cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wreszcie jakaś normalna, rozsądna decyzja. Leo gra w piłkę, a nie siedzi w papierach i księgowości.
2
"Nie jest prawdą to, że (w Barcelonie) rządzi Messi. Leo nie prosił o moje pozostanie. Gdybyście go znali, wiedzielibyście, że o nic nie prosi. Jest fenomenalny i powiedział mi, żebym był szczęśliwy tam, dokąd pójdę"
Nie mówiłby tak, gdyby tak nie było. Stop hejterom którzy ciągle twierdzą, że Messi to rozpieszczona panienka i wszystko musi być ustawione pod niego.
0
No a jakże, najlepszy był motyw że przy stanie 3-0 sędzia mógł gwizdnąć karnego ale tego nie zrobił, to Ronaldo leciał do niego z łapami niczym Ballack do Ovrebo w 2009 ;) naprawdę, wiele by zmienił ten karny.
0
Że co? Przecież uderzenie kogoś głową to jest zawsze czerwona kartka. Niech się cieszy, że nie dostanie zawieszenia na parę meczów.
22
Na stronie Realu napisali, że Pepe powinien dostać żółtą kartkę, a to że dostał czerwoną to wina jego "reputacji". Chyba już nic mnie nie zdziwi jeśli chodzi o "obiektywizm" tamtejszej redakcji, która notabene składa się chyba z samych 15-latków.
0
Ja cały czas nie wiem, co Lucho zamierza zrobić z Deulofeu. Na skrzydłach na konkurencję w postaci Alexisa i Neymara (posadzić na ławce któregoś z tych 2 panów na rzecz Deulofeu brzmi śmiesznie), a w środku jest Messi i kupiona 'dziewiątka'. Wątpię, że Hiszpan pogodzi się z rolą rezerwowego, w końcu dlatego przecież odszedł na wypożyczenie.
0
Mecz meczem, ale coś niedobrego dzieje się z Leo. Wygląda na to, że pogłoski o oszczędzaniu się na mundial były nietrafione, bo jego problem jest ewidentnie zdrowotny. Wczoraj momentami był tak blady jakby miał zemdleć. Teraz przestaje mnie dziwić, dlaczego nie biega po całym boisku...
2
O trenerze można mówić wiele, ale na pewno dużym pozytywem jest to, że jak nie szło to w przerwie od razu zrobił 2 zmiany i one zaowocowały lepszą grą, bo Higuain radził sobie znacznie lepiej niż Maxi Rodriguez, a Gago trochę dał wytchnąć wszędobylskiemu Mascherano. Brakowało mi takiego podejścia Taty Martino w Barcelonie, który nawet przy słabej grze robił zmiany bardzo późno.
0
Ja bym się wstrzymał z wyrzucaniem Argentyny za burtę, zanim nie zobaczymy kolejnych spotkań. Pierwszy mecz jest zawsze bardzo ciężki od strony psychicznej, oczekiwania były ogromne i widać było że piłkarze boją się grać odważnie żeby nie stracić bramki.
Główny faworyt Brazylia bez pomocy sędziego nie wygrałaby z Chorwacją, a Urugwaj dostał w dupę 3-1 z ogórkami z Kostaryki, więc mogło być znacznie gorzej. Zobaczymy, jakie wnioski wyciągnął trener Argentyny po dzisiejszym spotkaniu - oby było ich wiele.
0
Ja tu bardzo rzadko zaglądam w trakcie meczu, bo to oczywiste że jeśli ktoś ma czas wypisywać komentarze, to mecz ogląda jednym okiem i generalnie guzik się zna.
0
Haha, naprawdę ktoś tu wierzy że Xavi może odejść z Barcelony do jakiejś ligi półamatorów?
1
Nie chodzi o odgrywanie się, ale o to że sam mówił że nigdy nie zagra w Chelsea. Chodzi o słowność.
8
Tiki-taka nigdy nie zginie. Nie nazywaj tiki-taką powolnej, bezsensownej wymiany podań wszerz boiska. Prawdziwy system opatrzony tą nazwą miał miejsce tylko w jednej drużynie, za kadencji tylko jednego trenera.
2
No cóż, lubię Cesca ale uważam że przejściem do Chelsea poniekąd wbił nam nóż w plecy. Gorzej byłoby tylko wtedy, jakby odszedł do Realu. Tymczasem odchodzi do najbardziej nielubianego u nas klubu zagranicznego, którego trenerem jest człowiek nienawidzący Barcelony z całego serca. Poza tym chyba nie muszę przypominać, że kiedyś powiedział o tym że jeśli kiedykolwiek zagra w Chelsea, to można go zabić. Trochę honoru by się przydało.
