0

Alex$FCB

Jaki Kanał?;p

0

Xavi By mógł dostać :P Messi bym też chciał żeby dostał , ale na niego jeszcze przyjdzie czas:P a Xavi już raczej nie będzie miał okazji

0

"Musimy zagrać swoją piłkę. Jesteśmy Realem Madryt i musimy dyktować tempo meczu niezależnie od tego, gdzie gramy."

Leże

0

Trafne

0

Iker Zobaczy na mistrzostwach światach w lusterku wstecznym siebie;p Jak Valdes będzie w podstawowym składzie :D

0

Bardzo Dobre :P Tez popierem

0

Liverpool już Odpadł Oglądałem mecz Fiorentina - lyon i mówili , Lyon strzeli bramkę to Liver dalej będzie się liczył

0

Co ty Gadasz Fabregas Był by idealny do Barcy

0

Trochę Denerwował podczas meczu symulując Karne.

0

Debrecen 0 - 1 Liverpool

Fiorentina 1 - 0 Lyon

Rubin Kazan 0 - 0 Dynamo Kyiv

Barcelona 2 - 0 Inter Milan

Rangers 0 - 2 Stuttgart

Unirea Urziceni 1 - 0 Sevilla

Arsenal 2 - 0 Standard Liege

AZ Alkmaar 0 - 0 Olympiakos Piraeus

0

Mam nadzieje ze tylko nic nie bedzie deniemu

0

ViscaBarca

nie mozesz poszukac sobie?

0

dynamo gra o 18.45;]

0

Zajebi*sta wiadomosc

...

0

królewski

ty w niedziele bedziesz mogl snic

0

wierze*

0

hmm ja tez wieze bo z realem jeszcze bedziemy mieli czas zagrac w champions jak przegramy to nie bedzie okazji zagrac

0

dokladnie;p w pierwszym lepszym pubie bedzie ten mecz;D

0

do 3 razy sztuka

0

Henry i Bojan - bez oceny - Czyli o dwóch takich co zgubili formę. Pastwić się nie będziemy.

No Henry w ostatnich meczach ma co pokazywac -.- jak wchodzi na 3 minuty

...

0

Ne moge sie juz tego meczu doczekac Wierze w 2-0 ;p

Visca El Barca!

0

Ci co gadaja Sezonowcy omg. A wam tak bardzo sie podobal mecz ze krytykujecie ludzi? no chyba nie powiesz mi ze ten mecz byl dobry w wykonaniu Blaugrany.

0

DO DUPY Zobaczymy Co bedzie we Wtorek. Czyżby BB champions leauge?

0

damian

Dobrze sobie zwal przed snem z tej okazji

0

Gra Fatalna az sie patrzec nie chce ;< szkoda glupio stracone 2 pkt , Ale jeszcze Nedzieja:P

0

Prosabaku

Jesli tak bedziemy grali jak dzis ;p to bedzie nie ciekawie;]

0

i terraz katastrofa

0

to chodz dalej. mowie dla mnie to ty mozesz na szachy chodzic i kibicowac dobrze nie jestem prawdziwym kibiciem ogladam zeby sie podniecic.Lepiej ci ?

0

bo nie jestem ku*rwa biznesmenem i nie mam tyle pieniedzy zeby co tydzien latac do hiszpani ogarnij sie -,- jesli nie jestem na meczu czyli nie jestem kibicem no to dobrze wiedziec. ze ty chodzisz na jakas okregowe ze free to jestes naprawde prawdziwym kibicem

0

Po co ta głupia ironia?

Nie rozumiem tylko tego, ja chodzę na hokej i faktycznie "komuś" kibicuję a wy? Włączył jeden z drugim sopcasta i wielcy wierni fani, boże widzisz a nie grzmisz.. pfff

Dla mnie to ty mozesz na szachy isc kibicowac-.- i nie pisac w dupie to mam gdzie ty chodzisz i komu kibicujesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?