cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie widzę na tym filmiku niczego, czego nie potrafiłby zrobić Leo aktualnie. Wydaje mi się, że słaba postawa całej drużyny wpłynęła na wrażenie, jakoby to Messi już nie grał tak jak kiedyś. Zobacz jak na tym filmie są wykańczane akcje przez innych piłkarzy i porównaj to z wykończeniami w tym sezonie.
15
Przyczyn może być wiele, ale jedno jest pewne - Leo potrzebuje wsparcia, on bardzo źle znosi krytykę i pretensje. Większości kibiców poprzewracało się w tyłkach od tamtych 3 kosmicznych sezonów w jego wykonaniu, doszło do tego że strzelił ponad 40 bramek w sezonie i to nadal mało dla niektórych. Messi był i jest naszym najlepszym zawodnikiem, czy to się komuś podoba czy nie.
Myślę, że gdyby wszyscy dali mu święty spokój, to bez problemu wszystko wróciłoby na właściwe tory, a tak to jest ciągle napięta atmosfera i to mu na pewno nie pomaga.
2
Tak naprawdę to i tak się niczego konkretnego nie dowiemy o stoperach, bo to by nie było dobre dla negocjacji klubu z danym zawodnikiem. Jak go sprowadzą, to wtedy dopiero będziemy wiedzieli co i jak.
4
Po dwie sesje treningowe dziennie - i bardzo dobrze.
0
Dokładnie tak samo uważam na jego temat. Nie zdziwiłbym się, gdyby skrycie się cieszył że Argentyna przegrała ten finał. Pod tym względem bardzo przypomina mi C. Ronaldo.
1
Słowa Maradony akurat ostatnio zawierają bardzo dużo jadu, podczas Mundialu w studiu argentyńskiej stacji telewizyjnej komentował każdy rozegrany mecz Albicelestes i wiecznie wytykał im błędy i krytykował. Nawet stwierdził, że "ta drużyna nie ma żadnych szans na mistrzostwo świata z taką grą".
3
Mourinho broni Leo, a połowa ludzi na tej stronie ma do niego pretensje i żale. Jakby mi to ktoś powiedział 2 lata temu to bym go wysłał do wariatkowa.
0
Mi też się bardzo podobała gra Rojo, ale to jest lewy obrońca więc miałby w Barcelonie ławę z miejsca ze względu na Jordiego Albę.
1
Na papierze jest miazga. Zobaczymy, jak się porozumieją w tercecie, bo nawet w duecie Messi-Neymar ten drugi nie rozwinął skrzydeł do końca.
4
No cóż, to cechuje ludzi mało inteligentnych, że śmieją się z tej samej rzeczy wiele razy.
0
Na pewno jakiś wpływ miał. Schweinsteiger, Kroos, Lahm czy Muller nie wymieniali piłki z aż taką prędkością zanim Pep zaczął trenować Bayern.
Co do ciągłości trenerskiej, to fakt, jest to ogromny atut Niemiec, czego mega brakuje w polskiej reprezentacji (w sumie to czego tam nie brakuje).
1
To uderzające, jak wiele podobieństw można zauważyć pomiędzy Hiszpanią z 2010r. a Niemcami z tegorocznego Mundialu, pomiędzy Barceloną z tamtego okresu a dzisiejszym Bayernem itd. Wspólnym mianownikiem tego wszystkiego jest nie kto inny, jak Pep Guardiola ;)
0
Nie ma sensu teraz pisać złośliwych uwag pod adresem Ronaldo, fakt że niczego nie osiągnął na tych mistrzostwach ale mi osobiście to wisi.
Choć przy okazji warto dodać, że tak jak zawsze Messi był wyśmiewany że tylko w Barcelonie potrafi dobrze grać, tak teraz zamknął usta tym krytykom, natomiast Ronaldo pokazał że bez dobrego obsługiwania ze strony kolegów nie jest w stanie samodzielnie kreować okazji strzeleckich.
