damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co, jeśli Robert Lewandowski jest fanem Leo Messiego i specjalnie narobił sobie kłopotów podczas zgrupowania reprezentacji, żeby w przypadku bardzo prawdopodobnego zdobycia przez Leo siódmej Złotej Piłki, zdecydowana większość Polaków nie jechała po Argentyńczyku w mediach społecznościowych jak po burej suce, że niby to nie zasłużył, tylko żeby skupili się na Robercie, że za takie zachowanie względem kadry dobrze mu tak, że nie zgarnął nagrody, czym Lewy skupiłby ich wrogą uwagę na sobie samym, odciążając tym samym od hejtu swojego idola, który zresztą i tak by tych komentarzy nie przeczytał, bo on nie hablando polaco, co jednak nie robiłoby różnicy Robertowi, bo on tak czy siak, jako domniemany Polak, by cierpiał?
2
@ProMILs Kolego, pomyliłeś odwagę z odważnikiem
6
@draxidox 0 zł w roku takim, co to go jeszcze nie było
7
@maciar xD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1621874562YODaa4Ttc6fwrIcW0t1MzD.jpg
1
@l0Messini Może "Obcy w domu"?
1
@Pawlak1992 Jak dla mnie Maciej Skorża. Osiągał już sukcesy na krajowym podwórku z Wisłą i z Legią, w tym sezonie prowadzony przez niego Lech też jest chwalony. Do tego był już kiedyś asystentem Janasa w reprezentacji, podobnie zresztą jak Nawałka u Beenhakkera. Moim zdaniem jak najbardziej realna opcja za kilka lat.
0
@paweldunajecfcb Śmierć w Wenecji - nieźle brzmi, co?
21
@Djzordon Ale patrz też w drugą stronę
2
@adi7adi8 Walia zamiast Turcji
3
@speed1 Evil Sylwia Spurek be like
6
@Nazio87 Jestem znajomym Piaska
5
@Pawel13sz prawda, zdjęcia nie kłamią
https://i.ytimg.com/vi/5weeIYwbnLQ/maxresdefault.jpg
21
Podobają mi się słowa Xaviego o uporządkowaniu pewnych rzeczy
3
@MesQueUnClub96 Jeszcze nigdy nie umarłem
8
Wreszcie się obudziłeś. Nieźle dostałeś w łeb. Jaki Xavi nowym trenerem Barcy? Jaka Złota Piłka dla Lewandowskiego?
Jest 2009 rok. Wstawaj. Za kilkanaście minut Barca gra z United w finale LM, jest bardzo duża szansa na nasz pierwszy tryplet w historii.
1
Kurde, ale tam stypa jest. Oby tylko widowisko było zacne.
5
@Pawlak1992 Po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie
51
Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, która mnie prześladuje. Dlaczego ta Anglia to takie mendy i świnie są? Ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taka Anglia to jest normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Po co? Dlaczego oni tacy są?
2
Zdelegalizować dogrywki. Przecież takie karne od razu byłyby zbawienne, po co tak tych piłkarzy tyrać.
3
Zaraz Boras jeszcze powie, że sędzia pomylił odwagę z odważnikiem nie dyktując karnego
0
Tam przypadkiem Kane najpierw nie faulował Poulsena?
1
A żeby tak Angole na klocki Lego dziś boleśnie nastąpili
1
@VamosRakieta Panie Michale, proszę przelogować
3
@martin3131 No niestety, nie udało mi jeszcze namówić Ronniego O'Sullivana na sparing. Mówiąc szczerze, to nawet sam nigdy nie grałem w snookera, ino bilard. Ale kto wie, co przyszłość przyniesie.
10
@martin3131 A gdzie tam. Po ewentualnej wygranej spodziewam się oficjalnego stanowiska ze strony Huberta, że pragnie by to Roger zamiast niego zagrał w półfinale.
20
@Janas11224 Znaczy Kjelon to ogólnie jest pocieszny, nie dorabiałbym tu jakichś zagrywek psychologicznych
1
@escarabajo Jak to Lechu Milewski napisał: Giorgio to taki gość, który każdego traktuje jak swojego szwagra ;)
24
Oj ciociu, przestań
https://pbs.twimg.com/media/E5pVAYjXEAg9w1C?format=jpg&name=medium
2
Robercik nauczył w Bayernie
4
Co ten Kjelon :D