cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak dla mnie to jest sytuacja, w której każde wyjście ma swoje plusy. Jak kupimy stopera światowej klasy, no to wiadomo że będzie super bo duża większość kibiców tego oczekuje.
A jeśli nie? To przynajmniej nie będziemy musieli ścierpieć widoku Marca Bartry na ławce rezerwowych, na którą nie zasłużył chyba najbardziej ze wszystkich zawodników Barcelony. Ja w nim widzę tę samą werwę jaką zawsze miał Puyol, ta koncentracja przy każdej, najmniejszej akcji do samego końca, wielkie serce w grze... No i umiejętności też ma bardzo wysokie, co przecież pokazał kilka razy w ubiegłym sezonie. Tak że ja się nie martwię, bo jakiegoś stopera trzeba kupić tak czy siak, a jeśli nie będzie najwyższej klasy to właśnie on będzie tym trzecim, rezerwowym ;)
0
No teraz to nagle połowa ludzi na tej stronie doskonale zna tego zawodnika ;)
Ale z drugiej strony mogłaś najpierw sobie wrzucić to nazwisko w google, szukanie nie boli.
0
Dla mnie to czysty idiotyzm, ale okej.
Kolegę wyżej olewam, bo jak się odpowiada pytaniem na pytanie to tylko dobitnie świadczy o tym, że się nie potrafi obronić swojego zdania.
3
Takie drobne pytanie - dlaczego na polskiej stronie piszesz w języku angielskim ?
0
Nie, skądże. Ale że mamy tak świetnie poinformowanego o sytuacji człowieka jak Ty, to na pewno bardzo chętnie zaprezentujesz jej powagę.
0
Dobrze że Neymar jest bardzo młody, organizmy takich zawodników szybko się regenerują.
1
To będzie bardzo ciekawa rywalizacja pomiędzy ter Stegenem a Claudio Bravo. Obaj bramkarze są znakomici i to na pewno sprawi, że będą jeszcze lepsi :)
0
Dokładnie tak :)
10
Argentyna miała niszczyć atakiem i mieć problemy w obronie. Tymczasem blok defensywny gra bardzo dobrze,a atak trochę lepiej niż przeciętnie. Zabawne,jak praktyka weryfikuje teorię :)
0
Ponawiam pytanie z poprzedniego komentarza.
0
OK. Skąd na to wszystko pieniądze? Czytając co napisałeś to spokojnie ze 100 milionów euro nadwyżki trzeba będzie mieć.
0
Kurczę,nieciekawie... zobaczymy, może go jeszcze postawią na nogi ;)
0
Źródło?
0
Tak przy okazji, są może jakieś informacje odnośnie di Marii? Zdąży się wyleczyć do półfinału?
3
W porządku. Dobrze kreował, nie tracił itd. Szkoda tylko, że nie wykorzystał setki na 2-0. Ale przynajmniej wynik w lidze typerów mi wszedł ;)
4
Kurczę, mega fajnie by było gdyby Bartra dostawał szanse na pierwszy skład bo moim zdaniem zasługuje. Ale z drugiej strony trzeba kupić dobrego stopera, który nie będzie chciał siedzieć na ławce...
2
MotM to bezsprzecznie Garay. Przeanalizuj ilość jego interwencji + tę w ostatnich sekundach, kiedy praktycznie uratował Argentynę przed stratą bramki.
0
Myślę, że pójdą po rozum do głowy i skrócą mu tę sankcję, zwłaszcza że bandyci w stylu Matuidiego czy Zunigi wesoło sobie biegają po boisku bez żadnej kary.
1
Wielu tutaj liczy na to że Cristian Tello zabłyśnie na wypożyczeniu, ale powiem szczerze że mnie nie przekonał przez te 2 sezony.
0
Większość skazuje Brazylię na pożarcie, zwłaszcza że zagra z Niemcami bez dwóch najważniejszych zawodników - Neymara i Thiago Silvy. Ale ja bym się wstrzymał z tą oceną, ten Mundial pokazał już wiele razy że teoretycznie słabsza drużyna potrafi sprawić niespodziankę ;)
10
Ma rację, ale bardzo go nie lubię, za wieczne napinanie stosunków na linii Barca-Real i za zwalanie każdego zwycięstwa Barcy nad Realem na sędziów. To jest wzór postępowania dla hala dzieci.
0
I bardzo dobrze. Denerwowało mnie w zeszłym sezonie to, że znaliśmy skład na mecz już dzień wcześniej, byliśmy zasypywani zdjęciami i filmikami z treningów itd. Oczywiście, dla kibica to fajna sprawa, ale patrząc na sprawę obiektywnie takie otwieranie drzwi szatni byle komu źle wpływa na grę zespołu, z powodów oczywistych.
1
Wydaje mi się, że ta ciągła nagonka na Zarząd jest przesadzona. OK, swoje mają za uszami, ale w zeszłym sezonie wybronili nas z zakazu transferowego, a do tego ledwo zaczął się lipiec a mamy 2 nowych bramkarzy, Rakiticia, prawdopodobnie Suareza, że nie wspomnę o powrocie Rafinhi i Deulofeu z wypożyczeń. Naprawdę na razie nie ma się do czego doczepić. Fakt że o wiele bardziej wolałem Laportę, ale teraz takiej tragedii też nie ma.
0
Nie, nie uważam tak. Ale dopiero na Mundialu stał się prawdziwym liderem drużyny, crackiem. I z tego względu różne kluby zaczynają szaleć za bardzo z cenami, bo przyznasz że 60 mln za Rodrigueza to grubo przesadzona cena. Wart jest maksymalnie połowę tej kwoty.
1
Też mi się tak wydaje. Oczywiście, to zdolny chłopak, ale chyba tylko Real może za niego wyłożyć tyle pieniędzy. Może się okazać, że Rodriguez rozegrał świetny Mundial i nic poza tym.
6
Valdes ogłosił odejście przed tym jak doznał kontuzji, więc nie wiem co Ty bredzisz.
Ja przysłowia nie mam, ale jak prawdziwy mężczyzna jak coś powie, to powinien tak zrobić, a nie się z tego wycofywać bo warunki stały się niekorzystne. I za to szanuję Victora Valdesa.
0
Myślę, że na Brazylię nadszedł już dzisiaj czas. Kolumbia to zgrana, dynamicznie grająca ekipa, a Brazylia bez Neymara nie istnieje.
0
Wiadomo że nie do końca o to chodziło, ale to zdanie Cruyffa jest wyrwane z kontekstu. Holender miał na myśli to, że mamy w naszych czasach kolejnego geniusza futbolu, zamiast zachwycać się przeszłością. To ma wiele plusów.
0
Siła Twoich argumentów mnie powaliła. Jeśli umiesz dyskutować tylko przez wysmiewanie rozmówcy, to szkoda mojego czasu. To tyle z mojej strony.
0
Spoko, Ty za to jesteś ekspertem na pewno ;) Argentyna kompletnie nie ogarnia w środku pola, a di Maria jest jedynym zawodnikiem który w jakikolwiek sposób utrudnia życie obrońcom drużyny przeciwnej. Leo cofa się do środka pola, próbuje też przedzierać się z przodu itd. Jest motorem napędowym praktycznie wszystkich akcji ofensywnych.