cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naprawdę uważasz, że kolor koszulek decydował o wyniku meczu?
0
A kto powiedział, że nie może biegać? Może, tylko jego baterie szybko się wyczerpują, ale też potem szybko naładowują. Dlatego jego wysiłki są skokowe, a nie ciągłe.
Jakość wnoszona przez Messiego do drużyny jest nie do przecenienia. Myślę, że gdybyś dał jakiemuś trenerowi możliwość darmowego sprowadzenia dowolnego zawodnika, to duża większość wybrałaby właśnie Leo.
0
Niestety mała jest na to szansa, bo w tej Borussii już nie ma komu grać. Bayern znów w cuglach wygra ligę, co prawdopodobnie jeszcze bardziej wyolbrzymi ich mniemanie o sobie.
3
Hejterom i tak nie przetłumaczysz, ma biegać aż zniszczy swój organizm do reszty.
0
Sytuacja z Suarezem w pesymistycznym przypadku mogłaby się skończyć bardzo źle dla Barcelony, bo piłkarz który nie ma ciągłości w grze bardzo szybko wypada z absolutnego topu (wystarczy spojrzeć na niektórych piłkarzy naszego głównego hiszpańskiego rywala, chyba każdy wie o kim mowa). W takim wypadku zostalibyśmy bez dziewiątki i osiemdziesięciu milionów euro, dlatego mam nadzieję że TAS chociaż pozwoli na treningi.
6
No cóż, przyznasz że ta jego cieszynka jest dość komiczna, bo co on niby nią pokazuje? Że to on i tylko on strzelił bramkę? Żeby do tego w ogóle doszło, to jego koledzy z drużyny musieli się nieźle napocić, o czym Ronaldo zdaje się czasem zapominać. Dlatego moim zdaniem zasługuje na obśmianie.
Poza tym podbijam zdanie kolegi 17bajo.
0
Nie oglądając filmu chciałem od razu odpisać, że to nieprofesjonalne zachowanie, ale zrobił to tak komicznie że jednak mnie to rozśmieszyło ;)
7
Ronaldo w kreacji nie istnieje, za to wykańcza perfekcyjnie. Messi potrafi pociągnąć całą drużynę do przodu, stworzyć coś z niczego.
1
Może czegoś tu nie rozumiem, ale jak dla mnie wliczanie pensji zawodnika w jego cenę to czysty debilizm. Wiadomo że jeśli rozmawiamy o tym ile dany piłkarz kosztuje, to mówimy o jego wartości rynkowej, czyli tak jak napisałeś 30 milionów euro w przypadku Kroosa. Nie rozumiem po co sztucznie nabijać jego cenę, Real zrobił dobry i stosunkowo tani transfer - tyle.
0
Jeśli Pedro zostałby sprzedany, to na mecz otwarcia w ataku dysponujemy takimi zawodnikami jak Messi, Deulofeu, Adama i Dongou (Neymar może nie wyleczyć kontuzji, a Suarez wiadomo). Bardzo chętnie zobaczyłbym współpracę Leo z Adamą Traore, ten młody chłopak mocno przypomina mi Argentyńczyka swoją dynamiką w grze.
0
Zwłaszcza ten drugi - chciałeś powiedzieć.
1
Tyle razy, ile ludzie pisali że Messiemu nie chce się grać w piłkę. Uczciwy układ?
0
Niby dlaczego? Ja zawsze kibicuję drużynie przeciwnej polskiemu klubowi, a to dlatego, żeby dostawali ciągle wpier*ol to może ludzie się obudzą i przestaną chodzić na mecze tych inwalidów. A jak ludzie przestaną chodzić na mecze, to skończą się pieniądze dla piłkarzy i zaczną trenować żeby znów przyciągnąć kibiców. Czasem się śmieję, że kibic polskiej piłki nożnej jest jak bita żona - cały czas przeżywa ten sam koszmar, ale ciągle wraca ;)
0
Messi jest geniuszem futbolu, a jego mózg przetwarza boiskowe informacje z komputerową prędkością, co można zauważyć w jego wielu fenomenalnych akcjach i podaniach. Dlatego też ja jestem wielkim zwolennikiem tej opcji, żeby Leo grał bardziej cofnięty i zajął się bardziej kreacją - Neymar i Suarez również potrafią strzelać wiele bramek, więc o gole się nie trzeba martwić :) a i czasem mogliby odciągać obrońców przez co Messi mógłby wpadać jak burza w pole karne.
Co do komentarza redaktora - ja z kolei pozostawiam go bez komentarza, bo już kolega pax znakomicie mu odpowiedział.
0
Chętnie bym zobaczył Adamę Traore, jego dynamika i styl gry bardzo mi się podobają.
0
OK, dobrze że Ty "pamiętasz historię" z lat 60.tych - większego debilizmu dawno nie czytałem.
Jakie przekręty robi klub i niby gdzie jest szacunek za nie?
