cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej czekałem na wynik badań Neymara. Nie ma przeciwwskazań do treningów, więc kamień spadł mi z serca :)
7
Przypomnę Ci tylko, że Suarez mając podobnego bana w zeszłym sezonie (czyli mniej meczów do rozegrania) strzelił tyle samo bramek w lidze angielskiej co Ronaldo w hiszpańskiej - warto tu też dodać, że Urugwajczyk nie wykonywał żadnego rzutu karnego.
1
Dokładnie, dlatego podtrzymuję mój pierwszy komentarz w tej dyskusji.
0
Takich rzeczy się nie porównuje. Chodzi o pewien szacunek do piłkarzy, którzy dali drużynie wiele dobrego na przestrzeni ostatnich lat, a jak obniżyli loty i są do sprzedania, to wielu wyrzuca ich z hukiem za drzwi zamiast grzecznie te drzwi otworzyć i wskazać ręką wyjście. Widać różnicę?
12
Bartra 15 - czyli jednak coś wspólnego z tą "5" ma ;)
0
"Marine" Messi - czego te gazety nie wymyślą ;)
A tak poważnie, to mam nadzieję że nowa fryzura oznacza też nowego Leo. Liczę na to, że ból po przegranym finale Mundialu sprawi, że odzyska swoją najlepszą wersję.
7
"Alves, wracaj tylko po torby i spadaj" to trzeba być również jakimś ignorantem i oszołomem żeby tak krzyczeć.
17
Nie wiem na jakim etapie przygotowań jest Napoli, ale pamiętajcie że u nas tylko blok defensywny jest z pierwszego składu, linia pomocy eksperymentalna, a cały atak to rezerwowi zawodnicy. Dlatego nie nastawiałbym się na wygraną Barcy, spodziewałbym się bardziej takiego przebiegu spotkania jak z Niceą.
0
Teraz opuścić? Jak wytrzymał cały sezon grzejąc ławę (za Tito) i kolejny grając od święta pomimo dobrego poziomu (za Taty) to teraz mając szansę na wejście do pierwszego składu na dobre byłby idiotą odchodząc. Zresztą, widać że kocha Barcę i nie myśli o zmianie otoczenia.
1
Drogi Łukaszu - kapitanem powinien być zawodnik, który cieszy się największym respektem w szatni. A kto ma ten przywilej, to już wiedzą tylko ci, którzy w tej szatni zasiadają, a nie użytkownicy fcbarca.com - choć czytając komentarze stwierdzam, że większość z nich uznaje się za ekspertów w tej sprawie.
5
Moim zdaniem Bartra. Zauważcie drodzy Koledzy, że kapitanem zawsze jest zawodnik będący od juniora w drużynie.
49
I teraz uwaga Panie i Panowie - Polacy którzy 10 razy więcej czasu spędzają przed komputerem niż na boisku, wiedzą lepiej od zawodników Barcy kto powinien być ich kapitanem.
0
OK, przez Internet trudno jest wyczuć ton wypowiedzi. Ale tak czy siak, to się staje już męczące. Tak samo jak o te żarciki o gryzieniu Suareza.
0
Może to było jednorazowe, może nie. Może jego mięśnie są na skraju wytrzymałości i ma nakaz ich oszczędzania od fizjoterapeutów, może nie. Tutaj żaden z nas nie będzie miał racji na 100%, dlatego nawet nie wchodzę w dyskusję. Ale jedno jest pewne - żaden piłkarz Barcelony nie ma takich problemów, bo żaden piłkarz Barcelony nie był na stratosferycznym poziomie sportowym przez 4 sezony z rzędu. Jeśli Messi przez cały ten czas grał taki kosmos, to możliwe jest że jego organizm najzwyczajniej w świecie zwolnił tempo.
0
Aha, bo wcześniej nie biegał na treningach. Porażająco głupia jest ta fama o rzekomym opier*alaniu się Messiego.
