0

Drobne pytanie poza konkursem - czy macie zaliczony mecz Kolumbia - Urugwaj do punktacji w Lidze Typerów? Trafiłem dokładny wynik, a nie mam żadnych punktów...

0

Widziałem, oni już tam sikają z podniecenia że wreszcie jakiś piłkarz mając nas a ich do wyboru, wybrał ich :D zresztą James byłby nam niepotrzebny, cały czas powtarzam że trzeba się skupić na wzmocnieniu defensywy.

20

O wczorajszym meczu Brazylii z Chile można napisać wiele rzeczy, ale na mnie osobiście największe wrażenie zrobiła psychika Neymara. Chłopak ma 22 lata, a na nim spoczywa największa odpowiedzialność za wyniki reprezentacji i on sobie z tym radzi bez problemu. Dodatkowo wczoraj wykonywał karnego jako ostatni, co wiąże się z niewyobrażalną presją, a on pewnym strzałem w róg pokonał bramkarza. Tutaj pokazał, że może z zewnątrz wygląda na lalusiowatego chłopczyka, ale wewnątrz jest twardym facetem z nerwami ze stali. Brawo!

17

Niektórym nie pasują sponsorzy, ale mi osobiście się podoba że Zarząd pracuje w sektorze finansowym. W końcu z czegoś trzeba mieć na pensje i transfery,im więcej tym lepiej.

1

Ucinając wszelkie idiotyczne spekulacje o oszczędzaniu się i innych podwyżkach, problem Leo jest na pewno zdrowotny. Wymioty nie biorą się znikąd, to jest sygnał od organizmu że dzieje się coś niedobrego. Wiadomo że w mediach Messi to bagatelizuje żeby nie wywoływać ogólnej paniki, ale jestem pewien że jest to powód jego rzadszego biegania.

Pamiętacie, jak przed meczem z Manchesterem City coś zjadł i zagrał świetnie, to wszyscy żartowali że takiego batona energetycznego musi jeść ciągle? W trakcie towarzyskiego meczu ze Słowenią przed Mundialem jak Leo wszedł w drugiej połowie i znowu zwymiotował, to trener podrzucił mu do ręki podobne "zawiniątko".
Przypadek?

4

Nie kupujcie go, błagam...

7

Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do takich rzeczy. Książki czy filmy biograficzne powinno się tworzyć po zakończeniu kariery...

0

Spokojnie, hala dzieci nigdy by tego nie przyznały, że Messi jest najlepszy ;) zawsze znajdą jakiś powód na "nie", choćby Leo zdobył wszystko (a w przypadku wygrania MŚ tak by właśnie było).

2

Choćby kosztował 20 mln, i tak bym go nie chciał.

0

Uff... więc Barca go nie kupi, super :)

0

A czy Zarząd oficjalnie oświadczył, że oddają Alexisa?

0

Nie wszyscy, ja się cieszyłem że Suarez nie trafia do nas, jak wielu innych. Widocznie widziałeś komentarze tylko tych pierwszych.

Ja jestem całkowicie przeciwny jego transferowi, po pierwsze to Messi i Neymar dostatecznie dowodzą atakiem żeby była potrzebna nam jeszcze jedna gwiazda, po drugie Alexis gra świetnie więc nie widzę powodu żeby go oddawać, po trzecie kasa którą wydamy na Suareza spowoduje że nie będzie pieniędzy na stopera i znów możemy przerżnąć sezon słabą obroną, a po czwarte nie chcę mieć tego bandyty boiskowego w drużynie bo herb Barcelony na piersi nie jest dla byle kogo.

0

Stanowcze 'nie' dla Suareza. Więcej z niego będzie szkody niż pożytku.

5

Przestań takie herezje głosić, Messi się oszczędza przecież, chce więcej zarabiać no i w ogóle mu się nie chce grać w piłkę ani tym bardziej biegać.

0

Aha, to w innych meczach się oszczędzał, tak? Biegał tyle samo co zawsze i grał tak samo dobrze.

