0

Mascherano w obronie? No nie...

1

Trolluję przecież ;)

1

Przepraszam, da ktoś link do meczu?

0

No, ale jeśli chodzi o transfery to bardziej Zubi jest za nie odpowiedzialny, za co wyjątkowo trzeba go pochwalić. Choć czy to były dobre wybory, to okaże się w sezonie. Na razie wszystkie nowe nabytki rokują dobrze.

1

Jeśli tercet Messi-Suarez-Neymar zagra dzisiaj jednocześnie, to poza wrażeniami futbolowymi będziemy mieli okazję się przekonać o tym, jak Lucho zamierza ich ustawić. Osobiście liczę na Suareza i Neymara z przodu z Messim jako mediapuntą za ich plecami, ewentualnie w ustawieniu 4-3-3 Messi z Neymarem odpowiednio na prawym i lewym skrzydle i Suarez na środku.

0

No tak, miałem na myśli to że od niedawnego czasu jest na topie bo od Mundialu. Nie próbuję przewidywać kto się sprawdzi a kto nie, bo to niemożliwe. Nie wiem czy Real ma aż tak bogaty skład, bo jak sprzedadzą di Marię i Khedirę to w przypadku kontuzji Modricia lub Kroosa praktycznie nie ma kto ich godnie zastąpić. Mowa tutaj zwłaszcza o pozycji defensywnego pomocnika, gdzie Xabi Alonso już lata świetności ma dawno za sobą, a Illaramendi jest moim zdaniem po prostu za słaby.

1

Pierwsze zdanie czwartego akapitu. Czytanie nie boli.

5

Podejrzewam, że Neymar nie zagra dużej ilości minut, zapewne wejdzie jakoś w drugiej połowie żeby się zanadto nie przeciążać po tej poważnej kontuzji.

0

Nie wiadomo. Jak za Mathieu dali 20mln, to i mogli za Benatię dać 50-60. Ale jak widać, kupiec i tak się ostatecznie znalazł, no chyba że to plotki z tym Bayernem.

0

Chcesz mi powiedzieć, że jego zeszły sezon w Monaco sprawił, że już był na topie przed MŚ? I uważasz, że naprawdę był wart tych 80mln?

3

Dlatego, że Barcelonie byłby oferowany za 2x więcej bo szukała stoperów na gwałt. Ludzie, zrozumcie w końcu że cena piłkarza nie zależy tylko od jego umiejętności, ale też od tego jak bardzo potrzebuje go klub który się po niego zgłasza. Jakbyś miał stoisko z wodą na pustyni to byś sprzedawał butelkę po 2zł tak jak w Polsce?

25

"Ancelotti waha się pomiędzy Jamesem a di Marią"

I to jest właśnie efekt przepłacania zawodników którzy chwilowo są na topie - nie wierzę żeby Ancelotti nie wiedział że di Maria jest o wiele lepszy od Jamesa, ale jak za tego drugiego dali 80 mln to z drugiej strony głupio go trzymać na ławce ;)

0

Ty też! :) mam nadzieję, że nie będzie pikniku tylko głośny doping.

0

Ciekawy tekst, dzięki - może się uda :)

0

Powiedzmy że mi ktoś kupił, więc ja niestety nie pomogę :/ ale można na oficjalnej stronie albo na ticketmaster.es, to wiem na pewno :)

0

Trybuna Cat 3 Level 4, za bramką :) a Ty?

0

Łe, no szkoda. Ale chociaż meczem z Elche sobie odbiję :) dzięki za info.

1

Czy ktoś się może orientuje jak wygląda sprawa z wchodzeniem kibiców na treningi? Domyślam się, że te są za zamkniętymi drzwiami... Ale jeśli by tak nie było, to chętnie bym przyszedł, bo będę w tym czasie w Barcelonie :)

1

Messi ze swoją wizją i boiskowym geniuszem ma naturalne predyspozycje na pozycję mediapunty, a Suarez jest chyba najbardziej zabójczą dziewiątką na świecie, więc każde inne ustawienie będzie częściowym zmarnowaniem potencjału jednego z tych dwóch panów.

