cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba być ostatnim osłem albo zżartym zawiścią hala dzieckiem żeby wystawić Messiemu 5 za taki mecz. Chyba że masz jakieś logiczne wytłumaczenie takiej oceny, to słucham.
0
Kto tak powiedział? :)
21
Jeszcze podpis do zdjęcia : " ci którzy mnie sprzedawali po ostatnim sezonie - tam są drzwi "
4
Nie ma co się podniecać po jednym meczu, ale muszę przyznać że jego wczorajszy występ napełnił moje serce nadzieją. I myślę, że nie tylko moje ;)
0
Wydaje mi się, że Messi nie jest odrobinę lepszy, ale o klasę. Mamy do czynienia z piłkarskim nadczłowiekiem, zawodnikiem który robi rzeczy jakie do tej pory były możliwe tylko na Play Station, jak to Ibra powiedział. Zobacz że Messi będący w dołku potrafił przyćmić Ronaldo w marcowym Klasyku, a Portugalczyk rozgrywał wtedy sezon życia. Chodzi mi o to że Leo w pełni sił i formy odstawia Ronaldo na metry, a resztę piłkarskiego świata na kilometry. Oczywiście mam ogromne uznanie dla poziomu sportowego Ronaldo, ale Messi ma nadnaturalny talent, jest genialny na boisku i tego nigdy nie da się dogonić, choćby nie wiadomo ile trenować.
Spójrz na komputerową precyzję jego podań, łatwość rozwiązywania każdego problemu na boisku... On nie tylko jest maszyną do strzelania bramek, on po prostu jest kompletny piłkarsko.
15
Mathieu pomimo swojej słusznej postury ma ogromne przyspieszenie, biegnie obok napastnika i nagle już na nim siedzi i wypycha go w boczne sektory boiska. To mogłoby być jego wizytówką :) naprawdę, na gościa nie da się złego słowa powiedzieć.
0
Pytanko do Redakcji, czy w wystawianiu ocen jest gdzieś opcja żeby ustawić bez oceny? Czasem ktoś wchodzi na boisko w 90.minucie i wtedy ocenianie go nie ma sensu.
5
Czekaj, jak to było? LFP i sędziowie są przeciw Realowi?
0
Odnośnie Munira to hamowałbym ten hurraoptymizm. Zagrał naprawdę bardzo dobry mecz, ale nie ma co pompować balona bo musi się jeszcze wiele nauczyć. Cieszy fakt, że mamy konkurencyjną dziewiątkę dla Suareza :)
0
Moim zdaniem zmiennikiem Iniesty powinien być Rafinha, niech nie powtarzają tego samego błędu co z Fabregasem bo wystawianie go na skrzydle to jakaś pomyłka...
0
Generalnie bym się pod tym podpisał, ale nie zgodzę się z Tobą odnośnie Bartry, który moim zdaniem jest dość doświadczony żeby grać w pierwszym składzie, co już niejednokrotnie udowodnił. Jak ma nabrać więcej doświadczenia skoro ciągle jest na ławce?
0
Ja uważam tak samo. Osobiście zawsze to Angela się najbardziej obawiałem, w ostatnim Gran Derbi grał za trzech, był jedną z najważniejszych postaci Realu w Lidze Mistrzów itd. - nie tak jak Ronaldo, który swoim zwyczajem w Gran Derbi i finale LM niczego nie pokazał. Di Maria udowodnił też już w meczach tego sezonu jak wiele wnosi do gry Realu. Jego sprzedaż to dla nas świetna wiadomość.
1
Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Jeśli pierwsze kilka meczów zagra skład przewidziany przez gazety, to raczej będzie powtórka z zeszłego sezonu. Ale chciałbym się mylić.
3
Odnośnie 1.miejsca w tabeli rekordów nie dziwi mnie że to bramkarz, oni są mniej eksploatowani niż zawodnicy z pola, więc dłużej mogą pograć. Liczba meczów rozegranych przez Xaviego to kosmos, czapki z głów przed tym panem bo on nadal utrzymuje poziom adekwatny do drużyny w której się znajduje.
0
Bartra za Mascherano i byłoby w porządku.
3
No cóż, na to szczęście ciężko pracowałem przez cały rok ;)
21
Pozdrowienia z Barcelony, dzisiaj się melduję na meczu :)
0
Nie będzie nowego Messiego. Tacy zawodnicy są unikalni.
0
Sorry za offtop, wie ktoś może czy będzie jakieś postępowanie w sprawie Ronaldo z wczoraj? Jak ta sprawa przejdzie bez echa, to będą jaja roku...
3
Chrzanicie jaki ten Douglas jest słaby, a jestem pewien że żaden z Was nie widział ani jednego meczu w którym on grał, za to zdanie o nim macie wyrobione. Potem będzie jak z Mathieu, że każdy będzie gadał jak to w niego wierzył i że zamknie usta krytykom. Ręce mi opadają gdy widzę, jak łatwo się manipuluje masami.
0
Też tak uważam. Lekko irytujące jest szukanie nowego Messiego. Jeszcze kilkanaście lat nie ujrzymy takiego zawodnika, o ile w ogóle go zobaczymy. Tacy piłkarze jak Puyol czy Messi rodzą się raz na kilkadziesiąt lat.
0
Ogarnij się trochę.
0
Dokładnie tak.
0
Moim zdaniem to nieprawda że Leo tęskni za indywidualnym sukcesami, nigdy go tak naprawdę nie rajcowały. A gra wspaniale i tak :)
1
Messi w formie nie jest "ciupinkę" lepszy od Ronaldo, tylko o klasę lepszy. Liczby nie kłamią, nie wspominając o kosmicznej grze. Odstawia wtedy na kilometry wszystkie inne Robbeny, Hazardy, Bale'y i Neymary.
Uprzedzając Twój komentarz - nie tylko ja tak sądzę, mogę Ci podać mnóstwo znanych nazwisk ze świata futbolu którzy powiedzieli o Messim to samo.
0
Szczerze mówiąc to mnie Koke nie przekonuje do gry w Barcy. Jest świetnym piłkarzem, ale moim zdaniem brakuje mu tej szczypty magii w grze. Zamiast go wyciągać na siłę, to można kupić tego Cuadrado i mamy skompletowany skład na lata.
0
Nie kwestionuję ich potencjału, ale jakby taki Dongou miał wchodzić za Suareza to słabo bym to widział.
4
Aha, i kogo byśmy mieli na rezerwie? Drugoligowców?
0
Myślę, że to idealne podsumowanie tego co się dzieje teraz w komentarzach :)
0
Ja nie twierdzę że to był jego najlepszy sezon, tylko kibice Realu.
Przy trzech spotkaniach więcej - jak najbardziej. Poza tym już nie mówię o tym kogo Real dostawał w 1/8 i 1/4 Ligi Mistrzów, a kogo Barcelona. Dlatego też spójrz sobie na statystyki z Ligi , gdzie grali z tymi samymi drużynami - to jest najzdrowsze porównanie.