chester0512
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SEDZIA KOCHAM CIE!:}
0
idzie do kościoła a nie siedzicie z dupą i jakieś gówna wklejacie. jak wam tak jest ich żal
0
haha ale ta barcelona jest slaba
0
satniago
każdy ma inne zdanie a nie piszesz "pewnie że"
0
poszedł pić.
0
Co jedziesz po Valdesie bo fatalnie bronil 5 lat temu? casillas tez robi bledy i to mu sie czesciej zdarza od valdesa.
0
Jezus jak by gran derby przyzywacie Pinto tam wstawi
0
Badzi69
Zapomniałeś o Dodzie i Michale Wiśniewskim.
0
No Narescie :D
0
*
Dodano: 2010-01-18 15:16:00, autor: msiera Moderacja
no u mnie ponad 1h to 1 part :)
to nie ciekawie ja mam 15-20 min part
0
mi idzie normalnie max na hotfile.
0
Po pierwsze Pep pewnie by nie poszedł do Anglii.
a po drugie watpie zeby wywalili Fergusona.
0
To będzie leciał ten mecz na Canale +?
0
będzie leciał na Canale+?
0
BRAWO BARCA O TO CHODZIŁO
WIĘCEJ SIŁ NA LIGĘ MISTRZÓW I NA LIGĘ A W SOBOTĘ POKAŻEMY KTO RZĄDZI !:D
0
misk00
masz racje. to co zrobił Romaric brak komentarza. Życzę tam im miłego grania. Mam nadzieje że dalej ich tam będą wybijać
0
*
Dodano: 2010-01-13 23:56:33, autor: truszek88 Moderacja
Porazke Barcelona zawdziecza Guardioli ze taki fatalny sklad wystawil w pierwszym meczu, dzis bylo o niebo lepiej ale Barça odpada
To co zrobił , to się uspokój a nie zawdzięczasz guardioli
ON CAŁE ŻYCIE NIE BĘDZIE WYGRYWAŁ
0
Pep Daj Bojana za Ibre bo dziś się nie popisuje.
0
Guardiola na tym zdjęciu wygląda jak Jezus
0
nie no barca nic dzis nie gra
0
trzy 100% wyjmuje Valdes!
0
Valdes.!
0
do 3x sztuka zaraz bedzie gol dla teneryfy .
0
w sumie mnie to nie obchodzi mam 2 kanaly:D
0
Mecz Jest na Sport Club+ na 100%
0
Powodzenia w Lidze Angielskiej.
0
Osasuna 0 - 0 Real Madrid JEST REMIS :D KONIEC!:D
0
Dupek i tyle
0
Pep powinien poważnie porozmawiać z Ibra bo to co dziś zrobił nie jest godny barcelony , ciekawe jak by się zachowywał na meczu z Chelsea by chyba wyszedł z siebie
0
gilbert3
Mógł by to nasz papież też żyć , taki pisanie ze mógł by.