8

- Przepraszam, czy tu jest klub ludzi nostalgicznych?
- Tak, ale to już nie to, co kiedyś

23

Zerknąłem tylko


6

@Janas11224 No i jeszcze hiperturbomegaśmieszne wkręcanie ludzi przez Kamila Nosela

0

@Janas11224 Social media Barcelony to jest nieśmieszny żart. Od strony graficznej to już w ogóle tragedia.

1

@Czak18 Nie oglądałem tych dwóch seriali, ale patrząc po opisie i że motywem jest tajemnicze zniknięcie, to obowiązkowo Dark

0

@Deviler Oczywiście, zwłaszcza domowej roboty

8

@Pawel13sz Wszystkie

0

@konrad1661 Tak, ale trwają łącznie ok. 4 godzin

0

Ja piernicze, na Filmwebie widzę, że finałowy odcinek Stranger Things ma trwać 2,5h xD

Miałem sobie dzisiaj wieczorem te dwa odcinki obejrzeć, ale chyba nie pyknie

1

@macio_944 Warto przypomnieć sobie wywiad z nim sprzed ośmiu lat. Od razu mówię, że jest bardzo, ale to bardzo na serio.


12

"- Proszę mi powiedzieć, czy pan lubi czytać książki?
- A czy ja wiem. Nie za bardzo, ale... Jakby się dało. Zależy. To w zależności od tego jest.
- A jeżeli już pan czyta, to najczęściej jakie to książki są?
- Przeważnie jakieś z tych lepszych lektur, takich znanych aktorów. Pisarzy, znaczy pisarzy znanych.
- A ile książek w roku jest pan w stanie przeczytać?
- A w zależności, ja wiem? Zależnie, czy będę kupował czy wypożyczał.
- No więc właśnie, najczęściej pan kupuje czy wypożycza?
- No średnio, tak aby. Kupować to rzadko. Wypożyczać to najwięcej.
- A dlaczego pan niechętnie kupuje książki?
- A ja wiem? Nie wiem, nie wiem, nie powiem panu dlaczego. Nie powiem.
- Dobrze, dziękuję bardzo.
- Dziękuję."

#klasyk :D

1

@HighestInTheRoom Sio na notatnik

6

Ale ładnie się prezentuje ten trykot. A z Lewym na plecach to już w ogóle cudeńko będzie.

I nie, nie bredzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1

Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem...

Ciepło...

6

Ale pocisk poszedł. Hejter co się zowie!

5

No to jeszcze niech Lewandowski przejdzie do Barcy, w jego miejsce Kane i w Bayernie mamy trio Sane, Kane, Mane :D

13

Elon nie chciał być gorszy, też zapoznał się z artykułem red. Jadczaka


3

"Nie, nie widziałem
Nie, nie słyszałem
Nie wiem, nie znam go wcale
Nie było mnie tam, spałem"



2

Emocje do ostatniej sekundy, jak za najlepszych czasów w meczach reprezentacji :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Szpilka wygrał i humor popsuty

36

I cyyyk, do zera prywaciarza


14

Już go muszą nawet liną obwiązywać, byleby z Pudżem w melanż nie poszedł


1

@Jakchcesz Trzeba to sobie będzie odświeżyć, z 10 lat już nie oglądałem :D

2

@Jakchcesz Jest tam w ofercie Nie ma to jak hotel/statek? :D

2

Co jak co, ale over 2,5 seta w siatkę to jest pewniak do grania

1

@Firestone Lubię podsycać tłum

3

Generalnie wnioski nasuwają się takie, że gdybyśmy nie stracili dwubramkowego prowadzenia, to wciąż byśmy prowadzili. Luźna myśl.

0

Ale klimat z orkiestrą, jak na Śląskim kiedyś :D

0

Myślę, że to dobry moment, aby przypomnieć sobie fantastyczną przemowę motywacyjną Smudy po meczu z Grecją:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?