damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
- Przepraszam, czy tu jest klub ludzi nostalgicznych?
- Tak, ale to już nie to, co kiedyś
23
Zerknąłem tylko
6
@Janas11224 No i jeszcze hiperturbomegaśmieszne wkręcanie ludzi przez Kamila Nosela
0
@Janas11224 Social media Barcelony to jest nieśmieszny żart. Od strony graficznej to już w ogóle tragedia.
1
@Czak18 Nie oglądałem tych dwóch seriali, ale patrząc po opisie i że motywem jest tajemnicze zniknięcie, to obowiązkowo Dark
0
@Deviler Oczywiście, zwłaszcza domowej roboty
8
@Pawel13sz Wszystkie
0
@konrad1661 Tak, ale trwają łącznie ok. 4 godzin
0
Ja piernicze, na Filmwebie widzę, że finałowy odcinek Stranger Things ma trwać 2,5h xD
Miałem sobie dzisiaj wieczorem te dwa odcinki obejrzeć, ale chyba nie pyknie
1
@macio_944 Warto przypomnieć sobie wywiad z nim sprzed ośmiu lat. Od razu mówię, że jest bardzo, ale to bardzo na serio.
12
"- Proszę mi powiedzieć, czy pan lubi czytać książki?
- A czy ja wiem. Nie za bardzo, ale... Jakby się dało. Zależy. To w zależności od tego jest.
- A jeżeli już pan czyta, to najczęściej jakie to książki są?
- Przeważnie jakieś z tych lepszych lektur, takich znanych aktorów. Pisarzy, znaczy pisarzy znanych.
- A ile książek w roku jest pan w stanie przeczytać?
- A w zależności, ja wiem? Zależnie, czy będę kupował czy wypożyczał.
- No więc właśnie, najczęściej pan kupuje czy wypożycza?
- No średnio, tak aby. Kupować to rzadko. Wypożyczać to najwięcej.
- A dlaczego pan niechętnie kupuje książki?
- A ja wiem? Nie wiem, nie wiem, nie powiem panu dlaczego. Nie powiem.
- Dobrze, dziękuję bardzo.
- Dziękuję."
#klasyk :D
1
@HighestInTheRoom Sio na notatnik
6
Ale ładnie się prezentuje ten trykot. A z Lewym na plecach to już w ogóle cudeńko będzie.
I nie, nie bredzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem...
Ciepło...
6
Ale pocisk poszedł. Hejter co się zowie!
5
No to jeszcze niech Lewandowski przejdzie do Barcy, w jego miejsce Kane i w Bayernie mamy trio Sane, Kane, Mane :D
13
Elon nie chciał być gorszy, też zapoznał się z artykułem red. Jadczaka
3
"Nie, nie widziałem
Nie, nie słyszałem
Nie wiem, nie znam go wcale
Nie było mnie tam, spałem"
2
Emocje do ostatniej sekundy, jak za najlepszych czasów w meczach reprezentacji :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Szpilka wygrał i humor popsuty
36
I cyyyk, do zera prywaciarza
14
Już go muszą nawet liną obwiązywać, byleby z Pudżem w melanż nie poszedł
1
@Jakchcesz Trzeba to sobie będzie odświeżyć, z 10 lat już nie oglądałem :D
2
@Jakchcesz Jest tam w ofercie Nie ma to jak hotel/statek? :D
2
Co jak co, ale over 2,5 seta w siatkę to jest pewniak do grania
1
@Firestone Lubię podsycać tłum
3
Generalnie wnioski nasuwają się takie, że gdybyśmy nie stracili dwubramkowego prowadzenia, to wciąż byśmy prowadzili. Luźna myśl.
0
Ale klimat z orkiestrą, jak na Śląskim kiedyś :D
0
Myślę, że to dobry moment, aby przypomnieć sobie fantastyczną przemowę motywacyjną Smudy po meczu z Grecją: