3

Tak jest, brawo Stal!
Już 2 lata temu było blisko, ale przegrali po karnych z przebrzydłą Resovią.


3

@magister97r Tak zerkam co jakiś czas, Trump naprawdę łatwe bile pudłuje

15

@Fenelon Bart Staszewski: *confused*

16

@Emhyr Ale kontekst jest zupełnie inny

8

@Danny Gaucho Robercik w sezonie 19/20 w LM pewnie by pobił rekord Ronaldo, przez pandemię był tylko jeden ćwierćfinał i półfinał. Choć może i dobrze, bo inaczej to dwucyfrówką byśmy po mordzie od Bayernu dostali luźno xD

1

Be cruel, no mercy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@P33ck Finał Williams-O'Sullivan poproszę

1

Szczerze to już myślałem, że u Lisowskiego nastąpi incydent kałowy, kiedy Robertson prześcignął go z 7-10 na 11-10.

Robbo chociaż maxa ma na pocieszenie :D

3

Noppon Saengkham na dobrej drodze do maksymalnego brejka, tylko jedna czerwona problematyczna

i dupa, właśnie ta jedna czerwona niewbita :/ skończyło się na 112pkt podejściu

21

Odświeżony herb Radomiaka, do oceny

https://x.com/Zurowski_Rafal/status/1518495101064036352

1

1

@P33ck Już myślałem w pewnym momencie, że Selby go capnie. A ten przedostatni frejm to chyba najdłuższy w historii MŚ :D

51

"Chluśniem, aby nie uśnieć" ~ Wiesław Wszywka


1

@wojopancer może Nickelback - Someday


2

@ranger3120 Po co mam wybierać, najlepiej zabrać obie

6

Nie po to nic nie płacę za stronę, żeby tłumaczenia były urwane

21

Równo 25 lat temu, podczas meczu I rundy MŚ, Ronnie O'Sullivan wbił najszybszego brejka maksymalnego w historii. Zajęło mu to jedyne 5 minut i 8 sekund.


22

Mój szef przyjechał dziś do pracy nowym samochodem. Powiedziałem: "Wow, wspaniałe auto!". Na co ten mi odpowiedział: "Jeśli będziesz ciężko pracował, angażował się po godzinach i wkładał w pracę całe serce, to za rok kupię sobie kolejne."

59

Top1 miniaturek na YT i nawet nie mówcie, że nie


1

@Colon Od tej krowy z okładki albumu słynniejsza jest chyba już tylko fioletowa Milka ;)

1

@Zoker RapidShare na zawsze w moim serduszku

Najgorzej, jak spośród 20 partów do ściąganej gry, jeden był wadliwy xD

8

Dobrze, że jednak ten Real wczoraj wygrał. Większy by wkurw był, jakby po ich potknięciu my udupilibyśmy z Cadiz.

No cóż, pozostaje nam walczyć o wicemistrzostwo, trudno.

1

Pique by to sfinalizował

0

Trapp: *poci się*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Czy my nie możemy odpaść choć raz bez kompromitacji? xD
Żeby to na styku było, to rozumiem - a tu zawsze, ale to zawsze musi być jak mokrą szmatą po ryju.

No ale trzeba do końca walczyć.

5

EIntracht po prostu jest lepszy, żaden fart czy przypadek. Dobrze, że 0-3 nie ma, bo spokojnie mogło tyle być. Knauff robi tam robotę.

Jak trwoga, to do Luuka.

3

Stypa na Polsacie?

0

Wyborna asysta młodego Kryszaka, co by nie mówić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?