damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Modrić masterclass.
0
@La Pulgaa no tak, bo te pieniądze za niego to tak świetnie zainwestowaliśmy, że hoho
12
Z jednej strony spoko, bo dzisiaj odpadnie ktoś z dwójki Real - PSG, a z drugiej strony do dupy, bo ktoś z dwójki Real - PSG awansuje
10
Ten mem lada dzień stanie się faktem xD
https://zapodaj.net/images/d4cbdb0a406de.jpg
0
@mekston Miał nosa
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_mfO3dchImZNU0n84dYvK322YTOItPxOJ.jpg
20
Rosja oficjalnie ukarana walkowerem, FIFA zachowała resztki godności. Z kolei baraż Szkocja-Ukraina przełożony na czerwiec.
2
@ElPonczato Sam sobie pomógł, usuwając konto ^^
4
Przeciętny absolwent Akademii Chłopskiego Rozumu przed państwem. Wpis raptem sprzed 1,5h, a już konto nie istnieje xD
1
@Janas11224 Najgorsze jest to, że naprawdę wielu ludzi idzie za nim w ciemno. Przykładowo, gdy podał nazwy firm, które chciały sponsorować galę Najmana ze Słowikiem, to od razu szarańcza się rzuciła i wystawiła im najgorsze opinie. Niedługo potem Stano napisał, że jednak nie jest pewien, czy to te firmy i żeby się wstrzymać xD
7
@Kamyk37 Obudziłbym się
30
Na osłodę - dziurazo Pedriego :)
15
Tak proste, a zarazem tak trudne przesłanie od Stacha Japycza ♥
https://x.com/gr3gor_g3/status/1498375995644157954
0
Piękna Barca, piękny Pedri, piękny wynik. W obliczu tego co się dzieje za wschodnią granicą, fajnie jest mieć taką odskocznię.
A najbardziej to mnie rajcują gole Luuka. Na tyle minut ile on dostaje i jak potrafi je przekuć na gole, to naprawdę niesamowita sprawa :D
1
Ile strzałów z dystansu, nieprzyzwyczajony jestem do takiej wersji Barcy xD
5
@Momals11 @MarioVeB! w tym momencie
https://zapodaj.net/images/aa9a53a68d11e.jpg
0
@Menes Polsat ma prawa wyłącznie do Ligi Mistrzów, LE i LKE tylko w Viaplay
1
@Bykunn Dzieci urodzone po 2100 roku będą miały z kolei do miesiąca dodawaną liczbę 40. Przy bardzo, bardzo sprzyjających wiatrach może tego momentu dożyję xD
3
@kosmos91 :)
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/023/180/notsurprisedkirk.jpg
1
@Yoshi94 Niepotrzebna ironia. Po prostu od bramkarza Barcelony wymagam czasem interwencji extra, a ostatnimi czasy Marc przeważnie broni to, co po prostu powinien obronić.
33
Nie powiedziałbym, że Marc przy straconej bramce nie mógł więcej zrobić. Owszem, strzał bardzo mocny, ale jednak niemal prosto w niego. Do tego mega fart (spalony) przy swoim katastrofalnym błędzie, gdy piłka odbiła się od niego i wpadła do bramki. Jednak w drugiej połowie troszkę pewniej wyglądał, dlatego dałbym mu ocenę co najwyżej 6.
2
@FC1899Barca Kryszak nieśmiertelny, akurat w 2050 będzie 100 lat obchodzić
82
Idealny napastnik nie istn...
https://zapodaj.net/images/8ee8aa6cc5773.png
0
Od bramkarza Barcelony trzeba wymagać, by wyciągał czasem trudniejsze piłki, kiedy obronie nie idzie. A ostatnimi czasy to mam wrażenie, że co strzał na naszą bramkę, to gol. Bronione jest jedynie to, co powinno być bronione.
16
Można psioczyć na Albę, że psychę ma słabą, że jest czasami po prostu burakiem, ale naprawdę możemy gorzko zapłakać, kiedy już odejdzie. Żeby znowu nie było tak, że jego następcą będzie on sam kilka lat później xD
0
Ja wiele życzeń na ten mecz nie mam. Poproszę jedynie albo przewrotkę, albo nożyce, albo skorpiona, albo rabonę Luuka w 89 minucie, dając tym samym zwycięstwo Barcelonie. To chyba niewiele?
15
Asysta Messiego przy golu Neymara
https://x.com/Freknie/status/1495144468881760263
5
@PolskiBarcelonista10 Wystarczyło wpisać w Google "film dziewczynka głuchoniema rodzina" i w pierwszym wyniku już jest film xD
1
@dmcteam Ja kilka lat temu miałem taki przypadek. Wtedy mi lekarz przypisał spray Vaxol, pomógł właściwie od zaraz.
1
@KrwawiaceoczyVEB Marcin Nowomiejski
0
@Xwowrak Harnaś z puchy, Harnaś z puchy, nie dajmy się zwariować
Po co za piwo przepłacać, skoro efekt zazwyczaj ten sam