cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Byłbym szczęśliwy, gdybyśmy zajęli drugie miejsce, za Hiszpanami"
"Sądzę, że Chile zdobędzie Puchar Świata"
Nie wiem jak Wy, ale widzę delikatną sprzeczność w tych zdaniach ;) a ogólnie to stawiam, że właśnie taki będzie układ w grupie i Holandia pojedzie do domu.
0
Zapomniałeś jeszcze o Pepe, którego powietrze jest w stanie powalić na murawę (choćby sytuacja z Juanfranem w meczu ligowym z Atletico na Vicente Calderon). Niesamowitą bekę mam z tego, jak hala dzieci płaczą o aktorstwo naszych zawodników, a sami mają w swojej drużynie nawet większe talenty teatralne :D
0
Myślę, że nawet 99%, w tym ja. Bardzo, ale to bardzo życzę Leo Messiemu wygrania mundialu, zrealizowania jego największego marzenia i marzenia wszystkich kibiców piłki nożnej w jego kraju. Stałby się wówczas niekwestionowanym najlepszym piłkarzem w historii i już chyba nikt (no może poza hala dziećmi) nie mógłby tego podważyć. Uważam, że wielką niesprawiedliwością od losu byłoby, gdyby piłkarz który rodzi się raz na kilkadziesiąt lat nie został w całej swojej karierze uhonorowany Pucharem Świata.
0
Może trolluje z tym wiekiem ;) bo nie chce mi się wierzyć, że można aż takie bzdury wygadywać :D
0
Nawet fajnie, że będą koleżeńskie "pary" w Barcy i Realu. Do Xaviego/Casillasa, Messiego/di Marii dołącza też duet Rakitić/Modrić ;) na pewno zmniejszy to ilość chamskich zachowań i niepotrzebnych przepychanek na boisku, dzięki czemu takie Gran Derbi jak w marcu będzie można zobaczyć częściej niż raz na kilka lat :)
0
Dobra, ogarnąłem ;) sorry za zawracanie gitary.
0
Być może wyjdę na durnia, ale jak rozwijam listę nad panelem użytkownika, to mam tylko "domyślna" w pierwszej linijce i "FCBarca.com 2013/14"...
0
Ale możecie już typować mecze fazy grupowej? Ja jak klikam "niewytypowane" to mam tylko napis, że brak meczów do wytypowania w danej lidze.
0
Kurczę, mam już oficjalną koszulkę Argentyny z nazwiskiem Leo Messiego, więc motywacja trochę spada :D ale może wygram drugą :D
1
Teoretycznie tak, ale masz taką ciemną kropkę w prawym górnym rogu ramki powiadamiającej o komentarzu. Jak ją klikniesz, to komentarz zostanie uznany za przeczytany bez rozwijania ;)
0
Myślę że po prostu byli zbyt pewni siebie na Euro i dopiero męki z Portugalią ukazały im widmo porażki. Jak wzięli cztery litery w troki, to widziałeś jak w finale zmiażdżyli Włochów, a to przecież była ta sama drużyna. I nie można mówić o żadnym szczęściu, po prostu w tamtym meczu byli o klasę lepsi.
No, akurat Hiszpania na środek pola nie może narzekać. Busquets, Alonso, Javi Martinez, Xavi, Iniesta, Fabregas, Koke, David Silva, Cazorla - jak sam widzisz, dałoby się z tego ułożyć ze 3 linie pomocy najwyższej, światowej klasy ;) tak że myślę, że del Bosque sobie pożongluje ustawieniami przez cały mundial.
0
I dobrze. Ja cały czas uważam, że niepotrzebny nam kolejny skrzydłowy na obronę. Cuadrado w niczym nie jest lepszy od Daniego Alvesa, więc to żadna zmiana na lepsze.
0
Wady które napisałeś, wcale nie przeszkadzają reprezentacji Hiszpanii w zdobywaniu tytułów. Ludzie już od dawna wypominają mu, że ma "stołki" dla niektórych zawodników, ale jakoś nie robi to na nim wrażenia i nadal ma świetnie grającą drużynę ;) a jak wiadomo, skuteczność się liczy.
4
Rakitić jest lepszym zawodnikiem niż Rafinha, to się zgadza. Ale weź pod uwagę fakt, że Chorwatowi miał kto podawać i miał kto wykańczać jego podania, a w takiej Celcie Vigo to jest maksymalnie 2 dobrych zawodników, Nolito i Charles, więcej mi do głowy nie przychodzi. Plusem Rafinhi jest jego młody wiek, dzięki czemu jest bardziej perspektywiczny (jest 5 lat młodszy od Rakiticia).
0
Spoko, zdarza się.
http://www.fcbarca.com/56432-chelsea-nie-chce-wzbogacac-arsenalu-przez-transfer-cesca.html?utm_source=newsList
4
Trochę wyjmujesz jego wypowiedź z kontekstu. Gerardowi chodziło o to, że Xavi nie zachrzania po całym boisku jak większość piłkarzy grających na jego pozycji, tylko dyryguje grą z trochę większej odległości. Pozwalają mu na to jego nieprzeciętne umiejętności przewidywania zdarzeń na boisku i wizji konstruowania akcji. Kilometrów oczywiście ma przebiegniętych bardzo dużo, no ale dla pomocnika powyżej 10km w meczu to standard.