Do ludzi którzy zaraz zaczną krzyczeć że przecież gdzieś musi grać, a u nas nie dostawał wystarczająco dobrej roli odpowiadam - skoro miał "dwie czy trzy" dobre oferty, to nie musiał brać akurat tej.
0
Niby obrona Argentyny nie jest najwyższych lotów, ale zwracam uwagę że od kilku (na pewno powyżej 5, dalej nie sprawdzałem) meczów zachowują czyste konto. W dodatku oglądałem przedmundialowe spotkanie Argentyny z Trynidadem i blok defensywny zaprezentował się naprawdę z dobrej strony, mi osobiście najbardziej podobał się Basanta. Czasem w reprezentacji gra się zupełnie inaczej niż w klubie ;)
4
Ja jestem rocznik 90 i już nie studiuję oraz pracuję. Może Ty się bawisz całe życie, ale inni ciężko zasuwają.
2
Nazywanie gównem Xaviego to futbolowe bluźnierstwo. Taki pomocnik jak on rodzi się raz na generację. Jestem w szoku, że Twój komentarz zarekomendowało tak wiele osób. No, ale jak się jest niedzielnym kibicem to po jednym czy kilku meczach można śmiało oceniać zawodników, którzy w kilka lat wygrali tyle, czego Ty byś nie wygrał w kilka żyć.
0
Zwycięstwo Kostaryki nad Urugwajem potwierdziło tylko to, że na Mundial nikt nie jedzie przypadkowo. Zapowiada się bardzo ciekawa walka, bo jeśli udałoby się im wygrać jeszcze z niezbyt silną Anglią, to mielibyśmy pierwszego czarnego konia turnieju :)
0
No i dlatego to kolejna zagwozdka dla Lucho - jak ich rozstawić, żeby sobie nawzajem nie przeszkadzali ;)
0
Częściej wystawiać? Moim zdaniem Messi i Neymar powinni grać zawsze razem, jeden jest najlepszym piłkarzem na świecie a drugi nim będzie - więc nie ma innej opcji niż duet Messi-Neymar.
3
Super, że Lucho zaczyna pokazywać że nie zamierza być marionetką, tylko ciężką pracą przywrócić Barcelonie dawny blask. Mam nadzieję, że rozwiąże kilka problemów, takich jak
1) wykorzystanie potencjału Alexisa w 100%
2) oddawanie większej ilości strzałów z dystansu (głównie Messi,Neymar,Alexis i Iniesta)
3) przywrócenia gry pressingiem i ogólnie energii w drużynie (np. więcej minut dla takich zawodników jak Rafinha czy Rakitić, a dla Xaviego więcej odpoczynku).
1
Ten mecz był idealnym podsumowaniem efektywności "stylu" prezentowanego przez Barcelonę w drugiej połowie zakończonego już sezonu. Dobrze, że mamy Luisa Enrique, to mądry gość i na pewno coś z tym zrobi.
0
Żaden z nich nigdy nie był na poziomie Messiego. Liczb i rekordów Argentyńczyka przytaczać nie muszę chyba?
Nie, życie się nie kończy na Messim, mnie z kolei śmieszą ludzie którzy kompletnie nie doceniają diamentu jaki mamy szczęście oglądać w naszych czasach.
0
Generalnie masz rację, ale co to Pletikosy to kompletnie się nie zgadzam. W pierwszej połowie wyjął kilka bardzo groźnych strzałów, przy bramce miał małe szanse (zasłonięty+strzał idealnie w róg od słupka), karnego miał na rękach... To słaby występ?
1
Brazylia straciła chyba połowę swoich zagranicznych kibiców swoim dzisiejszym meczem. ŻE-NA-DA.
0
Hahaha pokaż mi "nowego Messiego" z ostatnich 20 lat to będziesz mistrzem :D chłopie, uświadom sobie że taki piłkarz rodzi się raz na kilka generacji.
4
Strasznie głupi był ten komentarz. Teraz tak gadasz, a za 15 lat będziesz się przechwalał swoim dzieciakom że mogłeś go oglądać na żywo w akcji.
2
Nie będzie, oglądałem towarzyskie mecze Argentyny w ostatnim tygodniu i grał kosmicznie.
20
Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć Atomową Pchłę grającą na 200% ;) wtedy odstawia na kilometry resztę piłkarzy z czołówki światowej.
0
Chyba nie zrozumiałeś, co mam na myśli. Kolega powyżej Ci odpowiedział, więc nie będę dublował jego wypowiedzi.