cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również byłbym za tym, żeby Marc dostał numer po Puyolu. Pique jest na tyle ukształtowanym zawodnikiem że powinien mieć już ciągle swoją "trójkę" na plecach, Mascherano przechodzi na DMa (zresztą on zawsze gra z 14-tką, nawet w reprezentacji - ciekawi mnie dlaczego), a pozostali stoperzy nie są zbytnio związani z Barcą jak na razie.
0
Kolego, obrońcę na lata to my już mamy, i nazywa się Marc Bartra.
0
I jak tam, faktycznie tak się stało? Nie wiem skąd ten pesymizm.
1
http://static.comicvine.com/uploads/original/11111/111111405/2979416-goku_ssj_god_by_majingokuable-d5ydi19%5B1%5D.jpg ;)
17
Bawią mnie głosy mówiące o tym, że to źle że mamy taką nagrodę i zawodnicy powinni grać ostrzej. Potem ci sami ludzie wypisują pretensje w komentarzach, że "mes que un club" już się dawno skończyło bo Barcelona przeobraża się w klub tej samej maści co Real czy inne szejkowe hegemony.
2
W każdej plotce jest ziarno prawdy, oby i tutaj tak było.
5
UWAGA : Kara Suareza ma zostać zredukowana tylko do meczów w kadrze Urugwaju!
Źródło : goal.com
1
Pierwsze Gran Derbi odbędzie się 26.października !
0
Teorie spiskowe to możesz głosić na rm.pl, tam szybko znajdziesz kolegów po fachu.
0
Fakt, nieściśle się wyraziłem - 26.października to już ustawianie pod Barcę, bo wtedy Suarez będzie mógł grać ;)
3
Jeśli chociaż pozwolą mu trenować i zostawią tylko zakaz gry w oficjalnych meczach Barcelony, to już będę zadowolony.
17
Ale ta LFP ma przerąbane... Gran Derbi przed 26.października - ustawiają pod Real, po 26.października - ustawiają pod Barcę ;)
0
No, rzutów wolnych to w Barcelonie raczej nie będzie wykonywał ;)
0
Wiem że Munir grał w Juvenilu przez bardzo dużą większość sezonu - te kilka meczów o których mówiłem to właśnie z Młodzieżowej Ligi Mistrzów (leciała na Eurosporcie, stąd mogłem widzieć - z Segunda raczej nigdzie transmisji nie ma). Bramkę z połowy boiska widziałem, ale nie oszukujmy się, na seniorskim poziomie nigdy by jej nie zdobył. Nie ujmuję mu zasług bo jest świetnym zawodnikiem, po prostu do mnie bardziej przemawia taki zawodnik jak Adama, to rzecz gustu.
Co do Halilovicia, to porównania do innych zawodników rzadko są trafione, bo każdy wspaniały piłkarz ma swój niepowtarzalny styl (ewentualnie jest to mix styli innych znakomitych graczy). Niemniej jednak to co napisałeś potwierdza tylko to, co ja napisałem w poprzednim poście - Chorwata na dziewiątce bym nie wystawiał.
0
Osobiście dałbym Adamę Traore. Halilović powinien zostać w środku pola (eksperymenty z fałszywą dziewiątką znamy aż za dobrze), a Munir mnie jakoś nie przekonał w ubiegłym sezonie, mimo że widziałem kilka meczów Barcy B. Adama ma o wiele więcej kreatywności i niestandardowych zagrań, ponadto bardzo podoba mi się jego dynamika w grze.
5
25 euro maksymalnie za bilet? Dałbym tyle bez sekundy wahania.
Tak przy okazji - wie ktoś na jakich kanałach będzie transmisja? Wypadałoby ogarnąć sobie jakiś stream :)
2
Myślę, że ten chamski incydent paradoksalnie sprawi, że Mathieu będzie miał więcej ludzi za sobą niż przeciw sobie. Wystarczy spojrzeć u nas na forum - duża większość wypisywała podobne teksty jeszcze dzisiaj koło południa, a teraz to im uświadomiło że nie powinni byli się tak zachowywać.
Ja osobiście jego zwolennikiem nie byłem, ale teraz będę trzymał mocno kciuki za niego żeby zamknął takim ludziom usta.
2
Dobrze sobie radzi z wyprowadzaniem piłki na tym filmiku, oby i u nas tak dawał radę.
0
Ode mnie też. Nie chce mi się wierzyć, że można być aż takim idiotą, więc to pewnie troll - ale i tak bardzo słaby.
4
Wiesz, teraz nam nie pomogli, bo jak znowu kupimy sędziów na Gran Derbi to żeby nikt niczego nie podejrzewał ;)
0
Chodziło mi bardziej o królewiczowskie podejście do swojej pozycji na boisku, wiedział że Song go nie wygryzie więc opierdzielał się na treningach co było widać w systematycznym obniżaniu się jego formy przez cały sezon, bo parę ostatnich meczów to grał nie jak Busi, tylko jak dziecko we mgle.
2
A ja uważam, że Messiemu zależy, ale niestety organizm nie pozwala już na to co kiedyś. Odnośnie tego czy lepiej czy gorzej żeby grał na 110% w kilku meczach a potem odpoczął - zobaczymy jak Lucho będzie zarządzał jego minutami na boisku.
1
No cóż, Zubi nigdy orłem dyplomacji i negocjacji nie był. Byłe do wyborów!
0
Lucho bardzo mi przypomina z wyrazu twarzy Davida Villę, a teraz jeszcze czytam że też jest Asturyjczykiem :) oby nadał naszej drużynie tego pazura jakiego brakowało przez 2 ostatnie sezony!
0
Messi nie stoi czekając na piłkę bo nie ma ochoty i siły, tylko dlatego że przez te wszystkie lata tak się wyeksploatował, że jego mięśnie bardzo szybko zużywają zgromadzoną w nich energię (ale też szybko jej nabierają z powrotem). Dlatego musi grać skokowo - zryw, przyspieszenie, przeprowadzenie akcji, i krótki odpoczynek. Nie uważam się za eksperta, to powiedział jego fizjoterapeuta po Mundialu. Chyba jemu można wierzyć, nie sądzisz?
0
To samo napisałem w swoim komentarzu, lamentują jak nie wiem co, a stawiam że nikt go nie obserwował w ubiegłym sezonie i guzik wie o jego grze.
0
To prawda, też mi się to nie podoba. Ale 20mln euro na dzisiejsze realia to nie jest jakaś kosmiczna cena, a trudno jest znaleźć stopera który w miarę spełnia wymagania stawiane na tej pozycji w Barcelonie i w dodatku mógłby zaakceptować rolę rezerwowego (myślę, że nie będzie z marszu wystawiany do pierwszego składu). Tak naprawdę zostaje bardzo wąski wachlarz możliwości, bo taki Benatia czy Hummels na pewno nie chcieliby siedzieć na ławce.
2
Chyba będę jedynym człowiekiem który nie będzie lamentował z tego powodu, ale dajcie mu chociaż jedną szansę. Wszyscy mówicie że jest słaby, ale założę się że jego grę widziało maksymalnie kilka procent z Was. Z drugiej strony plusem niesprowadzenia stopera światowej klasy jest to, że Marc Bartra będzie grał o wiele więcej w pierwszym składzie, na co zasługuje chyba najbardziej z całej Barcelony.
0
No tak, niech zajedzie swój organizm do reszty na treningu, a potem niech nie gra w meczu i zbiera za to dodatkową falę krytyki. Logika do potęgi entej.
3
Ciekawi mnie, jak primadonny w stylu Busquetsa przeżyją takie katusze na treningach ;)