cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sądzę, żeby Portugalia miała gorszy skład na papierze od Argentyny.
Kontuzja? Bitch please. Po pierwsze to uraz, a po drugie jakoś Messi jak miał kontuzję z dwumeczu z PSG z sezonu 2012/13 to i tak potrafił wejść i utykając stworzyć bramkową okazję oraz wprowadzić Barcelonę do półfinału LM. Poza tym Ronaldo się ośmieszył na tych mistrzostwach, nikt mi nie powie że winą urazu jest, że zawodnik mający aktualną Złotą Piłkę nie trafia do bramki głową z 3 metrów czy marnuje 2 okazje "sam na sam" z bramkarzem. I to wszystko w jednym meczu!
1
Weź pod uwagę, że to była liga angielska. Przypomnij sobie, jakim pasmem kontuzji była cała kariera Cesca Fabregasa w Arsenalu zanim do nas przeszedł. Ja jestem dobrej myśli :)
0
Dawajcie, niech ktoś jeszcze wrzuci porównanie składów Barcy i Realu. Jeszcze mi się nie znudziło ciśnięcie beki z domorosłych ekspertów porównujących nazwiska, a nie grę :)
0
Iker jak Iker, ale Real jest bez DM-a i drużyna jest też niezbyt zgrana. Sevilla zawsze braki kadrowe nadrabiała ambicją i walką, będzie ciekawy mecz dzisiaj.
7
Na rm.pl są całkowicie pewni zwycięstwa. Oj, żeby ta Sevilla im dała kolejną lekcję pokory...
15
Jak dla mnie sprawa jest oczywista - Song jak najbardziej bo nie ma szans z Busim i Mascherano, Adriano musi zostać żeby Alba miał odpowiedniego zmiennika w razie "W".
5
Kroos, James, Krychowiak... Same gwiazdy :D
0
Argumenty jak najbardziej logiczne, ale właśnie - kasa. Na Suareza potrzeba było pieniędzy, zobacz że dopiero sprzedaż Alexisa i Cesca pozwoliła na wysunięcie oferty satysfakcjonującej Liverpool. Zaznaczam, że to że tłumaczę ten transfer nie oznacza, że go popierałem ;)
0
Chodzi o to, że żeby sprowadzić Suareza, należało sprzedać kogoś z czwórki : Neymar, Messi, Pedro, Alexis. Kto wg Ciebie byłby najlepszym wyborem?
0
Co do ostatniego akapitu, miejsce Rafinhi jest TYLKO w środku pola. Na fałszywej dziewiątce zmarnuje się tak jak Cesc. Rafinha to kreator z wizją, a nie zimnokrwisty zabójca.
2
A czy Pedro pretenduje do pierwszego składu? Nie. Grzecznie siedzi cicho i akceptuje rolę rezerwowego. Nie ogarniam dlaczego ludzie porównują wiecznie Alexisa do Pedro, skoro to 2 różne sytuacje.
0
Piszczek na prawej obronie, to by było coś.
11
A ja nie chcę, żeby Barcę znowu okopywali półamatorzy z polskiej ligi. Wolę pojechać na Camp Nou, a Real niech się męczy, na zdrowie ;)
0
Generalnie zgoda, ale przypomnę Ci że za kadencji Taty było tak samo. W presezonie wygraliśmy z Valerengą chyba też 6:0, potem w pierwszym spotkaniu nowego sezonu zmiażdżyliśmy Levante 7:0 itd. Trenera się nie ocenia po początkowych wynikach, a po końcowych, i po trofeach jakie zdobył. Idziemy dobrą drogą, ale na razie hamowałbym ten hurraoptymizm.
0
No to Zubi się spisał. Jak jeszcze by sprowadzili Cuadrado, to obiecuję że nie powiem na niego złego słowa do końca sezonu.
0
Warto dodać, że Silva jest nie do wyciągnięcia, a Luiz jest po prostu leszczem.