Filmik już widziałem zaraz po wrzuceniu, spokojnie ;)
0
Rojo tak, Vertonghen nie. Nie potrzeba nam dwóch dodatkowych stoperów, a Rojo jest lepszy z tej dwójki.
0
Krychowiak do Sevilli? Chyba na lewe podawanie bidonów :D
0
Nie uważasz że chwalenie się sukcesami które miały miejsce na długo przed Twoimi narodzinami jest trochę dziwne? Ja rozumiem że przez ostatnie 10 lat Real praktycznie niczego nie wygrał z wyjątkiem tegorocznej Ligi Mistrzów, ale cofanie się do historii 50 lat wstecz jest śmieszną próbą udowodnienia na siłę czegoś, co już od dawna nie jest prawdą.
0
Przesunięto ich do pierwszej drużyny? Nic o tym nie wiedziałem.
Co do samego Tello, to w artykule jest napisane "porozumienie w sprawie transferu...", więc myślałem że go sprzedają ;)
0
Mam nadzieję, że wezmą za niego ok. 10mln.
Tak przy okazji, to jeśli Suarezowi podtrzymają sankcje, a Neymar nie wyleczy kontuzji kręgosłupa zbyt szybko, to mecz otwarcia gramy atakiem Pedro-Messi-Deulofeu ;)
4
No cóż, przegrywać trzeba umieć, ale wygrywać jeszcze bardziej.
0
Messi czy Mascherano też nie robią sensacji, tylko media. Nigdy nie widziałem, żeby Leo obnosił się z pomaganiem potrzebującym.
Chodziło mi o to, że ludzie mówią "a, oni dużo zarabiają, mogliby dać więcej". Każdy gest się liczy, tak naprawdę to może oni takie 12 tysięcy euro przekazują komuś co parę dni a my o tym nie wiemy. Nie rozumiem takiego gadania, fajnie że pomogli i tyle, po co drążyć temat?
0
Na wstępie chciałbym Ci podziękować za to, że tak dokładnie czytasz moje komentarze żeby znaleźć coś, do czego możesz się przyczepić - bardzo mi miło :) nie pouczałem Cię wtedy, po prostu chodziło o to że pisałeś praktycznie bez żadnych znaków interpunkcyjnych, a jak się czyta takie wypowiedzi to brzmi jak jeden wielki bełkot. Przy okazji podejmę rzuconą rękawicę - sprawdź sobie różnicę między słowem "wykrzyknik" a "znak wykrzyknienia" ;) to niestety nie to samo.
Co do merytorycznej treści mojej wypowiedzi, nie uważam żeby to była głupota, ponieważ takie głosy już słyszałem wiele razy (nawet na tym forum), dlatego napisałem powyższy komentarz w formie odpowiedzi na te idiotyczne tłumaczenia. Przykład z Aguero jest kompletnie nietrafiony (czy mi się wydaje, czy próbujesz zatrzeć główne przesłanie mojej wypowiedzi?), bo skoro Ronaldo i Messiego się wiecznie porównuje, to i krytykować się powinno ich tak samo. Wyobraź sobie to szczekanie, gdyby to Leo odpadł z Mundialu w fazie grupowej. Tymczasem Leo jest wicemistrzem świata i nadal pojawiają się krytyczne głosy, natomiast Ronaldo ma wakacje od ponad 2 tygodni i o tym jakoś dziwnie cicho.
0
Rozumiem, że Ty codziennie wrzucasz po kilka zł żebrakom na ulicach.
1
Bzdury wyssane z palca.
1
Chyba nie wyłapałeś ironii, tak że trochę się wygłupiłeś tym komentarzem.
2
Kibice Realu zaraz Cię zakrzyczą, że przecież Ronaldo grał z kontuzją !
Po pierwsze, to żadna kontuzja tylko uraz jeśli już, nie było widać żeby coś mu dolegało - a nawet jeśli, to jakoś Messi (od którego to Ronaldo jest niby lepszy) kulejąc potrafił wprowadzić Barcelonę do półfinału LM w zeszłym sezonie. A po drugie to nawet z urazem powinien trafić głową do siatki z 5 metrów czy wykorzystać 2 okazje sam na sam (wszystko to w jednym meczu z Ghaną). Tak że słusznie zauważyli redaktorzy, że Ronaldo nikt nie wypomina tragicznego występu na mistrzostwach, za to Messiego rozlicza się z każdej akcji.
0
To się zgadza, ale zauważ też że kibice Barcelony byli bardzo rozpieszczani przez ostatnie sezony i gdy trafił się jeden gorszy, to swoją złość i żal wylewają na Messiego, który w ogóle na to nie zasłużył. To tak jak dziecku przestaje działać jakaś zabawka.
0
Pisałem to już dziesiątki razy, ale napiszę jeszcze raz. Gdyby trener chciał, żeby Messi wracał do obrony, to by wracał. Skoro tak się nie dzieje, to znaczy że takie są założenia taktyczne. Nasze pojęcie piłki nożnej a ich to niebo a ziemia.