5

@Hubsao Przejrzał.

0

Poprawne hasło dopiero za siódmym razem, damn. Dawno się stąd wylogowywałem xD

1

@Andi18 Wiśniowski było sponsorem Bordeaux do 2020 roku, nie wiem jak później

7

@macio_944 Najpierw mleko, a potem płatki?!


30

Pytanie tylko, jaka cena za metr

0

Były dziś już poruszane tematy filmów i seriali, więc i ja się o coś spytam: których produkcji, uważanych powszechnie za klasyki czy też must watch, jeszcze nie oglądaliście? Po max 5 każdy.

W moim przypadku jest tak:
seriale - Gra o tron, Rodzina Soprano, Prawo ulicy, Zagubieni, The Office
filmy - Pulp Fiction, Interstellar, Ojciec Chrzestny, Gwiezdne Wojny, Fight Club

1

@Zbyszard Ronaldo. Gość grając jeden sezon w Barcelonie strzelił 47 (!) goli. Po prostu Fenomeno.

4

@jeyx77x Chcesz podglądać Bernadetkę?

1

Sprytny ten plan Xaviego, żeby uśpić rywala swoją grą. Gorzej, że na nas oglądających to partidazo, działa to jeszcze bardziej.

2

@trolownik Kulesza pomylił odwagę z odważnikiem

0

@Pewex No widzisz, a ja właśnie niedawno skończyłem całość Sukcesji i długimi momentami naprawdę mnie mocno nudziła i finalnie oceniam go tylko jako dobry. BB z kolei to całkiem inna liga.

Gusta, guściki.

1

Dżeko wzorem Luuka oczywiście gol ze łba

0

@Encore gdzieś ostatnio to słyszałeś w jakimś radiu?

2

@Encore Rach ciach ciach i w 30 minut zagadka rozwiązana :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore A było to katowane w radiu (albo nadal czasem jest), czy mało znane?

1

@Encore Hmm, może B.O.B - Airplanes? Chociaż tu gość bardziej stoi niż idzie xD


4

Liczę na nożyce Busquetsa w okno w 120 minucie

4

Ja to bym może nawet i obejrzał końcówkę trzeciego seta meczu Hurkacza, ale niestety, Klan się zaczyna na TVP Seriale. Priorytety.

3

@norbo80 Pablo Osvaldo vs Lecce w 2011. Sędzia go okradł być może z bramki roku.


1

@AllBundy Jeden Cristiano zaniemógł, to drugi pałeczkę przejął

17

Z racji bardzo prawdopodobnego powrotu Nawałki do kadry, krótka anegdotka o nim z książki "Listek" Michała Listkiewicza.

"Nawałka ma do mnie pretensje za opowieść o innej historii związanej z tym wyjazdem (towarzyski mecz z Węgrami w 1977). W wolnym czasie zorganizowałem dla reprezentantów wyjście do łaźni w pobliżu Góry Gellerta. Przestrzegłem ich, że spotykają się tam też miejscowi geje. Poprosiłem, by nie reagowali na zaczepki i nie podnosili celowo upuszczonego mydła, które tamci zostawiają pod prysznicem, by wybadać zainteresowanie.
A Nawałka, grzeczny chłopak, spostrzegł leżące mydło i chciał być uprzejmy. Dla gejów był to czytelny sygnał. Otoczyli w kilku Adama i zrobiło się nieprzyjemnie. Zobaczył to Janek Tomaszewski. Wpadł między nich ze zwiniętym ręcznikiem, którym wymachiwał niczym szablą: - Chłopaki, Adama chcą wyruchać! - wzywał pozostałych reprezentantów.
Pomoc zaraz nadciągnęła i wspólnie przegonili natrętów. Nawałka obraził się na mnie za to, że o tym opowiadam. Niepotrzebnie. Zaświadczam, że koledzy go odbili." [Adaś Mniejszy]

16

What are you doing stepson?


1

@Jakchcesz A nie wiem. Były umieszczone w pojemniku przy stoisku z mięsem i tak jakoś mi się w oczy rzuciły xD

1

@Sulimo Nie mam w zwyczaju, choć ostatnio kupiłem w sobotę w Groszku dwa Knoppersy po 69gr, 3 dni po terminie. Z mięchem bym się chyba trochę cykał.

1

@kuz Ale synek powiedz mi, kto tyle dał?

1

Burza śnieżna niejednego dziś zaskoczyła


4

@SnookerNews Szkoda, że Barry nie dojechał. Więcej się po nim spodziewałem.

1

@Sulimo Ale w sumie co za różnica? I tak nie będzie żadnych innych zgrupowań niż to przed barażami

9

W tym samym czasie jest Sprawa dla reportera. Ciężki wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?