damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co się odwlecze, to nie uciecze ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@danio1899 Gdyby obowiązywała zasada bramek na wyjeździe, to bardzo możliwe. A tak może być ciekawie :D
2
@macio_944 Za rok o Barcelonie tak będą mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
41
Ale gdyby tak se dzisiaj Real odpadł i od tego miałaby się zacząć ich czarna seria w lidze, to ja bym się naprawdę nie obraził, ani troszkę
25
Nieoceniona rola Lengleta w dzisiejszym meczu. Sprokurował rzut karny tylko po to, by Luuk został bohaterem w końcówce. Co znaczy drużyna, co znaczy poświęcenie.
2
@AmigoBlancos Kto wie, może jest przesądny i dlatego wolał drugi raz nie podchodzić (jak wspomniał Marchliński)
5
Nawet po kryminale Lengleta i strzelonej jedenastce powtarzałem sobie, że spokojnie, i tak wygramy. Zresztą, Luuk może i wcześniej by miał gola, ale trafił w swojego. Niesamowity gość - grać tak mało i jednocześnie tak efektywnie.
Żeby jeszcze tak Sevilla za tydzień się postawiła Realowi, tego sobie i państwu życzę.
2
@Triv44 Dziwnie piszesz "Levante - Barcelona"
3
@MesQueUnClub96 @Ferran @DonAndrzejos @Colin94
Niestety, wszyscy jesteście w błędzie
https://zapodaj.net/images/031c7590369df.png
0
"Nigdy nie byłem i nie będę hejterem Lewego"
Kto napisał, waszym zdaniem, te słowa?
8
To się mogło skończyć o wiele wcześniej
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1649444136PtTxry0nC5EhecetVmXfLc.jpg
2
@AnnaMarianna Założyłem tu konto
2
Tuta zdjął mu buta
20
Zasłużenie Eintracht prowadzi, na dobrą sprawę to spokojnie już z trzy mogli strzelić. Pobudka!
0
pozwolę posłużyć się niemiecczyzną
Fahrt mit Huren!
1
Kurde, że też nam się nie udało wcisnąć tej jednej cholernej bramki na Camp Nou z Benficą. Może właśnie teraz to my spuszczalibyśmy manto Chelsea. Albo też Realowi, bo też czemu by nie, doświadczenie w tym mamy spore ;)
2
@PodkarpackiKibic No z takim potężnym źródłem to trudno dyskutować. Pozamiatane :/
2
@PatrychoO Top1
4
@GeneralXavi https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1587470165mKvfUhhrzDZVXQtieQCwXw.jpg
1
@Bartek22 chłopie, daleko szukać nie trzeba, nawet tu by dupska pękały niektórym
2
Był Lewis*, to teraz będzie Lewus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
* tak wiem, Luis, ale wtedy nie powstałaby ta ultraśmieszna gra słowna
1
@MarioVeB! Póki co nic, w razie czego dam znać
16
Warto wspomnieć słowa Roberta sprzed lat:
"W Polsce jest taka bieda, że jak idziesz koło rzeki, to kaczki ci chleb rzucają. Kiedyś wychodząc z KFC rzucił się na mnie gość z synem, by mi wylizać palce. Czasami lubię rzucać hamburgerami przez balkon i patrzeć, jak biedota urządza sobie igrzyska śmierci w walce o nie."
0
@Messibestplayerintheworld mmm, st00pkarz
0
@ranger3120 Dzisiaj się zaczynają kwalifikacje do MŚ, które startują 16 kwietnia
0
@ranger3120 Oglądałem wczoraj tylko decidera. Robertson upatrzył sobie trudny wózek i przestrzelił, zostawiając Higginsowi banalną bilę na start. I oczywiście ten tego nie wykorzystał :D Robbo potem już praktycznie stołu nie oddał (później to John juz chyba z 3 snookery potrzebował)
5
@Zoker Używane jest przez komentatorów w sytuacji, gdy bila do kieszeni wpadła przez przypadek/szczęśliwie (czyli np. zbiła się po drodze z inną) lub gdy zawodnik również fartownie schował zagrywaną bilę za inną, utrudniając rywalowi start.
Przykładowo to: zawodnik chciał trafić do narożnej kieszeni, a co się stało to sam zobacz :D
A tu inna sytuacja - Ronnie O'Sullivan chcąc osiągnąć podejście 100-punktowe przy stole potrzebował wbić żółtą bilę, która nie przechodziła do żadnej kieszeni bezpośrednio (od 0:48)
4
@Zoker Kto ogląda snooker, ten słowo "fluke" zna bardzo dobrze :D
30
Ciężki mecz, ale nie każde spotkanie będzie przecież tak łatwe jak na Bernabeu. W każdym razie wygrana absolutnie zasłużona. Napieraliśmy, napieraliśmy aż przydusiliśmy Sevillę. Szkoda mi troszkę Ferrana, bo łatwość, z jaką dochodzi do sytuacji, naprawdę zaskakuje.