0
I dobrze że nie dokonywał żadnych porównań, bo i nie ma czego porównywać. Jutro praktycznie tylko obrona będzie taka, jak w zeszłym sezonie, dlatego nie spodziewajmy się wspaniałej gry. Linia pomocy jest dobra, ale niezgrana, natomiast atak pomińmy milczeniem. Ten mecz to cele szkoleniowe i marketingowe, nic więcej ;)
2
Tylko widzisz, w tak ogromnej gałęzi przemysłu jaką jest piłka nożna, klub rozmiarów FC Barcelony może być zadłużony i na 500mln euro, ale to żaden problem. Kiedyś przeczytałem obrazowe porównanie. Jak chcesz nakręcić niskobudżetowy film, to za 20 zł kupujesz drewniane patyczki i plastelinę, budujesz ludziki i kręcisz - oczywiście nic nie zarobisz bo nikt tego nie będzie chciał oglądać, więc wyrzucisz 20 zł błoto. A jak zadłużysz się na 20mln zł żeby nakręcić film typu "Władca Pierścieni", to ta kasa prędzej czy później Ci się zwróci z nawiązką.
Podsumowując, wielki dług nie oznacza zawsze wielkich kłopotów ;)
2
Dziwnym wydaje mi się fakt, że Vermaelen będąc zniechęconym ławką rezerwowych w Arsenalu, chce przyjść do Barcy gdzie na grę w pierwszym składzie ma podobne szanse.
2
No to na tej samej zasadzie mogę powiedzieć, że ter Stegen wymiata, bo widziałem jego mecze w Bundeslidze. Nowa drużyna to zawsze zmiana otoczenia i różnie to może wyglądać.
0
Jeszcze nie widziałeś Bravo w akcji, a już go stawiasz na bramce?
Poza tym w tym ustawieniu bardziej widziałbym Rafinhę. Brazylijczyk ma wybitne umiejętności techniczne i cały wachlarz nieszablonowych zagrań, w tej formacji byłaby miazga w ataku. Rakitić jest bardziej walczakiem, i moim zdaniem powinien grać wtedy, gdy na DMie jest Busquets. Mascherano w zupełności wystarczy waleczności za cały zespół ;)
1
Myślę, że Twoja wypowiedź ostatecznie podsumowała to gdybanie ;)
0
Sprawdź na stronie Barcelony, jeśli jeszcze nie ma to znaczy że cena nie została jeszcze ustalona.
0
No tak, ale jak kupowali Mathieu to go jeszcze nie mieli, więc taki nielogiczny trochę ten Twój komentarz :)
30
20mln za Mathieu to dużo, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie sprzeda Barcelonie stopera po normalnej cenie skoro wiadomo, że i tak muszą go kupić.
0
Również popieram ten pomysł, ale Xavi musi pozostać pierwszym kapitanem tak czy siak.
0
Mistrzu, super że zostajesz. Tacy jak Ty muszą odchodzić w chwale zdobytych trofeów, a nie po nieudanym sezonie.
0
Sugerowanie, że Xavi mógł kierować się pieniędzmi pozostając w Barcelonie, to jakieś wolne żarty. Nigdy w to nie uwierzę, nie on, legenda i symbol klubu. Poza tym właśnie dla pieniędzy idzie się do Kataru czy innych lig, przejrzyj sobie ile zarabiają piłkarscy emeryci w takich klubach. Podam tylko "domowy" przykład Samuela Eto'o, który u rosyjskiego multimilionera zarabiał chyba z 20mln euro rocznie.
45
Bekę mam z tego jak czytam ten lament. Jeden uraz Mathieu i tak : za słaby, za stary, bo pali (jaki związek ma papieros ze ścięgnem podkolanowym to nie mam zielonego pojęcia), a nie mówiłem że tak będzie, trzeba było kupić kogoś innego itd. Ludzie, ogarnijcie się trochę, bo robicie burzę w szklance wody. Uraz to tylko uraz, każdy piłkarz jest na to narażony, za parę dni będzie po krzyku.
7
Przypomnę Ci tylko, że w zeszłym sezonie przez cały czas byliśmy "w czarnej d..." jak to określasz, bo wtedy nominalnie był Bartra, Pique i Mascherano.
1
No tak, ja to wiem. Dlatego użyłem słowa "nagle" - to jest proces długofalowy.