0

Albo Neymar-Suarez i Messi za ich plecami ;)

2

Mimo to uważam, że La Masia jest i tak najlepszą szkółką piłkarską na świecie. Miniony sezon był jednym z najsłabszych w wykonaniu Barcy w ciągu ostatnich kilku lat, dlatego oczywiste jest że potrzeba nowej i świeżej krwi, niestety kupionej za dziesiątki milionów euro. Ale złota generacja jak Messiego, Iniesty i Busquetsa nie zdarza się co roku, dlatego moim zdaniem nie ma co narzekać na obecny stan rzeczy, bo kolejna porcja genialnych zawodników przyjdzie prędzej czy później. I tak tradycje naszego klubu prześcigają o lata świetlne większość innych ze światowego topu.

26

"Grupa pracowała nawet ciężej niż się spodziewałem. Kibicom będzie się podobać ich postawa".

Trzymamy za słowo!

0

Przecież to głupota kupować jakiegoś ogórka na zmiennika rezerwowego obrońcy dlatego, że za rok możemy mieć sankcje. Bez przesady.

0

Jedno słowo : recydywa.

Jakby ten gość uderzył "z dyński" trzeci raz, to uwierz że bardzo długo nie pograłby sobie w piłkę - o ile w ogóle by jeszcze pograł.

0

Mam nadzieję, że z tym Douglasem to jakaś dziennikarska kaczka. Już nie będę się wdawał w dyskusje na temat jego poziomu, bo nie widziałem ani jednego meczu w jego wykonaniu, a to co mówią kibice Sao Paulo ma dla mnie niewielkie znaczenie. Ale po co nam trzeci prawy obrońca, jak mamy solidnego Montoyę i doświadczonego Alvesa? Oczywiście tego drugiego widzę w roli rezerwowego.

1

Co prawda dyskusja w tym artykule toczy się już na bieżące tematy, ale chciałbym powiedzieć że te oceny to świetny pomysł. Ogólnie bardzo się cieszę że serwis się cały czas rozwija, jest coraz bardziej funkcjonalny, ciekawy i graficznie miły dla oka. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają że teraz to będzie głosowanie trolli, że Messi i Neymar będą mieli ZM po każdym meczu itd. Wbrew pozorom więcej jest ogarniętych ludzi na tej stronie niż nieogarniętych, tylko ci pierwsi wypowiadają się rzadziej ale z sensem. Poza tym wolę żeby te oceny były z dupy niż po każdym meczu widzieć setki komentarzy użytkowników z ich ocenami.

0

Moim zdaniem to nie wina Messiego, a piłkarzy którzy nie mają pewności siebie i nie wiedzą czy dadzą radę skończyć atak. Dlatego dobrze że ściągnęliśmy Suareza który jest pewien siebie i swoich umiejętności.

2

Co go tak hejtujecie, jest jego prawnikiem to co miał powiedzieć? Dobrze, że przegraliśmy sprawę? Żadna papuga nigdy się nie przyzna że nie ma racji, to wysoce niewskazane w ich zawodzie.

0

Kurczę, jakoś jeszcze to do mnie nie dotarło że mamy takiego zawodnika na dziewiątce. Chyba jak zobaczę go na boisku, to wtedy uwierzę :) trenuj ciężko Luis, bo Twój oficjalny debiut będzie w najważniejszym meczu rundy jesiennej :)

4

Myślę że najlepszą "11" świata jest na razie Bale, Neymara sklasyfikowałbym na drugim miejscu. Ale sądzę, że po roku aklimatyzacji w europejskim futbolu Brazylijczyk ruszy z kopyta i pokaże pełen wachlarz swoich możliwości :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?