damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak jest, brawo Stal!
Już 2 lata temu było blisko, ale przegrali po karnych z przebrzydłą Resovią.
3
@magister97r Tak zerkam co jakiś czas, Trump naprawdę łatwe bile pudłuje
15
@Fenelon Bart Staszewski: *confused*
16
@Emhyr Ale kontekst jest zupełnie inny
8
@Danny Gaucho Robercik w sezonie 19/20 w LM pewnie by pobił rekord Ronaldo, przez pandemię był tylko jeden ćwierćfinał i półfinał. Choć może i dobrze, bo inaczej to dwucyfrówką byśmy po mordzie od Bayernu dostali luźno xD
1
Be cruel, no mercy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@P33ck Finał Williams-O'Sullivan poproszę
1
Szczerze to już myślałem, że u Lisowskiego nastąpi incydent kałowy, kiedy Robertson prześcignął go z 7-10 na 11-10.
Robbo chociaż maxa ma na pocieszenie :D
3
Noppon Saengkham na dobrej drodze do maksymalnego brejka, tylko jedna czerwona problematyczna
i dupa, właśnie ta jedna czerwona niewbita :/ skończyło się na 112pkt podejściu
21
Odświeżony herb Radomiaka, do oceny
https://x.com/Zurowski_Rafal/status/1518495101064036352
1
@macio_944 Niewierny Tomasz
https://www.instagram.com/p/3oJ2TgkgjC/
1
@P33ck Już myślałem w pewnym momencie, że Selby go capnie. A ten przedostatni frejm to chyba najdłuższy w historii MŚ :D
51
"Chluśniem, aby nie uśnieć" ~ Wiesław Wszywka
1
@wojopancer może Nickelback - Someday
2
@ranger3120 Po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie
6
Nie po to nic nie płacę za stronę, żeby tłumaczenia były urwane
21
Równo 25 lat temu, podczas meczu I rundy MŚ, Ronnie O'Sullivan wbił najszybszego brejka maksymalnego w historii. Zajęło mu to jedyne 5 minut i 8 sekund.
22
Mój szef przyjechał dziś do pracy nowym samochodem. Powiedziałem: "Wow, wspaniałe auto!". Na co ten mi odpowiedział: "Jeśli będziesz ciężko pracował, angażował się po godzinach i wkładał w pracę całe serce, to za rok kupię sobie kolejne."
59
Top1 miniaturek na YT i nawet nie mówcie, że nie
1
@Colon Od tej krowy z okładki albumu słynniejsza jest chyba już tylko fioletowa Milka ;)
1
@Zoker RapidShare na zawsze w moim serduszku
Najgorzej, jak spośród 20 partów do ściąganej gry, jeden był wadliwy xD
8
Dobrze, że jednak ten Real wczoraj wygrał. Większy by wkurw był, jakby po ich potknięciu my udupilibyśmy z Cadiz.
No cóż, pozostaje nam walczyć o wicemistrzostwo, trudno.
1
Pique by to sfinalizował
0
Trapp: *poci się*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Czy my nie możemy odpaść choć raz bez kompromitacji? xD
Żeby to na styku było, to rozumiem - a tu zawsze, ale to zawsze musi być jak mokrą szmatą po ryju.
No ale trzeba do końca walczyć.
5
EIntracht po prostu jest lepszy, żaden fart czy przypadek. Dobrze, że 0-3 nie ma, bo spokojnie mogło tyle być. Knauff robi tam robotę.
Jak trwoga, to do Luuka.
3
Stypa na Polsacie?
0
Wyborna asysta młodego Kryszaka, co by nie mówić