2

@Oskar00 A taki Gerwyn Price sobie dwa nine-dartery wczoraj rzucił. Niepojęte :D

3

@Compadre Haxball :D

0

Właśnie po raz pierwszy w życiu obejrzałem Zagubionych.


I tak sobie teraz myślę, czy by w Totka nie zagrać. Mam już nawet gotowe liczby: 4, 8, 15, 16, 23, 42. Jak myślicie, jest szansa na sporą wygraną?

11

Na czacie dzwoniącego od lewaka wyzywają, bo spytał się, czy mężczyźni w takim wieku jak Korwin powinni móc kandydować do sejmu xD

2

Nie ma się co dziwić, że aż tak asekuracyjnie Ferran wykonywał karnego. Strach przed przestrzeleniem piłki choćby delikatnie ją podnosząc, był zbyt duży. Oby rekord niewykorzystanych setek w jednym meczu skończył się na tym spotkaniu, bo aż przykro patrzeć.

3

Zielu to nawet przy drugiej obronie Ter Stegena by zdążył dobiec do piłki przed naszymi asami

https://x.com/Fcbmedia18/status/1494376178592985091

0

Świetne zawody Zielińskiego jak dotąd. Wcześniej piękna prostopadła piłka do Osimhena, teraz niejako sam sobie sprezentował bramkę.

3

Rafał Wolski komentujący Barcelonę. Tęskniłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Wystarczy jakieś 160m Stocha i powinien być medal

60

@michalgajdek wiedział już wcześniej ;)


1

Napoli Napoli, Barca wam wpi... :D

5

@MrPGG Bez kontrowersji. Wyraźnie zdjęcie Erica jest większe niż Maguire'a.

3

Bayern pewnie powalczy w drugiej połowie, Bochumor mają popsuty

30

Ryoyu tak daleko skacze, a ciekawe czy by taki cwany był, jakby nart nie miał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FafitFCB Ja od dłuższego czasu stosuję balsam Reverse, polecam

0

@Sulimo Najbliższa o północy w Eleven Sports 1

0

Ale jakby się to skończyło 4-5, to wcale bym się nie zdziwił. Ligi Mistrzów w tym sezonie na Camp Nou już nie będzie, ale demony przeszłości może dadzą o sobie znać xD

2

Jezusie, jak my przezajebiście dzisiaj gramy. Co za energia!

20

Piotrek Żyła na 27 miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kubacki2019vibes

60

@Gacu95 Nie, piszesz na Rambli

3

Spalony, ale wydarcie się Dumanowskiego top :D

W ostatnim czasie wbił się do mojej ścisłej czołówki komentatorów, co chodzi o oddawanie emocji. Święcicki w tym aspekcie mu do pięt nie dorasta.

83

Factos


1

@AssisMoreira Naprawdę, chociaż faktycznie widziałem przedtem program TVN7 i miałem się już na to skusić. W każdym razie na pewno niedługo obejrzę ;)

1

@AssisMoreira No to mam chyba szczęście, bo jeszcze tego nie widziałem ^^

0

@Colon Czego dotyczyła ta scysja, o której wspomniał komentator po zakończeniu meczu?

52

Już wkrótce w Ciutat Esportiva

1

@bartas97 U nas taka bieda była, że się samą ręką odbijało

2

Ciekawe, czy Barty by taka cwana była, jakby jej rakietę zabrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?