chester0512
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elblag
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a wy macie nasrane w tej głowie PO CH*J co 2 osoba pisze. A co ma roni , przecież go nie było , idioci wystarczy że mu jeden odpowie a nie co 2 osoba tępe strzały
0
Zawodnik jest dobry;p by mógł się przydać
0
Wierze*
0
Wieże w Pepa;D
0
ale głupi temat a przez co może być zdominowany jak każdy raczej wie ze Liga mistrzów rusza dopiero w lutym
0
Ta nie mają co robić ronaldo vs messi Gówno wiedzą i gówno piszą. Mieli swój pojedynek w Finale i pokazał kto jest lepszy.
0
Ale Bojan co mecz to do przodu :D
0
o której ten mecz był ;D?
0
No niestety Real już nie ma szansy Wygrania Wszystkiego.
0
Jezus , Piszecie Głupoty powiedzmy jak by grał w realu Smolarek i był by finał ligi mistrzów to i on by nam jedynego gola strzelił to też byście jechali po nim jak psy. A "GDYBY" (gdybać zawsze można) Grał dla reprezentacji na mundialu i by strzelał to też byście go kochali. Tak wiec po co piszecie że wy byście nie grali. to 10 małolatów napisalo "Messi Ciota"
0
tin_8
Dzieki
Looly
Pomyliło mi się.
0
mam pytanie , będzie te mecz Barcelona - Argentyna ?
0
DO PIECA Z TYMI CO MOWILI ZE PRZEGRAMY TEN MECZ
0
*
Dodano: 2009-12-16 17:13:48, autor: laswoman Moderacja
jest chociarz messi na ławce??
TY IDIOTO MASZ NAPISANE SKLADY I sie pisze "CHOCIAŻ" 10 letnie dziecko , jak nie umiesz czytac to niech ci matka przeczyta
0
*
Dodano: 2009-12-16 17:12:49, autor: bonjaskyboniek Moderacja
ale Rafa Marquez jest wolny...przegramy;/cos tak czuje ze przegramy
Dobrze to przegramy , PISZCIE JESZCZE WIECEJ KOMENTARZY PRZEGRAMY PO CH*ja to? szczerze zbędne są te komenty
0
cules100pro
Chyba Zapomniales o Ac Milanie ja mysle ze na nich trafimy
0
Kiedy Losowanie?:P
0
dzieki
0
Czemu znowu yaya nie gra ? :/
0
Mi Się podobało jak Dani Alves wyskoczył z rękoma do sędziego XD
0
Mam Pytanie , dlaczego tylko mu gramy w środę?
0
http://hotfile.com/dl/19012054/35c3a85/Barcelona_real_1_0_Ibra.avi.html
0
Wielkie Dzieki ;P Kolejny Do Kolekcji ;]
0
Największa Beka Jak Dani Alves Postraszył Sędziego :P że go walnie w pysk , Sędzia trochę Się Zburzył xD
0
Od KIedy niby taki duzy Laser:P pewnie kibice realu cos sobie wkrecaja , szukaja wymowek
0
To chyba Halogen a nie laser.
0
Beton14
No chyba zapomniales o Puyolu ? Jego Interwecje potrafil przebiec 70 metrow i uratowac dupe Barcelonie ze tak napisze.
0
Terzan 10 Nie ma co!
0
Chyba za duzo wypil chlopak! Bo Zegna sie raczej posada.
0
Dobrze Dobrze;D:d