0

a wy macie nasrane w tej głowie PO CH*J co 2 osoba pisze. A co ma roni , przecież go nie było , idioci wystarczy że mu jeden odpowie a nie co 2 osoba tępe strzały

0

Zawodnik jest dobry;p by mógł się przydać

0

Wierze*

0

Wieże w Pepa;D

0

ale głupi temat a przez co może być zdominowany jak każdy raczej wie ze Liga mistrzów rusza dopiero w lutym

0

Ta nie mają co robić ronaldo vs messi Gówno wiedzą i gówno piszą. Mieli swój pojedynek w Finale i pokazał kto jest lepszy.

0

Ale Bojan co mecz to do przodu :D

0

o której ten mecz był ;D?

0

No niestety Real już nie ma szansy Wygrania Wszystkiego.

0

Jezus , Piszecie Głupoty powiedzmy jak by grał w realu Smolarek i był by finał ligi mistrzów to i on by nam jedynego gola strzelił to też byście jechali po nim jak psy. A "GDYBY" (gdybać zawsze można) Grał dla reprezentacji na mundialu i by strzelał to też byście go kochali. Tak wiec po co piszecie że wy byście nie grali. to 10 małolatów napisalo "Messi Ciota"

0

tin_8

Dzieki

Looly

Pomyliło mi się.

0

mam pytanie , będzie te mecz Barcelona - Argentyna ?

0

DO PIECA Z TYMI CO MOWILI ZE PRZEGRAMY TEN MECZ

0



*

Dodano: 2009-12-16 17:13:48, autor: laswoman Moderacja

jest chociarz messi na ławce??

TY IDIOTO MASZ NAPISANE SKLADY I sie pisze "CHOCIAŻ" 10 letnie dziecko , jak nie umiesz czytac to niech ci matka przeczyta

0



*

Dodano: 2009-12-16 17:12:49, autor: bonjaskyboniek Moderacja

ale Rafa Marquez jest wolny...przegramy;/cos tak czuje ze przegramy

Dobrze to przegramy , PISZCIE JESZCZE WIECEJ KOMENTARZY PRZEGRAMY PO CH*ja to? szczerze zbędne są te komenty

0

cules100pro

Chyba Zapomniales o Ac Milanie ja mysle ze na nich trafimy

0

Kiedy Losowanie?:P

0

dzieki

0

Czemu znowu yaya nie gra ? :/

0

Mi Się podobało jak Dani Alves wyskoczył z rękoma do sędziego XD

0

Mam Pytanie , dlaczego tylko mu gramy w środę?

0

Wielkie Dzieki ;P Kolejny Do Kolekcji ;]

0

Największa Beka Jak Dani Alves Postraszył Sędziego :P że go walnie w pysk , Sędzia trochę Się Zburzył xD

0

Od KIedy niby taki duzy Laser:P pewnie kibice realu cos sobie wkrecaja , szukaja wymowek

0

To chyba Halogen a nie laser.

0

Beton14

No chyba zapomniales o Puyolu ? Jego Interwecje potrafil przebiec 70 metrow i uratowac dupe Barcelonie ze tak napisze.

0

Terzan 10 Nie ma co!

0

Chyba za duzo wypil chlopak! Bo Zegna sie raczej posada.

0

Dobrze Dobrze;D:d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?