cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jasne, po prostu mam sympatię do niego, nie twierdzę że ma wygrać mecz sam. Grecji nie lubię bo zawsze grają piach niemiły dla oka i zawsze jakoś przyfarcą.
10
Oby WKS wyrównało. Nie znoszę takich drużyn jak Grecja, to taka Chelsea mundialu czy Euro. Dawaj Yaya :)
0
Ja nie toleruję boiskowego bandytyzmu nawet w najmniejszym stopniu. Nie wyobrażam sobie takiego zachowania wśród któregokolwiek z zawodników Barcy.
0
Pewnie tak ;) generalnie to mnie irytuje gloryfikowanie Pelego, moim zdaniem nie zmieściłby się nawet do najlepszej dziesiątki piłkarzy wszechczasów, a co dopiero na szczyt.
0
Do listy argumentów które pisałem przeciwko transferowi Suareza (w skrócie : niepotrzebna nam kolejna liderująca gwiazda oraz za duży koszt) dochodzi jego karygodne zachowanie. Jako kibic stanowczo protestuję przeciwko transferowi zawodnika, który nie respektuje podstawowych zasad fair play. Nie chcę mieć takiego Pepe w drużynie i potem się za niego wstydzić.
24
Te 77 bramek Pelego jest pewnie tyle warte co 1200 w całej karierze...
0
Napisałem "do spółki z Iniestą", więc nie rozumiem komentarza. Co do obrońców - pełna zgoda.
7
Na transfermarkcie Pedro jest wart 25mln euro, gdyby znalazł się jakiś dureń który by tyle wyłożył to byłaby bajka ;)
1
Jest jeszcze Rafinha, no i Sergi Roberto. Zważając na to, że są 2 miejsca na boisku (na DMie Busi albo Mascherano), to czterech pomocników do spółki z Iniestą w zupełności wystarczy.
0
Tyle że jeśli chcemy kupić Suareza, to Alexisa trzeba będzie najprawdopodobniej sprzedać.
0
Liga Mistrzów w Realu to był tylko przykład. Przykład tego, że kupowanie samych gwiazd może się źle skończyć. Dużo bardziej wolałbym zostawić świetnie spisującego się Alexisa, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na obrońcę z najwyższej półki.
1
No właśnie, "gdyby". A jeśli coś nie wypali, to zostaniemy ze skłóconym atakiem, kasą uboższą 70-80mln euro i bez porządnej obrony.
Moim zdaniem nie możemy tak ryzykować. Lepiej te pieniądze wydać na solidny blok defensywny, paradoksalnie to też dobrze wpływa na ofensywę bo taki Iniesta czy Rafinha będą mieli większy spokój w rozgrywaniu akcji jeśli będą wiedzieli że w przypadku straty piłki nie grozi nam kontra i utrata bramki.
0
Nie przesadzam. Napisałem "gdy grali wszyscy razem", przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem - Real wygrał LM gdy nie było jeszcze Beckhama,a potem nastąpiły długie lata posuchy.
Z ostatnim zdaniem się zgadzam, ale przyznasz że Suareza nie da się ułożyć tak, żeby nie liderował całej drużynie a nadal utrzymywał takie statystyki jak w Liverpoolu. To nie jest zawodnik o tak łagodnym charakterze jak Bale.
1
Co do Rakiticia pełna zgoda, dokładnie takiego pomocnika potrzebujemy - nie gwiazdorka pławiącego się w błysku fleszy, a utalentowanego, skromnego, ciężko pracującego gościa.
Typowa "9" na pewno jeszcze zostanie kupiona, martwi mnie tylko ogromne zainteresowanie wzmocnieniem ofensywy, podczas gdy alternatywą do obrony jest tylko Mathieu. To defensywę musimy wzmocnić, a nie atak.
