cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
I takiego podejścia do gry w drużynie potrzebujemy, jakie zostało opisane w ostatniej wypowiedzi.
1
Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało że właśnie po to sprowadzili trzeciego zawodnika na tę pozycję.
0
Dopóki sam nie zobaczę jak gra, dopóty nie będę miał zdania na jego temat. Oczywiście że jeden mecz Alvesa nie jest wyznacznikiem, ale pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem, bo Dani pokazał że jeszcze się nie wybiera na emeryturę. Co do Montoyi to wg mnie chłopak potrzebuje minut, na razie gra od czasu do czasu i nie ma ciągłości w grze. A potencjał ma na pewno, przypomnij sobie jak grał z Realem w Superpucharze Hiszpanii 2 lata temu.
0
To się zgadza, ale weź też pod uwagę że skoro my wiemy że Barcelona potrzebuje obrońcy, to inne kluby też to wiedzą i stawiają ceny jak za zboże. Choć oczywiście zgadzam się z tym że Zubi do najlepszych dyrektorów sportowych nie należy, delikatnie mówiąc. Dlatego mam też nadzieję, że Puyol go zastąpi i będzie robił to lepiej.
0
Dobry pomysł!
0
Zacznijmy od tego, że Barcelona na przestrzeni ostatnich sezonów nie robiła zbyt dużych zakupów, teraz jest dopiero solidne przemeblowanie. Na Douglasie wielu pieniędzy nie wypiorą, tak że myślę że jest tu po to żeby grać ;)
2
W lidze angielskiej prawdopodobnie grałby cofnięty albo nawet w pomocy. Jakoś jestem dziwnie spokojny o to że grałby dobrze, bo z Manchesterem United czy City radził sobie doskonale. Fakty, powiadasz. Na tej samej zasadzie ja mogę powiedzieć że nie wiadomo czy Ronaldo odnalazłby się w lidze niemieckiej, bo przecież tam nie grał więc skąd to można wiedzieć?
2
Oglądałeś mecz z Elche? Dani wymiatał jak za starych dobrych czasów. Montoya w zeszłym sezonie rzadko zawodził gdy grał, a o Douglasie nic nie wiesz. Nie rozumiem skąd w Was tyle pesymizmu.
50
Tak jest, teraz polamentujcie tak jak zawsze. Stawiam że nikt go nie widział w akcji, ale wie lepiej od obserwujących go ludzi z Barcelony czy powinien zostać kupiony czy nie. Na Mathieu też wieszaliście psy, a gra najlepiej z naszych wszystkich stoperów.
2
Oczywiście, bo Messi jest w stanie grać genialnie na kilku różnych pozycjach. Śmieszy mnie to, że sięga się po takie argumenty w obliczu hegemonii Messiego względem Ronaldo. Obaj to wspaniali zawodnicy, ale Leo jest nie z tego świata. Liczby nie kłamią, przykro mi.
0
Tak poza tematem - Pani Redaktor Olu, pisze się "abstrahując" ;)
0
Jak dla mnie to Munir mógłby być naturalnym zmiennikiem Suareza i do czasu zakończenia kary Urugwajczyka mógłby grać w pierwszym składzie na dziewiątce.
0
To też prawda, choć strzał był bardzo mocny i z dużą rotacją, więc wpuszczenie go do bramki nie było jakimś ośmieszeniem. Chodzi mi tylko o to że ludzie od wczoraj wypisują o tym Ronaldo jakby nie wiadomo co się stało. Cytując klasyka - strzelił to strzelił, na ch*j drążyć temat? Mamy dość problemów u siebie.
0
Jakby Messi nie grał cały mecz i wystrzelił w ostatnich minutach, to by go wszyscy wychwalali. Po tym się poznaje wielkich zawodników, że w każdym momencie są w stanie zmienić wynik na tablicy. Porzućcie tę zazdrość, jemu i tak już zostało niewiele czasu patrząc na to jak się zaczyna sypać fizycznie.
0
Myślę że Atletico zgubiło punkty przez brak Simeone. Co jak co, ale ten trener to dwunasty zawodnik Rojiblancos.
0
Ja może wybitny nie jestem, ale uczę na każdym poziomie, w tym studentów, więc chyba coś tam wiem. Po prostu kolega powyżej trafił z żartem pod zły adres.
1
Poziom dzisiejszych maturzystów jest efektem kilku zjawisk oraz błędnych decyzji na najwyższych szczeblach ministerstwa oświaty. Przynajmniej w matematyce która jest po części moja branżą. Ale nie ma sensu ciągnąć tematu na forum piłkarskim.
2
No tak, zapomniałem że przeciętny maturzysta opuszcza szkołę średnią będąc specjalistą od trójmianów kwadratowych - i tylko od nich.
5
Poziom dzisiejszych komentarzy spadł poniżej jakiejkolwiek normy. Jakbym był moderatorem to bany leciałyby na lewo i prawo w tym momencie. Dajcie spokój trollom z Realu, najlepiej im nie odpowiadać to sami odejdą. Skupmy się na swojej drużynie i najbliższym meczu.
0
Bardzo mnie ciekawi jak to obliczyłeś.
2
Na Messim psów się nie wieszało? To chyba na inne portale wchodzilismy. Z pozostałymi słowami się zgadzam.
0
Spoko, to dlatego nawrzeszczal na Moratę w meczu z Valencią bodajże, bo ten strzelił zamiast mu podać :) przykro mi, ale wasz pupil bardzo nie lubi jak mu się nie podaje i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.
0
Nie mogę oglądać meczu Realu, powiedzcie mi tylko czy Ronaldo zachowuje się tak jak zawsze i czy jego koledzy z drużyny próbują na siłę mu dogrywac?
4
To by dopiero gazety miały o czym pisać.
0
No cóż, Ciebie to drażni bo jesteś specem w tej branży, ja w swojej też spotykam takie kwiatki i jakoś z tym trzeba żyć ;)
2
Ach, może. Nie wiem w takim razie co Messi musiałby zrobić, chyba strzelić 7 bramek. Zresztą, po co ja się produkuję, obaj wiemy dlaczego wystawiłeś takie oceny. Przyjmując tekst "moje oceny, moje zasady" za naczelną regułę, mogę wystawić Bravo 10 a Messiemu 1. Baw się dobrze, to bardzo dorosłe. Bez odbioru.
1
Dlaczego Messi ma 5,a Munir 10? To że olales mój komentarz pokazuje tylko że jesteś trollem bez najmniejszych argumentów. Odpowiedz na to pytanie.
0
Spoko, to faktycznie był głupi tekst, ale z drugiej strony przyznasz że strona Realu wygląda jak strona Huraganu Pcim Dolny a nie największego polskiego serwisu jednego z najlepszych klubów świata. Nie będę wymieniał licznych wad i rzeczy jakie powinny być ulepszone bo zapewne sam to wiesz, a poza tym to nie jest strona mojego klubu więc nie mam z tym problemu.
0
Wątpię że zareaguje. A jeśli nawet, to wszystkich nie usuniesz.
0
Daj sobie spokój. Wyplenić się ich nie da, a jak odpalisz sobie oceny czytelników to plus minus są takie jak powinny być. To było do przewidzenia, najlepiej olać pajaców ;)