3

Kojarzy mi się od razu taki paragwajski bramkarz Chilavert, starsi kibice na pewno wiedzą o kogo chodzi :) miał chyba z 20-30 bramek w reprezentacji i etatowo wykonywał rzuty wolne :D

1

Jak to mówił Kazimierz Górski - wygra ten, kto strzeli o jedną bramkę więcej :D

0

OK, mi natomiast chodziło o duch sportowej rywalizacji, bo uderzenie w twarz czy ugryzienie kogoś nie ma nic wspólnego ze sportowym profesjonalizmem. Co do wymuszania kartek to akurat takie rzeczy rozumiem, duża część fauli jest niezauważana przez sędziego bo nie ma oczu dookoła głowy. Jakby mnie ktoś ustawicznie kopał po kostkach to też bym się kładł żeby w końcu wyleciał z boiska. Barcelona miała najmniejszą ilość fauli i kartek ze wszystkich zespołów La Liga, to o czymś świadczy.

0

Nie no, bez przesady. Ekwador nie wygra z Francją, za to Szwajcaria złoi Honduras i awansuje.

0

A czy ja tłumaczę Włochów że przegrali przez sędziego? "Ogarnij." Guzik mnie obchodzą Włosi bo nigdy im nie kibicowałem, mówię tylko i wyłącznie o Suarezie.

Posługuję się tym szumnym hasłem bo jest nadal aktualne, widziałeś żeby którykolwiek z barcelonistów tak się zachowywał? Song dopiero teraz odwalił kaszanę i to jeszcze w reprezentacji, poza tym prawdopodobnie zostanie sprzedany więc nie ma tematu.

0

No i super. Miejmy nadzieję, że kolejny Chilijczyk w drużynie sprawi, że zostanie ten pierwszy ;)

0

OK, Song uderzył Mandżukicia łokciem więc Suarez mógł ugryźć Chielliniego - świetna logika.

Haha, takie gadanie że grali tylko żeby nie stracić bramki zawsze mnie rozwala - rozumiem, że gdyby Tobie wystarczał remis do awansu do 1/8 Mistrzostw Świata, to otworzyłbyś się i próbował wygrać z 3-0 co najmniej ;) Włosi może nie zaprezentowali się lepiej pod względem piłkarskim, ale na pewno o wiele lepiej pod względem fair play.

2

Dlaczego? Ja uważam, że porażka uświadomi co poniektórym, że nie są w trybie nieśmiertelności i jeśli nie dadzą z siebie wszystkiego to nie będą wygrywali.

0

Brazylia - Chile i Kolumbia - Urugwaj. Jaki jest trzeci?

0

Oby tak było. Kolumbia ma naprawdę silną pakę i myślę, że mogą sprawić niespodziankę ;)

1

I bardzo dobrze, gdyby tak się stało.

3

Będę przeciwko Urugwajowi, na kogo by nie trafili. Nie toleruję boiskowego bandytyzmu i szczerze mówiąc jestem w szoku, że ktoś może jeszcze tutaj bronić Suareza za tak karygodne zachowanie. Nie chcę tego łajdaka w świątyni futbolu jaką jest Camp Nou. Mes que un club zobowiązuje.

10

Najbardziej szkoda mi tylko Jordiego Alby i Andresa Iniesty. Reszcie dobrze zrobi kolejna porażka, no i bardziej odpoczną przed kolejnym sezonem.

0

"Chcę pomóc moim kolegą z drużyny zdobywając gole i w każdy inny sposób".

Kolegom, droga Redakcjo, kolegom... Takie błędy ortograficzne nie przystoją...

0

I widzisz, to nas odróżnia od fanboyów Realu że potrafimy pisać takie rzeczy z szacunkiem do rywala. Oni tylko wiecznie plują jadem, a w najlepszym wypadku przemilczają takie rzeczy. Stąd te wydumane spiny na linii Leo-Cristiano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?