5
No właśnie nie będzie. Wyobrażasz sobie Suareza grzecznie podającego piłki do Ronaldo? Oni by się tam pożarli, i właśnie o to chodzi ;)
3
A ja mam wrodzoną niechęć do muzułmanów pochodzących z krajów arabskich, gdzie łamanie praw człowieka pod przykrywką religii to codzienność, więc u mnie akurat duży minus z tego powodu.
17
Nie wiem dlaczego wszyscy są tak podpaleni do transferu Suareza. Nie chcę być pesymistą, ale moim zdaniem jeśli Urugwajczyk naprawdę trafi na Camp Nou, to będzie strzał w stopę. Każdy z trójki : Suarez, Messi, Neymar to wielki lider, zarówno w reprezentacji jak i w klubie (Neymar w Santosie, Suarez w Liverpoolu) i po prostu sobie nie wyobrażam efektywnej współpracy tych trzech panów. Już Alexis i Neymar nie mają łatwo z rozwinięciem skrzydeł gdy Leo jest na boisku, a co dopiero jeszcze Suarez.
Jeśli nie wierzycie, to spójrzcie na Real sprzed 10 lat naszpikowany gwiazdami pokroju Beckhama, Figo, Zidane'a, Ronaldo itd. Gdy grali wszyscy razem, niczego nie osiągnęli. Za to z pracusiami typu Modrić czy di Maria wreszcie wygrali tę swoją Decimę. Kupowanie samych gwiazd moim zdaniem szkodzi dobru drużyny i tyle.
0
Oczywiście, że Leo zagrał dobry mecz. Spójrz sobie na statystyki, w skrócie tylko powiem że na whoscored.com dostał 8.9 za ten mecz. Niemniej jednak w piłkę nożną gra 10 zawodników w polu, a nie tylko jeden.
2
Widzę, że znane osobistości świata Internetów zawitały na naszą skromną stronę :D
4
To jak tam hejterzy? Na co się teraz Leo oszczędza, bo Mundial już trwa a podwyżkę już dostał?
0
Pique to znakomity obrońca, jeśli jest skoncentrowany. Dlatego jego lata świetności przypadły na okres czasu, kiedy grał w duecie z Puyolem. Jak Kapitan na niego wydarł mordę to od razu chodził jak w zegarku, no a teraz samowolka.
0
Kurczę, i co teraz :/
1
Co do Aguero to mam identyczne zdanie. Lavezzi powinien za niego wejść już w przerwie (Kun był po prostu bezproduktywny całą pierwszą połowę), a Palacio za Higuaina maksymalnie w 60.minucie. Ta sytuacja aż do złudzenia przypominała mi kilka meczów Barcy z minionego sezonu, gdzie trzeba było wygrać, a Tata Martino o wiele za późno dokonywał zmian.
0
Ja wytypowałem 4-1. Ghana gra dobrze, ale Niemcy to prawdziwy walec.
7
Śmieszni wszyscy jesteście,jak czytam te komentarze to jakbym wszedł na stronę Realu ;) jak Wam nie pasuje że Messi strzelił zwycięską bramkę to polecam maść na ból dupy, tymczasem ja idę świętować ;)
0
To jest prawidłowa wymowa, nie rozumiem rozbawienia.
0
Jakby co, to w minionym sezonie Giggs na transfermarkcie był wart około 0.5 mln euro. Liczy się potencjał zawodnika i ile lat może grać na wysokim poziomie dla klubu, a nie aktualne umiejętności które znikną za maksymalnie 2-3lata.
0
Liczę dzisiaj na hat-tricka Leo, choć z drugiej strony obawiam się żeby go nie pokopali za bardzo. Patrząc na to, jak bardzo się go boją, mogą mu założyć nawet potrójne krycie.
0
No cóż, stawianie na nazwiska wreszcie odbiło się del Bosque.
1
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10428035_330748923741879_2328524673505886370_n.jpg
A co do tematu, miejmy nadzieję, że spotkanie z Bośnią to był tylko wypadek przy pracy i dzisiaj wróci świetnie grająca drużyna Albicelestes :)