0
Niestety nie mogłem oglądać meczu, czy ktoś mi może powiedzieć jak grali : Rafinha, Rakitić, Roberto i Bartra?
2
Przynajmniej teraz piłkarzom będzie przypominane że kibice bardzo na nich liczą, a nie że są najlepsi na świecie i już nic nie muszą robić żeby wygrywać.
11
Tęsknię za czasami, gdzie obrońcy kosztowali po kilka milionów euro, a Henry'ego można było kupić za 24 mln. Dzisiejszy rynek transferowy jest strasznie zepsuty.
25
Jestem dumny z tego, że mamy u siebie taką legendę. Xavi jest mistrzem w swoim fachu, osiągnął absolutny szczyt piłkarskich umiejętności.
0
Ja bym się nie zdziwił, jakby to był grubszy wałek i się okazało że Legia ma w klubie paru kretów. Nie chce mi się wierzyć, że klub na takim poziomie sportowym nie ogarnął, że ich zawodnik nie jest uprawniony do gry. Taki tam drobny fakt - za wejście do Ligi Mistrzów jest 30 mln euro.
3
8 godzin? To o czym oni tyle rozmawiali? Cytując klasyka - ugryzł to ugryzł, na ch*j drążyć temat ;)
1
Moim zdaniem kompletnie niczego to nie zmieni w pokoju na świecie, ale fajnie będzie obejrzeć sobie taki mecz. Mega chętnie zobaczyłbym takiego zawodnika jak Batistuta, nie widziałem go od czasów zakończenia kariery :)
3
Daj im spokój, niech sobie wyładowuje frustrację na kościele. W kraju arabskim już by nie miał głowy za takie teksty, ale po katolikach się wygodnie jeździ bo powinni nadstawić drugi policzek, no i przez Internet - to Ci dopiero odwaga ;)
1
No cóż, przy konkurencji Busquets/Mascherano to Song nie ma najmniejszych szans, tak że każdy chyba wie że to jest jedyne rozsądne wyjście w tej sytacji. Na kasę raczej bym się nie napalał, stawiam że więcej niż 5mln za to wypożyczenie nie dostaniemy.
0
No tak, ja osobiście nie płaczę z powodu wydanych pieniędzy, jak Luiza można sprzedać za 60mln, to 40mln wydane przez Barcę na 2 stoperów nie brzmi jakoś kuriozalnie.
1
Argument "bo nie wasza kasa" jest kompletnie bez sensu, to tak jakbym powiedział że nie masz prawa się cieszyć z trofeów zdobytych przez Barcelonę, bo nie są Twoje. Właśnie jako kibice mamy pełne prawo negować wysokość transferu.
Poza tym ogólnie się zgadzam z Twoją wypowiedzią, śmieszne jest to że gość nie spędził ani minuty na boisku ani na treningu, a już jest wielki lament. Nie można oceniać zawodnika przed sezonem. Poza tym ogromnym plusem jego sprowadzenia (zakładając że tak będzie, bo na razie to informacja z mediów) jest to, że Masche z pozycji stopera przesuwa się na pozycję DMa, na której powinien już grać od dawna.
1
Naucz się czytać. Nie mówię o tym jak porażki usprawiedliwiają zawodnicy, tylko kibice.
0
Hm, chyba nie zrozumiałem aluzji.
0
Z ostatnim zdaniem się nie zgodzę - piłka nożna jest sportem, w którym nie zawsze wygrywa lepsza drużyna.
Reszta to wiadomo, duża większość kibiców Realu zaczęła im kibicować od tych "galaktycznych" czasów kiedy wygrywali co 2 lata Ligę Mistrzów albo mieli kosmiczną linię pomocy z Zidane'em, Beckhamem i Figo. Uwierzyli że są niezniszczalni, no i teraz ciężko się przełyka gorycz porażki. Dlatego trzeba tę porażkę jakoś wytłumaczyć przed sobą, no bo przecież nie słabą grą :)