0
Spokojnie, moje umiejętności matematyczne znacznie przewyższają przeciętne, więc wystarczyło mi to co napisał kolega powyżej żebym potrafił to sobie samodzielnie przeliczyć. Wobec tego odsyłam do moich powyższych odpowiedzi do poprzednich komentujących.
0
Osobiście byłbym w stanie podać kilka argumentów za jego sprzedażą, choć sam najchętniej bym go zostawił mimo wszystko. Na dwoje babka wróżyła. Taką wizję ma obecny trener i dopóki nie zostanie sprawdzona w praktyce, należy mu zaufać.
0
OK, więc nawet przy takiej opcji mamy przy sprzedaży za 50mln zysk na poziomie 9.5mln euro (przy warunkach które napisałeś Barcelona dostanie 42.5mln). Rodzi się pytanie, czy warto dla 9 milionów przerzucać się negocjacjami przez długi czas, bo Chelsea na pewno takiej ceny nie przyjęłaby z otwartymi ramionami, a kto wie - może nawet w ogóle by ją odrzucili i wtedy dopiero byłby problem bo Lucho dla Fabsa nie widzi miejsca w składzie.
3
Hiszpania nie ma raczej szans na obronę tytułu. Styl polegający na długotrwałym utrzymywaniu się przy piłce aktualnie schodzi do cienia, a na pierwszy plan wysuwa się gra z kontry i szybkie rozwiązywanie akcji. W dodatku bardzo wielu Hiszpanów miało intensywny sezon do samego końca (pojedynki Barca-Atletico o mistrzostwo czy też Real - Atletico i Ligę Mistrzów). Myślę, że półfinał to maksimum ich możliwości.
1
Kolejny co płacze o koszta sprzedaży Cesca, a nie ogarnia tematu. Czy wiesz, że powyżej 35mln euro połowa z tego będzie należała do Arsenalu? Wobec tego jeśli sprzedalibyśmy Cesca za te Twoje 50mln, to Barca miałaby z tego 25mln i wtedy dopiero wszyscy by krzyczeli jaki ten Zarząd jest głupi. Spokojnie, wiedzą co robią.
1
Dokładnie. Lepszy transfer jaki kojarzę to chyba tylko Carlos Tevez do Juventusu za bodajże 11-12mln.
0
Jasne, ja mu też życzę jak najlepiej, ale na pewno nie będę kibicował drużynie trenera który obraża zawodników przeciwnej drużyny, prowokuje i wkłada trenerowi palec do oka. Wybacz, ale na tym poziomie sportowym pewna kultura obowiązuje. Spójrz na obecnego trenera Realu jakim jest dżentelmenem, to powinien być wzór dla takiego cymbała jakim jest Mourinho.
8
No nic, jeśli nie przyjdzie teraz to myślę, że przyjdzie za rok. To nie taki długi okres czasu, a nawet lepiej żeby Lucho porządnie poukładał naszą drużynę zanim zacznie ściągać zawodników z najwyższej światowej półki :)
0
Ciężko mi zrozumieć jak można kibicować najbardziej nielubianej drużynie tutaj (bardziej jest chyba tylko Real). Zwłaszcza, że prowadzi ją trener który nienawidzi Barcelony z całego serca. Nie zdziwiłbym się jakby z Fabregasem stało się to samo co z Kaką czy z Matą.
0
OK, dzięki.
0
Pytanko do Redakcji - napisaliście, że Reus zakończył sezon z 23 bramkami i 23 asystami, a niedawno był post w którym było napisane że Alexis jest jedynym zawodnikiem w Europie który przekroczył jednocześnie 20 bramek i 20 asyst. To jakiś błąd, czy ja coś źle zrozumiałem?
1
Jeśli powstałaby grupa z Liverpoolem i Romą z 2 ostatnich koszyków, to na pewno byłaby to grupa śmierci ;)
0
Serio są tacy idioci? Bo nawet nie czytałem wszystkich komentarzy.
0
Bo samo zdobycie tytułu powinno być ich nadrzędnym celem, a nie zarobek. Myślisz że taki Messi czy Ronaldo jedzie tam dlatego, że federacja płaci im grube pieniądze? Oni mają dość pieniędzy, chcą mieć sukcesy jako piłkarze żeby zostać zapamiętanymi przez kibiców na długo, a tego się kupić nie da. Sam powiedziałeś "igrzyska" - a jak są Igrzyska Olimpijskie, to sportowcy dostają pieniądze tylko za medale, choć w niektórych państwach (jak np. Wielka Brytania) nawet i za to nie ma wynagrodzenia, są tylko pieniądze na przygotowanie się do Igrzysk.
Co do FIFA i pieniędzy jakie na tym trzepią, to sam nie pochwalam tak grubo zakrojonego biznesu, ale też nie widzę nic złego w tym że organizator do spółki z międzynarodową federacją zarobią na tym trochę. W końcu za darmo nie zapierdzielają.