damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Oskar00 A taki Gerwyn Price sobie dwa nine-dartery wczoraj rzucił. Niepojęte :D
3
@Compadre Haxball :D
0
Właśnie po raz pierwszy w życiu obejrzałem Zagubionych.
I tak sobie teraz myślę, czy by w Totka nie zagrać. Mam już nawet gotowe liczby: 4, 8, 15, 16, 23, 42. Jak myślicie, jest szansa na sporą wygraną?
11
Na czacie dzwoniącego od lewaka wyzywają, bo spytał się, czy mężczyźni w takim wieku jak Korwin powinni móc kandydować do sejmu xD
2
Nie ma się co dziwić, że aż tak asekuracyjnie Ferran wykonywał karnego. Strach przed przestrzeleniem piłki choćby delikatnie ją podnosząc, był zbyt duży. Oby rekord niewykorzystanych setek w jednym meczu skończył się na tym spotkaniu, bo aż przykro patrzeć.
3
Zielu to nawet przy drugiej obronie Ter Stegena by zdążył dobiec do piłki przed naszymi asami
https://x.com/Fcbmedia18/status/1494376178592985091
0
Świetne zawody Zielińskiego jak dotąd. Wcześniej piękna prostopadła piłka do Osimhena, teraz niejako sam sobie sprezentował bramkę.
3
Rafał Wolski komentujący Barcelonę. Tęskniłem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Wystarczy jakieś 160m Stocha i powinien być medal
60
@michalgajdek wiedział już wcześniej ;)
1
Napoli Napoli, Barca wam wpi... :D
5
@MrPGG Bez kontrowersji. Wyraźnie zdjęcie Erica jest większe niż Maguire'a.
3
Bayern pewnie powalczy w drugiej połowie, Bochumor mają popsuty
30
Ryoyu tak daleko skacze, a ciekawe czy by taki cwany był, jakby nart nie miał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FafitFCB Ja od dłuższego czasu stosuję balsam Reverse, polecam
0
@Sulimo Najbliższa o północy w Eleven Sports 1
0
Ale jakby się to skończyło 4-5, to wcale bym się nie zdziwił. Ligi Mistrzów w tym sezonie na Camp Nou już nie będzie, ale demony przeszłości może dadzą o sobie znać xD
2
Jezusie, jak my przezajebiście dzisiaj gramy. Co za energia!
20
Piotrek Żyła na 27 miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubacki2019vibes
60
@Gacu95 Nie, piszesz na Rambli
3
Spalony, ale wydarcie się Dumanowskiego top :D
W ostatnim czasie wbił się do mojej ścisłej czołówki komentatorów, co chodzi o oddawanie emocji. Święcicki w tym aspekcie mu do pięt nie dorasta.
83
Factos
1
@AssisMoreira Naprawdę, chociaż faktycznie widziałem przedtem program TVN7 i miałem się już na to skusić. W każdym razie na pewno niedługo obejrzę ;)
1
@AssisMoreira No to mam chyba szczęście, bo jeszcze tego nie widziałem ^^
0
@Colon Czego dotyczyła ta scysja, o której wspomniał komentator po zakończeniu meczu?
52
Już wkrótce w Ciutat Esportiva
1
@bartas97 U nas taka bieda była, że się samą ręką odbijało
2
Ciekawe, czy Barty by taka cwana była, jakby jej rakietę zabrać