damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na pewno nie będę jeszcze zespołu spisywał na straty, bo ten sezon już niejednokrotnie pokazywał, że bywa z logiką na bakier. Na pewno szkoda tych punktów straconych u siebie z Granadą, Cadizem czy Eibarem, ale z drugiej strony 1/12 pkt w dwumeczach z Atleti i Realem to już jest zgroza totalna. I to jest właśnie najbardziej zaskakujące, że przy tak żałosnym dorobku z najsilniejszymi rywalami wciąż jesteśmy w grze o tytuł. Nie pozostaje nam nic innego, niż po prostu mieć nadzieję.
36
Wszędzie ten nepotyzm
https://x.com/Mietczynski/status/1390255967300988931
26
Jutro 12. rocznica Iniestazo :)
https://x.com/BKalendarza/status/1390051676711751689
1
Ależ pocelował Werner. Idealnie zmieścił.
4
4 maja, godz. 5:00, Białystok.
Podlascy programiści próbujący przechwycić z CKE temat rozprawki maturalnej.
https://zapodaj.net/images/b2669def445a7.jpg
1
@zadafcb Znaczy na rozszerzeniu wziąłem angielski, także też dwa języki :D
0
@zadafcb To tak jak ja przed laty. Niemiecki bardziej mi podchodził niż angielski ;)
1
Czy to Selby, czy to Freddie?
Gratulacje dla Marka, czwarty tytuł MŚ to naprawdę wielka sprawa :)
https://streamable.com/6mx5gf
8
Zizou przed niczym się nie cofnie, by wygrać ligę. Okrutnik.
0
@mekston Ale z drugiej strony Murphy też potrafi odpowiedzieć serią wygranych. Przykładowo jak w meczu z Wilsonem, gdzie od stanu 9-12 wygrał kolejno 8 partii.
3
@Tomo1989 Ryczel naprawdę fajnie komentował. Szkoda, że gdzieś przepadł
0
@tobiasson92 Czarna bila skutecznie odcięła lewą bandę, tak to by pewnie spokojnie z tego snookera wyszedł
2
Ale że Bingham przegra w taki sposób, to się nie spodziewałem. Brawa dla Selby'ego, a w finale z Murphym niech po prostu wygra lepszy ;)
2
@BorzyKrzys @Colon
Robert Miles - Fable
Nominuję @ranger3120
1
@Janiama Też dla mnie przesadza czasami. Jeśli chciały być taki pryncypialny, to np. nazwisko Gündoğan powinien wymawiać Gyndooan, bo litera ğ w tym konkretnym przykładzie jest niema i służy przeciągnięciu samogłoski stojącej przed nią.
11
@AmigoBlancos Słuchaj, on to mówi z pamięci, a ty z komputera
1
@Chakalaka To jedno, a po drugie nie mam też awersji do samego Selby'ego
1
@Chakalaka A ja wbrew wszystkim tutaj, życzę powodzenia Selby'emu :D
7
McGillowi ewidentnie spodobały się mecze grane na maksimum frejmów. Oby teraz też zwycięsko z tego wyszedł ;)
1
@Chakalaka Nic mu już w zasadzie innego nie pozostało, niż trochę rozbawić publikę. Okrutny wpierdziel mu Selby zaserwował.
4
@Pawel13sz Borek i Podoliński
4
@macio_944
1
@ranger3120 Dogrywka na czarnej bili
3
W oficjalnych meczach Real Madryt mierzył się z Chelsea zaledwie trzy razy:
- finał Pucharu Zdobywców Pucharów 1970/71 (padł wówczas remis 1:1, w takim przypadku rozegrano drugi mecz, który Chelsea wygrała 2:1)
- Superpuchar Europy 1998 (1:0 dla Chelsea)
Dość zaskakujące, że aż tak rzadko na siebie trafiali. W każdym razie historia meczów, choć uboga, przemawia za CFC.
3
@Yosemite Kyren Wilson kiedyś w ten sposób stół sczyścił xD
2
@puyol_presidend5 Tak jest. Boras wraz z Podolińskim będą jutro komentować.
13
@qbsonFCBarca :D
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/012/367/evilest.gif
1
@MesQueUnClub22 I tu się mylisz
7
@Yosemite Wyrazy współczucia dla biednego pająka, który się usadowił w samym rogu bramki
0
@Szpadla W Canal+