2

Co się odwlecze, to nie uciecze ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@danio1899 Gdyby obowiązywała zasada bramek na wyjeździe, to bardzo możliwe. A tak może być ciekawie :D

2

@macio_944 Za rok o Barcelonie tak będą mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

41

Ale gdyby tak se dzisiaj Real odpadł i od tego miałaby się zacząć ich czarna seria w lidze, to ja bym się naprawdę nie obraził, ani troszkę

25

Nieoceniona rola Lengleta w dzisiejszym meczu. Sprokurował rzut karny tylko po to, by Luuk został bohaterem w końcówce. Co znaczy drużyna, co znaczy poświęcenie.

2

@AmigoBlancos Kto wie, może jest przesądny i dlatego wolał drugi raz nie podchodzić (jak wspomniał Marchliński)

5

Nawet po kryminale Lengleta i strzelonej jedenastce powtarzałem sobie, że spokojnie, i tak wygramy. Zresztą, Luuk może i wcześniej by miał gola, ale trafił w swojego. Niesamowity gość - grać tak mało i jednocześnie tak efektywnie.

Żeby jeszcze tak Sevilla za tydzień się postawiła Realowi, tego sobie i państwu życzę.

2

@Triv44 Dziwnie piszesz "Levante - Barcelona"

3

0

"Nigdy nie byłem i nie będę hejterem Lewego"

Kto napisał, waszym zdaniem, te słowa?

8

2

@AnnaMarianna Założyłem tu konto

2

Tuta zdjął mu buta

20

Zasłużenie Eintracht prowadzi, na dobrą sprawę to spokojnie już z trzy mogli strzelić. Pobudka!

0

pozwolę posłużyć się niemiecczyzną

Fahrt mit Huren!

1

Kurde, że też nam się nie udało wcisnąć tej jednej cholernej bramki na Camp Nou z Benficą. Może właśnie teraz to my spuszczalibyśmy manto Chelsea. Albo też Realowi, bo też czemu by nie, doświadczenie w tym mamy spore ;)

2

@PodkarpackiKibic No z takim potężnym źródłem to trudno dyskutować. Pozamiatane :/

2

@PatrychoO Top1


1

@Bartek22 chłopie, daleko szukać nie trzeba, nawet tu by dupska pękały niektórym

2

Był Lewis*, to teraz będzie Lewus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

* tak wiem, Luis, ale wtedy nie powstałaby ta ultraśmieszna gra słowna

1

@MarioVeB! Póki co nic, w razie czego dam znać

16

Warto wspomnieć słowa Roberta sprzed lat:

"W Polsce jest taka bieda, że jak idziesz koło rzeki, to kaczki ci chleb rzucają. Kiedyś wychodząc z KFC rzucił się na mnie gość z synem, by mi wylizać palce. Czasami lubię rzucać hamburgerami przez balkon i patrzeć, jak biedota urządza sobie igrzyska śmierci w walce o nie."

0

0

@ranger3120 Dzisiaj się zaczynają kwalifikacje do MŚ, które startują 16 kwietnia

0

@ranger3120 Oglądałem wczoraj tylko decidera. Robertson upatrzył sobie trudny wózek i przestrzelił, zostawiając Higginsowi banalną bilę na start. I oczywiście ten tego nie wykorzystał :D Robbo potem już praktycznie stołu nie oddał (później to John juz chyba z 3 snookery potrzebował)

5

@Zoker Używane jest przez komentatorów w sytuacji, gdy bila do kieszeni wpadła przez przypadek/szczęśliwie (czyli np. zbiła się po drodze z inną) lub gdy zawodnik również fartownie schował zagrywaną bilę za inną, utrudniając rywalowi start.

Przykładowo to: zawodnik chciał trafić do narożnej kieszeni, a co się stało to sam zobacz :D



A tu inna sytuacja - Ronnie O'Sullivan chcąc osiągnąć podejście 100-punktowe przy stole potrzebował wbić żółtą bilę, która nie przechodziła do żadnej kieszeni bezpośrednio (od 0:48)


4

@Zoker Kto ogląda snooker, ten słowo "fluke" zna bardzo dobrze :D

30

Ciężki mecz, ale nie każde spotkanie będzie przecież tak łatwe jak na Bernabeu. W każdym razie wygrana absolutnie zasłużona. Napieraliśmy, napieraliśmy aż przydusiliśmy Sevillę. Szkoda mi troszkę Ferrana, bo łatwość, z jaką dochodzi do sytuacji, naprawdę zaskakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?