damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ani jednego celnego strzału City w drugiej połowie. No trudno w taki sposób wygrać xD
0
@JohnnyBarca Ale chociaż w cudzysłów byś to dał
8
Villarreal tym samym po raz pierwszy od sezonu 08/09 zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów
1
Miło ze strony obu bramkarzy, że grając na polskiej ziemi honorują dyspozycję Łukasza Fabiańskiego z rzutów karnych podczas Euro 2016 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Zwykłe uogólnianie imo. Naprawdę dużo pochwał widziałem pod adresem Mullera, bo liczby wykręca od lat bardzo fajne.
0
@Chaoss To łącznie z Pucharem Francji
1
@MesQueUnClub96 A ja właśnie mam wrażenie, że naprawdę bardzo dużo osób docenia Tomka i to już od dawna. Utarło się po prostu takie stwierdzenie i nade często jest powtarzane.
3
@Janiama Mnie najbardziej martwi środek obrony i postawa bramkarza (najpewniej Szczęsnego). Taki mecz z tyłu, jaki przytrafił się nam choćby z Węgrami, po prostu nie może się więcej pojawić.
1
W międzyczasie Roma, której trenerem od przyszłego sezonu będzie Mourinho, na ten moment całkowicie poza pucharami
edit: skutecznie ich zmotywowałem do działania xD
3
@Ramos9248 Bardzo przyjemnie. Od pierwszej jazdy do egzaminu praktycznego uwinąłem się w nieco ponad miesiąc. Wiadomo, pierwsza jazda najbardziej stresująca była, bo człowiek zielony w temacie i non stop albo szarpnięte sprzęgło, albo bieg zły, albo niedostosowanie się do znaków :D Ale z jazdy na jazdę coraz sprawniej to szło.
53
Atletico na ostatniej prostej do mistrzostwa, a to wszystko dzięki niemu!
5
49 lat przetrwał ten rekord. Coś niesamowitego, brawo Robercie!
Ten dzisiejszy mecz to jak najlepszy thriller. Cały mecz perfidnie nic ci nie idzie i dosłownie w ostatniej akcji gol. Piękna sprawa :)
7
Rafał trochę lepiej nawinął w tym kawałku
15
@Ratamahatta "Strzelał grenadom, levante albo fener coś tam". Zupełnie niepotrzebne lekceważące odniesienie się do tych klubów, bo przecież z dwoma z nich w ostatnim czasie frajersko straciliśmy w lidze aż 4 punkty.
40
Piję, by zapomnieć
8
@michaleu To fejk jest. Dużo ludzi/fanpejdżów podłapało.
5
@Pawelec7 "Zabierz mnie do swej obory, będą knury i maciory", haha. Dobrych kilka lat tego nie słyszałem :D
2
@cudak321 Trup (El Cuerpo)
14
Na co komu Euro, jak można się udać na MŚ w Quidditchu
https://x.com/Sp_Fiorentina/status/1392190548115611650/photo/1
1
@Criss18Barca Mingueza nie gra w następnych meczach? Nie kojarzę, żeby nie grał przynajmniej dwóch meczów z rzędu.
2
@MesQueUnClub96 A co to ich wina, że Milan nie umie stworzyć pół dobrej okazji?
11
Nareszcie światło dzienne ujrzało to, co działo się pod ziemią u Dugtrio. A niby taki niepozorny Pokemon.
https://x.com/HumansNoContext/status/1393501539285798912
0
@Criss18Barca Cud w celi nr 7 - akcja nie toczy się wyłącznie w więzieniu, ale zdecydowanie przeważa
12
Abelard Giza w dzisiejszym Hejt Parku w nawiązaniu do swojego stand-upu o Garethcie Bale'u, za którego Real zapłacił 100mln euro:
"Co chodzi o Real czy Barcelonę, to z tych dwóch klubów wolę Barcelonę. Kocham ją taką, gdzie był Christo Stoiczkow, Ronald Koeman, Frank de Boer, Zubizarreta, taka ekipa oldschoolowa."
0
@masq https://streamable.com/pj3mto
6
@Kamilos84 https://i.redd.it/yw7o4sdgxa231.jpg
6
Cristiano Ronaldo na gorąco po wczorajszej porażce Juve z Milanem
https://streamable.com/0gv3f2
2
@RobiS Kiedyś czytałem artykuł o jakiejś kobiecie, że piła bardzo dużo energetyków i w pewnym momencie poczuła się na tyle źle, że zadzwoniła na pogotowie. Jak ją zbadali, to próbowali na niej wymusić, jak dużo alkoholu do tej pory spożywała, bo miała niemiłosiernie sponiewieraną wątrobę. A tu cyk, ona w ogóle alko nie tykała xD
3
Lewy to już dziś woli sprawę załatwić, bo w ostatnim meczu sezonu będzie grał przeciw Gikiewiczowi. A za granicą to wiadomo, Polak Polakowi Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Ależ nożyce Roberta!