damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy Barcelona wygrała kiedyś ligę, przegrywając oba starcia w Klasyku?
0
Z kontrowersji:
1) Czy powinno być czerwo dla Angela po uderzeniu łokciem Blanco?
2) Czy powinien być podyktowany rzut karny dla Getafe po faulu na Angelu (którego być może nie powinno już być wówczas na boisku)?
14
Starczy tego kibicowania Getafe. Teraz już mogą spadać do Segunda :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Chakalaka Maguire prowadził już 3-0, a potem taki zjazd. Szkoda.
1
Gerard Moreno z kolejną bramką. Bardzo fajne staty wykręca i w lidze, i w LE.
0
@MarioVeB! O ile to prawda. Ale sądzisz, że Bartomeu też by za czymś takim nie optował?
0
Meczycho na Park de Pręs :D
43
Strata punktów przez Atletico i Real w jutrzejszych meczach. A potem ruszenie Barcy z całych sił po drugie trofeum w sezonie. Tego sobie i państwu życzę z całego serca w ten piękny wieczór :)
1
Dawno nic z KFC nie zamawiałem, to może dziś by to zmienił. Co polecacie?
0
@DonAndresFCB A nawet mniej, niecałe 43zł. Szkoda stówę ryzykować na takie coś.
2
@Chakalaka Słaba ta sesja była, dużo popełnionych błędów. Przede wszystkim doświadczenie i chłodna głowa skutkuje takim prowadzeniem Ronniego, bo Joyce mam wrażenie, że się za bardzo grzeje. No i oby w wieczornej sesji Osa napoczął worek z setkami.
2
@Chakalaka Mam tylko nadzieję, że kibice faktycznie przez cały turniej będą mogli być na widowni, bo w tamtym roku to chyba już po pierwszym dniu zdecydowano się ich wycofać (z pominięciem finału).
0
@DonAndres*8 Chodzi o Iworyjczyka Sola Bambę i Kongijczyka Christophera Sambę. Nie grali ze sobą nigdy razem, choć było blisko w 2011 - ponoć Blackburn z Sambą w składzie chciało sprowadzić do siebie Bambę, który wówczas grał w Tottenhamie, ale się nie udało.
https://www.belfasttelegraph.co.uk/sport/football/premier-league/bamba-to-samba-to-rovers-28645455.html
3
@Chakalaka Higgins vs Williams prawdopodobnie już w drugiej rundzie, no no ;)
1
Niesamowity monolit Realu na środku obrony. I to wszystko bez Ramosa i Varane'a.
1
@paweldunajecfcb Dwunastu gniewnych ludzi, Psychoza, Skazani na Shawshank
1
@Chakalaka Skoro Dott odpadł, to mam nadzieję, że Bingham podzieli dziś jego los
6
@xDoMinO26x Mundial 2002 był ostatnim, gdzie obrońca tytułu miał zagwarantowany udział w turnieju bez eliminacji
5
Table tennis, jakiego nie znacie
2
@Volcano Tu masz całą rozpiskę kanałów z liveonsat.com
https://zapodaj.net/images/933c7638652ea.jpg
1
@tobiasson92 Oglądasz może mecz Kacpra? Bo bym zerknął, a nie mam Eurosport Playera
1
@kondzik47 Różnie organizmy reagują. Moja mama jakieś 3 tygodnie temu też się zaszczepiła Astrą i poza bólem ramienia na drugi dzień, jak dotąd nie miała żadnych innych skutków ubocznych.
5
Takim wbiciem żółtej popisał się Louis Heathcote. Multum szczęścia - raz, że to wpadło do kieszeni, a dwa, że jeszcze uzyskał pozycję do zielonej ;)
2
@Chakalaka Kontroli nad białą to tu za dużo nie było, ale niektóre wbicia bardzo ładne
2
@Chakalaka Uriah Heep - Lady In Black
Urszula - Podwórkowa Kalkomania
Urszula - Luz blues, w niebie same dziury
Universe - Tyle chciałem Ci dać
5
@Yosemite Kumpel Interista to nawet mimo tak dużej przewagi ciągle jeszcze mocno niepewny Scudetto. Lata bez tytułów swoje piętno odcisnęły xD
1
@Chakalaka TSA - 51
Turbo - Dorosłe dzieci
T. Love - Nie, nie, nie
T. Love - Bóg
Tanita Tikaram - Twist On My Sobriety
Toto - Africa