourinho.
"Ze liga wystartowala pozniej dlatego ze Barcelona nie byla przygotowana" niby strajk a to wszystko pod Barcelone :)
0
Szczerze nie lubie Realu Madryt ale jest mi trochę ich szkoda że tak schodzą w dół przez Mourinho ... nie wiem czy Perez się boi powiedzieć parę słów mu ? no chyba że go mianowali Bogiem.
0
Pique nigdy nie zawodzi :d PAMIETACIE z Interem co zrobil ? XD
0
Trochę szkoda bo było by co oglądać :p ale dobrze bo będą mieli więcej czasu na przygotowanie się.
0
tyy filozof może jeszcze doliczył to co ktoś mu postawi do jedzienia ?
od kiedy dolicza sie do transferu zarobki? chyba ty i trzeciak macie taka wizje.
0
ta 3 paczki dziennie pali , i litra whyski do tego
0
rafa324
to jest tylko czlowiek -.- najlepszym sie zdarza.
0
Brawo BRAWO BRAWO!.
0
dawid22d
nie wątpie ze gra slabo.
ale w meczach o stawke nie gra juz tak dobrze.
0
tak Real jest swietnie poukładany bo wygrał 5 meczy z majtkami. Ludzie opanujcie się Ronaldo w takich meczach pamietajcie ze jest 5x slabszy. on umie grac tylko z Ogorkami.
0
swietne
0
nie grał 5 miechów ale teraz gra full obrotach , a co snajder pograł też 5 miesięcy i teraz daje ciała tak ja kolega wyżej napisał Kupicha na jego pozycji by lepiej zagrał
0
Hajto Za Alvesa
0
Najlepszego
0
*
Dodano: 2010-12-08 21:46:50, autor: AntiMadrid Moderacja
Nic tylko sie uczyc od Barcelony..ja bym chcial zeby "Moja" Lechia tak grala..
No moze beda tak grali za 100 lat jak juz barcelona bedzie latac po boisku
0
HAHAHAHA TO MI SIE PODOBA :D
Koniec meczu. Jose Mourinho schodzi do szatni z miną, która idealnie nadawałaby się na reklamę musztardy.
0
Guardiola!.
0
Reprezentant Hiszpanii i zarazem obrońca Barcelony przyznał, że jeśli jego profil nie będzie miał 250 tysięcy znajomych, wówczas po sezonie zakończy karierę. Właśnie do tego momentu dał sobie czas. Na razie na jego profilu jest "niecałe" 50 tysięcy przyjaciół.
Jeśli cel zostanie zrealizowany Puyol jest gotów grać w Barcelonie do 40-tki. 31-letni obrońca, który ma pewne miejsce w składzie mistrzów Hiszpanii zarabia pięć milionów rocznie. Do tego dochodzą zyski z tytułu reklam sponsorskich.
0
dobrze za 18 lat mamy nowego iniesta w skladzie ;P
0
Dodano: 2010-09-19 20:54:35, autor: michalson2
CO Z MESSIN KURNA ?!
CHYba powazna kontuzja