damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Powiem tak: to jest rzut karny, chociaż nie powinno być jedenastki. Lahoz się nie popisał, ale podjął prawidłową decyzję.
15
@VamosRakieta Dygnął, nie powiem
55
Chorwaci w potrzebie bramek, a Ivan zero potrzeb
https://x.com/ivanrakitic/status/1405852120465625099
1
@Janiama No i jeszcze Malinowski dziś też przestrzelił
0
@norbi77 Nie bredzi, jak trzy ekipy będą mieć po 3pkt, to będzie decydować mała tabela
44
Już mi jest żal Hiszpanów, jak polska husaria wzorem Duńczyków ruszy na nich wściekle
8
@AmigoBlancos A dla mnie właśnie to dziwna grafika. Tak jakby piłkarze chcieli, by Eriksen umarł.
1
Burakiem rzucają jak workiem kartofli. Albo buraków.
2
@GeneralXavi Trudno mówić wyłącznie o jego winie, bo jeszcze Glik tę piłkę trącił po drodze. Mignęła mi gdzieś wczoraj informacja, że Schmeichel za czasów gry w United zabronił obrońcom w takich sytuacjach interweniować, wolał sam się wykazać.
9
Wizjoner :D
8
Patricio z paradą im. Wojtka Szczęsnego, szkoda że ofsajd :(
0
@Patriskos Naprawdę podobała ci się gra Finlandii?
0
@Pawelec7 Ale to nie tylko w Polsce nastąpił spadek oglądalności. Zresztą, wtedy też już był ten format 24-drużynowy.
2
@Janiama @Szreko doprecyzował ;)
0
@LUPR Nie, zderzył się z rywalem i mocno stłukł czwórkę, chyba nawet krwiaka miał. Ale przez adrenalinę meczową najpierw tego nie poczuł.
2
Wojtek Szczęsny w meczach otwarcia:
- Euro 2012: czerwona kartka
- Euro 2016: kontuzja, wskutek czego nie może zagrać w pozostałych meczach
- MŚ 2018: wyjście na 30 metr i minięcie się z piłką
Co zatem dziś?
1
Polska pod wodzą Jerzego Brzęczka pokonała w listopadzie Ukraińców 2-0. Różnica klas.
2
@Deviler Nawet jakbym chciał (a w sumie bym chciał), to nie da rady. Że też człowiek się starzeć musi i czasu coraz mniej xD
1
@barcelonaLM Mogło być o wiele wyżej. Żurawski miał słupek, Rasiak koncertowo spartolił kontrę i za mocno dograł Mariuszowi Lewandowskiemu na pustą.
2
@EleanoR Już zdążyłem wybaczyć
1
@EleanoR No dobrze.
Ale po co
Tyle enterów
Zastosowałeś?
4
@macio_944 Pod siatkówkę te loga ewidentnie zrobione. Średnio mi się podobają szczerze mówiąc. Jednak to słońce Polsatu się mocno zakorzeniło ;)
1
@VenoM Nie no chłopie, to już ignorancją zalatuje
15
Simone Inzaghi nowym trenerem Interu. Kontrakt na 2 lata.
3
Dziuba jak ojciec z synami xD
1
Z racji dzisiejszego meczu z Rosją, pozwolę sobie przytoczyć skład Polski z ostatniego starcia ze Sborną, które miało miejsce podczas Euro 2012
Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch - Dudka, Polański - Błaszczykowski, Murawski, Obraniak - Lewandowski
A, no i warto odświeżyć mowę motywacyjną Smudy przed tym meczem, która natchnęła naszych do działania
4
@LeoMessiah Carnaval de Paris 1998 ;)
1
@Jakchcesz A może tak polska siła?
https://tiny.pl/rz4fc
11
I myyyk, Valverde wjeżdża na pełnej. To by dopiero był plot twist xD
3
@Pitinho No pewnie, że tak. Bo przecież pokonanie w dwumeczu choćby Atletico i Realu jest banalnie proste, co udowodniła Barcelona w tym sezonie w lidze.