chester0512
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alex$FCB
Jaki Kanał?;p
0
Xavi By mógł dostać :P Messi bym też chciał żeby dostał , ale na niego jeszcze przyjdzie czas:P a Xavi już raczej nie będzie miał okazji
0
"Musimy zagrać swoją piłkę. Jesteśmy Realem Madryt i musimy dyktować tempo meczu niezależnie od tego, gdzie gramy."
Leże
0
Trafne
0
Iker Zobaczy na mistrzostwach światach w lusterku wstecznym siebie;p Jak Valdes będzie w podstawowym składzie :D
0
Bardzo Dobre :P Tez popierem
0
Liverpool już Odpadł Oglądałem mecz Fiorentina - lyon i mówili , Lyon strzeli bramkę to Liver dalej będzie się liczył
0
Co ty Gadasz Fabregas Był by idealny do Barcy
0
Trochę Denerwował podczas meczu symulując Karne.
0
Debrecen 0 - 1 Liverpool
Fiorentina 1 - 0 Lyon
Rubin Kazan 0 - 0 Dynamo Kyiv
Barcelona 2 - 0 Inter Milan
Rangers 0 - 2 Stuttgart
Unirea Urziceni 1 - 0 Sevilla
Arsenal 2 - 0 Standard Liege
AZ Alkmaar 0 - 0 Olympiakos Piraeus
0
Mam nadzieje ze tylko nic nie bedzie deniemu
0
ViscaBarca
nie mozesz poszukac sobie?
0
dynamo gra o 18.45;]
0
Zajebi*sta wiadomosc
...
0
królewski
ty w niedziele bedziesz mogl snic
0
wierze*
0
hmm ja tez wieze bo z realem jeszcze bedziemy mieli czas zagrac w champions jak przegramy to nie bedzie okazji zagrac
0
dokladnie;p w pierwszym lepszym pubie bedzie ten mecz;D
0
do 3 razy sztuka
0
Henry i Bojan - bez oceny - Czyli o dwóch takich co zgubili formę. Pastwić się nie będziemy.
No Henry w ostatnich meczach ma co pokazywac -.- jak wchodzi na 3 minuty
...
0
Ne moge sie juz tego meczu doczekac Wierze w 2-0 ;p
Visca El Barca!
0
Ci co gadaja Sezonowcy omg. A wam tak bardzo sie podobal mecz ze krytykujecie ludzi? no chyba nie powiesz mi ze ten mecz byl dobry w wykonaniu Blaugrany.
0
DO DUPY Zobaczymy Co bedzie we Wtorek. Czyżby BB champions leauge?
0
damian
Dobrze sobie zwal przed snem z tej okazji
0
Gra Fatalna az sie patrzec nie chce ;< szkoda glupio stracone 2 pkt , Ale jeszcze Nedzieja:P
0
Prosabaku
Jesli tak bedziemy grali jak dzis ;p to bedzie nie ciekawie;]
0
i terraz katastrofa
0
to chodz dalej. mowie dla mnie to ty mozesz na szachy chodzic i kibicowac dobrze nie jestem prawdziwym kibiciem ogladam zeby sie podniecic.Lepiej ci ?
0
bo nie jestem ku*rwa biznesmenem i nie mam tyle pieniedzy zeby co tydzien latac do hiszpani ogarnij sie -,- jesli nie jestem na meczu czyli nie jestem kibicem no to dobrze wiedziec. ze ty chodzisz na jakas okregowe ze free to jestes naprawde prawdziwym kibicem
0
Po co ta głupia ironia?
Nie rozumiem tylko tego, ja chodzę na hokej i faktycznie "komuś" kibicuję a wy? Włączył jeden z drugim sopcasta i wielcy wierni fani, boże widzisz a nie grzmisz.. pfff
Dla mnie to ty mozesz na szachy isc kibicowac-.- i nie pisac w dupie to mam gdzie ty chodzisz i komu kibicujesz