0

SEDZIA KOCHAM CIE!:}

0

idzie do kościoła a nie siedzicie z dupą i jakieś gówna wklejacie. jak wam tak jest ich żal

0

haha ale ta barcelona jest slaba

0

satniago

każdy ma inne zdanie a nie piszesz "pewnie że"

0

poszedł pić.

0

Co jedziesz po Valdesie bo fatalnie bronil 5 lat temu? casillas tez robi bledy i to mu sie czesciej zdarza od valdesa.

0

Jezus jak by gran derby przyzywacie Pinto tam wstawi

0

Badzi69

Zapomniałeś o Dodzie i Michale Wiśniewskim.

0

No Narescie :D

0



*

Dodano: 2010-01-18 15:16:00, autor: msiera Moderacja

no u mnie ponad 1h to 1 part :)

to nie ciekawie ja mam 15-20 min part

0

mi idzie normalnie max na hotfile.

0

Po pierwsze Pep pewnie by nie poszedł do Anglii.

a po drugie watpie zeby wywalili Fergusona.

0

To będzie leciał ten mecz na Canale +?

0

będzie leciał na Canale+?

0

BRAWO BARCA O TO CHODZIŁO

WIĘCEJ SIŁ NA LIGĘ MISTRZÓW I NA LIGĘ A W SOBOTĘ POKAŻEMY KTO RZĄDZI !:D

0

misk00

masz racje. to co zrobił Romaric brak komentarza. Życzę tam im miłego grania. Mam nadzieje że dalej ich tam będą wybijać

0



*

Dodano: 2010-01-13 23:56:33, autor: truszek88 Moderacja

Porazke Barcelona zawdziecza Guardioli ze taki fatalny sklad wystawil w pierwszym meczu, dzis bylo o niebo lepiej ale Barça odpada

To co zrobił , to się uspokój a nie zawdzięczasz guardioli

ON CAŁE ŻYCIE NIE BĘDZIE WYGRYWAŁ

0

Pep Daj Bojana za Ibre bo dziś się nie popisuje.

0

Guardiola na tym zdjęciu wygląda jak Jezus

0

nie no barca nic dzis nie gra

0

trzy 100% wyjmuje Valdes!

0

Valdes.!

0

do 3x sztuka zaraz bedzie gol dla teneryfy .

0

w sumie mnie to nie obchodzi mam 2 kanaly:D

0

Mecz Jest na Sport Club+ na 100%

0

Powodzenia w Lidze Angielskiej.

0

Osasuna 0 - 0 Real Madrid JEST REMIS :D KONIEC!:D

0

Dupek i tyle

0

Pep powinien poważnie porozmawiać z Ibra bo to co dziś zrobił nie jest godny barcelony , ciekawe jak by się zachowywał na meczu z Chelsea by chyba wyszedł z siebie

0

gilbert3

Mógł by to nasz papież też żyć , taki pisanie ze mógł by.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?