1

Na pewno nie będę jeszcze zespołu spisywał na straty, bo ten sezon już niejednokrotnie pokazywał, że bywa z logiką na bakier. Na pewno szkoda tych punktów straconych u siebie z Granadą, Cadizem czy Eibarem, ale z drugiej strony 1/12 pkt w dwumeczach z Atleti i Realem to już jest zgroza totalna. I to jest właśnie najbardziej zaskakujące, że przy tak żałosnym dorobku z najsilniejszymi rywalami wciąż jesteśmy w grze o tytuł. Nie pozostaje nam nic innego, niż po prostu mieć nadzieję.

36

26

1

Ależ pocelował Werner. Idealnie zmieścił.

4

4 maja, godz. 5:00, Białystok.
Podlascy programiści próbujący przechwycić z CKE temat rozprawki maturalnej.

https://zapodaj.net/images/b2669def445a7.jpg

1

@zadafcb Znaczy na rozszerzeniu wziąłem angielski, także też dwa języki :D

0

@zadafcb To tak jak ja przed laty. Niemiecki bardziej mi podchodził niż angielski ;)

1

Czy to Selby, czy to Freddie?
Gratulacje dla Marka, czwarty tytuł MŚ to naprawdę wielka sprawa :)

https://streamable.com/6mx5gf

8

Zizou przed niczym się nie cofnie, by wygrać ligę. Okrutnik.


0

@mekston Ale z drugiej strony Murphy też potrafi odpowiedzieć serią wygranych. Przykładowo jak w meczu z Wilsonem, gdzie od stanu 9-12 wygrał kolejno 8 partii.

3

@Tomo1989 Ryczel naprawdę fajnie komentował. Szkoda, że gdzieś przepadł

0

@tobiasson92 Czarna bila skutecznie odcięła lewą bandę, tak to by pewnie spokojnie z tego snookera wyszedł

2

Ale że Bingham przegra w taki sposób, to się nie spodziewałem. Brawa dla Selby'ego, a w finale z Murphym niech po prostu wygra lepszy ;)

2

@BorzyKrzys @Colon

Robert Miles - Fable



Nominuję @ranger3120

1

@Janiama Też dla mnie przesadza czasami. Jeśli chciały być taki pryncypialny, to np. nazwisko Gündoğan powinien wymawiać Gyndooan, bo litera ğ w tym konkretnym przykładzie jest niema i służy przeciągnięciu samogłoski stojącej przed nią.

11

@AmigoBlancos Słuchaj, on to mówi z pamięci, a ty z komputera

1

@Chakalaka To jedno, a po drugie nie mam też awersji do samego Selby'ego

1

@Chakalaka A ja wbrew wszystkim tutaj, życzę powodzenia Selby'emu :D

7

McGillowi ewidentnie spodobały się mecze grane na maksimum frejmów. Oby teraz też zwycięsko z tego wyszedł ;)

1

@Chakalaka Nic mu już w zasadzie innego nie pozostało, niż trochę rozbawić publikę. Okrutny wpierdziel mu Selby zaserwował.

4

@Pawel13sz Borek i Podoliński

4

1

@ranger3120 Dogrywka na czarnej bili

3

W oficjalnych meczach Real Madryt mierzył się z Chelsea zaledwie trzy razy:

- finał Pucharu Zdobywców Pucharów 1970/71 (padł wówczas remis 1:1, w takim przypadku rozegrano drugi mecz, który Chelsea wygrała 2:1)
- Superpuchar Europy 1998 (1:0 dla Chelsea)

Dość zaskakujące, że aż tak rzadko na siebie trafiali. W każdym razie historia meczów, choć uboga, przemawia za CFC.

3

@Yosemite Kyren Wilson kiedyś w ten sposób stół sczyścił xD

2

@puyol_presidend5 Tak jest. Boras wraz z Podolińskim będą jutro komentować.

1

@MesQueUnClub22 I tu się mylisz

7

@Yosemite Wyrazy współczucia dla biednego pająka, który się usadowił w samym rogu bramki

0

@Szpadla W Canal+

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?