46
Gówno prawda że nie zasłużył. Doprowadził swoją drużynę do finału, stworzył najwięcej okazji strzeleckich ze wszystkich zawodników na Mundialu (polecam sprawdzić statystyki), 4 razy został Zawodnikiem Meczu. Co z tego że James strzelił 6 bramek skoro dały one Kolumbii jedynie ćwierćfinał? Co z tego że Benzema miał najwięcej celnych strzałów skoro Francja odpadła również w ćwierćfinale? Kombinując ze sobą osiągnięcia, umiejętności i wartość w drużynie, to Leo Messi był najlepszy.
1
Co do Messiego i Robbena, to takie małe porównanie :
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10552419_746786328710776_2737547511589671290_n.jpg
plus oczywiście finał dla Leo.
Nie ma co słuchać tych szczekających piesków z Madrytu, po prostu mają potężny ból pewnej części ciała a nagroda jak najbardziej zasłużona.
0
Myślę, że dało też znać o sobie przygotowanie fizyczne zawodników. Bądź co bądź, to Argentyna grała w środę aż do rzutów karnych, a Niemcy mieli wtorkowy spacerek z Brazylią. W dodatku nasi zachodni sąsiedzi mieli ławkę rezerwowych naszpikowaną jokerami, a Albicelestes "mieli" Aguero i Palacio, których kompletnie nie było widać.
0
Możliwe że dostaniesz bana za przekleństwa, ale dobry tekst ;) ciężkie musi być życie takich ludzi, wiecznie się czymś stresują albo denerwują :D
0
Dokładnie to co kolega powyżej pisze, Bartra odpowiada profilowi szybkiego i zwrotnego stopera. Musimy mieć wyższą obronę żeby stawiać czoła zespołom dużo grającym w powietrzu.
0
Moim zdaniem Hummels nie ma problemów ze zwrotnością jako stoper.
8
Czy ktoś wie, dlaczego do ciężkiej cholery nie mogą próbować sprowadzić Hummelsa?
0
Co do ironicznego nazywania Iranu, Nigerii czy Bośni futbolowymi tuzami, to przypomnę Ci że rywal Argentyny w finale nie potrafił pokonać Algierii w regulaminowym czasie gry, a trzecia drużyna świata musiała eliminować Kostarykę w rzutach karnych. Tak że proponuję zastanowić się nad ocenianiem innych zespołów.
0
Nie no, cała to nie. Ale tutaj na pierwszych miejscach usadziłbym Busiego i Pique.
6
"Sukces sprawia, że zakochujesz się w samym sobie, wydajesz się sobie bardziej atrakcyjny, lepszy niż jesteś w rzeczywistości."
Nie brzmi Wam to znajomo?
0
Hm, w poprzednim sezonie też miał bana na kilka spotkań na początku, a szybko się wkomponował do drużyny po powrocie.
0
Jak ja bym chciał Hummelsa... nie powiedziałbym wtedy na Zubiego złego słowa do końca sezonu.
0
Nawet jeśli mu nie zmniejszą kary to trudno, poradzimy sobie przez ten czas i bez niego - w końcu jesteśmy Barcą i jeden zawodnik wiosny nie czyni. Wtedy pozytywem byłby fakt, że Suarez byłby wypoczęty na drugą część sezonu, podczas której Barca notorycznie łapie zadyszkę od kilku lat (najczęściej styczeń-luty), wobec czego mógłby pociągnąć grę w razie czego. Tak że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)
1
Zero jakichkolwiek zasad pisowni, interpunkcji itd.
To idiotyzm że pytasz gdzie mnie obrażasz, a linijkę niżej robisz to kolejny raz. W poprzedniej wypowiedzi było to sformułowanie "geniuszu" z ironicznym wydźwiękiem.
Argumentów masz aż zero, więc to koniec dyskusji z mojej strony. Bez odbioru.
5
Odezwą - "wina sędziego" !
0
I tak będą chrzanili w ten sposób, czy z powodu Suareza, czy jakiegoś innego, więc co za różnica ;)
3
Widzę że raczej nie warto ci odpisywać bo wysławiasz się jak półgłówek (plus obrażanie rozmówcy), ale jeśli chodzi o to że w przypadku wygranej Niemiec cules będą zwalali winę na sędziego, to się grubo mylisz. Tylko "kibice" Realu jako jedyni na całym świecie nie potrafią nigdy przyznać, że przegrali bo byli słabsi, Zawsze jest wina sędziego i koniec :)