7

Napoli ze Scudetto po 32 latach i Argentyna z MŚ po 36 latach - nie jest to absolutnie niemożliwy scenariusz, patrząc na obecną formę tych zespołów. Być może Diego czuwa z góry - w końcu był boski :)

2

A Rosja gdzie? Jakiś bonusowy 7 koszyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jakchcesz To jest prowokacja i ja tak tego nie zostawię. To znaczy nic z tym nie zrobię, ale przynajmniej groźnie zabrzmiało.

0

@rumilas Sęk w tym, że z Bayernem gramy w 5. kolejce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Każdy* wiedział, że karny. Włącznie z Szymkiem.



* nie dotyczy sędziego

1

Ale sami powiedzcie: czy nie ekscytuje was myśl o wygraniu Ligi Europy?

0

Będę trochę zawiedziony, jeśli Lewy dziś nie dobije do 100 goli w LM

1

2

@El dominatore Zgadza się. Rodzice założyli mi tu konto 11 lat temu jak byłem szkrabem, przewidzieli wszystko.

5

@El dominatore Tyle to ja miałem w 5 klasie

2

@Barca1992 raczej nie inaczej :)
@Kidd na strefę medalową to na pewno nie, takie pokolenie jak było to szybko się może nie trafić

3

top3 zawałów, jakie przeżyłem w oglądaniu kadry ręcznych.
a potem Syprzak show w dogrywce :D

https://x.com/HandballGlobale/status/1576852729300865025

2

@AdiKingu96 Zobaczymy, czy na Mundialu taki cwany będzie

0

Takim mistrzostwem zdobywa się 3 punkty

0

Pff, dobijacz

5

@Kapitan hawk Jezus swoje za uszami miał. Był w końcu sowieckim szpiegiem - na nazwisko miał Ipanienko. W kolędzie stoi wyraźnie: chodźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa Ipanienki. :-)

9

W sumie trochę mnie zdziwiło, że to dopiero jego czwarty max w karierze. Do Ronniego brakuje mu jedynie jedenastu :D



Piękny dubel też wcześniej



@magister97r @SnookerNews @Piotr,1985 @mekston @P33ck @JimMorrisonFCB @1996messi

17

Swoją drogą ciekawe, kiedy w końcu przeproszą za 11 września 2001

https://x.com/Ar_Mech/status/1574999885450878977

2

@Szalik Niemcy będą gospodarzem

3

Podział na koszyki przed losowaniem grup eliminacyjnych Euro 2024. Powstanie 10 grup: 7 po 5 drużyn, 3 po 6 drużyn. Losowanko 9 października.


4

@macio_944 Szkoda, że naprawdę utalentowani graficy są pomijani

https://zapodaj.net/images/ecc31587261a4.png

0

@tomek8756 Ja w ogóle nie tęsknię. Dobrze, że to gówno przytrafiło mi się na ostatnim roku magisterki, bo nie wyobrażam sobie całych studiów na zdalce xD

Choć fakt faktem, łatwiej było z zaliczeniami.

7

@IronSanHybrid "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

4

Są w tym kraju ludzie na tyle odważni, że zdecydowali się obejrzeć powtórkę meczu Polski z Holandią i jeszcze do tego przeprowadzili jego analizę. Chylę czoła i polecam całą nitkę:


5

Doping sterowany z telebimu, ja piernicze xD Może jeszcze niech następnym razem śpiewają: "w górę serca, Polska wygra mecz", rywal będzie wręcz ogłuszony

https://x.com/Rozglosnia3/status/1573244947347939329

1

@GeneralXavi Dobrze mu z oczu patrzy. Na pewno by nie okłamał 40 milionów Polaków.

2

@Zazinho Forbrydelsen, bardzo polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?