0

Fajnie że bramkarze się ze sobą dobrze dogadują, bo dzięki temu nie będzie niezdrowej rywalizacji w drużynie. Jeszcze żeby Bravo się dobrze z nim zintegrował i będzie super ;)

0

Żartujesz sobie? Naprawdę wierzysz w ten mit o ogromnej pomocy Xaviego i Iniesty dla Leo? Pouczam Cię w tym momencie, że mniej niż 20% bramek Messiego padło po bezpośrednim podaniu jednego lub drugiego z tych Panów - sprawdź sobie statystyki jeśli nie dowierzasz.

1

Prowokacyjny komentarz ;) nie da się ich porównać, a już na pewno nie stopnia ważności w zespole.

2

Normalnie. Lampard w Chelsea teraz też najczęściej już wchodził z ławki w drugiej połowie. Tacy piłkarze jak Frank czy Xavi stanowią ogromną wartość dla drużyny nawet jeśli nie grają. Poza tym nikt nie potrafi tak uspokoić chaosu w środku pola jak Generał, czyli w sytuacji gdy trzeba utrzymać wynik.

0

Więcej wdzięczności i szacunku do klubowej legendy.

2

Mascherano za Busquetsa, Montoya za Cuadrado. Kolumbijczyk to skrzydłowy i jak zagra na obronie to będzie jeszcze gorzej niż z Alvesem.

0

Takie jest życie - ludzie przychodzą i odchodzą. Ale Xaviego pożegnam z wielkim bólem serca, strasznie szybko to przeleciało...

1

Haha, no tak. Gość go gryzie a on nie powinien nic robić :D

4

Moim zdaniem strasznie idiotyczny komentarz. To co niby Chiellini miał zrobić? Oddać mu i dostać czerwoną kartkę?

0

Wiadomo że chciał zagrać brutalnie, ale nie sądzę że chciał mu połamać kręg lędźwiowy.

0

Przecież on tego nie zrobił specjalnie, jeszcze sam Neymar powiedział ze nie ma do niego żalu. To co, teraz jak go ktoś zabije to powiesz że dobrze się stało?

16

Najlepiej by było gdyby Neymar wystąpił z nim gdzieś publicznie i zaapelował o to żeby dać mu spokój.

0

Spokojnie, myśleć potrafię. Ale to co dla jednych jest pozytywem, dla drugich jest negatywem, dlatego pytam.

1

Coraz bardziej mi się zaczyna podobać ta niemiecka szkoła bramkarska, trochę mi przypomina Neuera tymi nonszalanckimi zagraniami ;)

1

Przypadkowy futbol, przypadkowe zespoły, przypadkowe wyniki.

0

Haha, ter Stegen co wyrabia z tą piłką :D

1

Wiadomo że trochę zrobił to pod publiczkę i w normalnym meczu powinien ją złapać, ale też fajnie że pokazuje nienaganną technikę :)

0

Mam nadzieję, że w pierwszej drużynie też będzie więcej strzałów z dystansu - jak widać, przynosi to efekty.

0

Tak naprawdę to nie, jako junior miał ogromny potencjał ale nie dał rady się wybić tak jak np. Lewandowski. No i skończył w tym grajdole.

0

Bo zamiast trenować to się opier*alają na treningach, wiem co mówię bo mam kilku znajomych piłkarzy na różnych poziomach rozgrywkowych, a nawet jednego na poziomie Ekstraklapy. Jakby ludzie zaczęli mieć ich w dupie i przestali przychodzić na mecze, to by piłkarze zarabiali mniej = zaczęliby się bardziej starać i wszystko by ruszyło. No, ale to temat na dłuższą dyskusję i na pewno nie w tym temacie ;)

1

Najśmieszniejsze jest to, że to jest mecz na poziomie drugiej ligi hiszpańskiej, a grają na 2 razy wyższym poziomie niż jakakolwiek polska drużyna...

1

Jakieś argumenty?

0

Chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego komentarza - no właśnie o tym mówię, że Messi nie wychodzi do dziennikarzy a Ronaldo przeciwnie, stąd jego gest wskazujący że przemawia tylko na boisku jest małą hipokryzją.

Messi w kibiców kopnął raz w całej karierze, żeby kogoś opluł to sobie nie przypominam. Za to na Ronaldo można z jednego sezonu zrobić całą kompilację.

25

I wszystko w temacie. Jeszcze można dorzucić odpowiednie statystyki, ale to już chyba każdy zna.

0

Chodziło mi o to, żeby piłkarze wzięli sobie do serca ostatnie porażki, a samodzielny trening jest tego symptomem. Nie twierdzę że przebiegnięcie 6 kilometrów to niesamowity wyczyn dla zawodowego sportowca, ale cieszę się że pracują zamiast leżeć na Hawajach.

19

Moim zdaniem to niesprawiedliwe, że kartki będą anulowane po ćwierćfinale. Dlaczego drużyna grająca czysto w piłkę ma być stawiana na równi z drużyną która gra dość brutalnie? Właśnie to jest odpowiednia kara, żeby zespoły grające mniej "fair" były przez to systematycznie osłabiane.

0

No cóż, to coś jego cieszynka jest nieadekwatna do rzeczywistości, bo kto jak nie Ronaldo zwalał całą winę za porażkę z Barceloną na sędziów? Kto najbardziej szukał jakichś urojonych spisków? Na boisku i tylko na boisku to przemawia Messi, a Ronaldo jak coś idzie nie tak to wylewa swoje żale w mediach.

4

Pique drewno? Jeśli to miał być żart, to bardzo słaby.

20

I to jako kibic chcę widzieć - wściekłość po niepowodzeniach w poprzednim sezonie i prawdziwą wolę walki, jak przystało na najlepszych piłkarzy.

0

OK - wobec tego w czym objawiał się ten pech, jeśli nie w słabych wynikach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?