damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Napoli ze Scudetto po 32 latach i Argentyna z MŚ po 36 latach - nie jest to absolutnie niemożliwy scenariusz, patrząc na obecną formę tych zespołów. Być może Diego czuwa z góry - w końcu był boski :)
2
A Rosja gdzie? Jakiś bonusowy 7 koszyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Colon Pytaj Judasza
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/3miHeEyGhtOG63pmWqFYAy558oouDlVl.jpg
1
@Jakchcesz To jest prowokacja i ja tak tego nie zostawię. To znaczy nic z tym nie zrobię, ale przynajmniej groźnie zabrzmiało.
0
@rumilas Sęk w tym, że z Bayernem gramy w 5. kolejce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Każdy* wiedział, że karny. Włącznie z Szymkiem.
* nie dotyczy sędziego
1
Ale sami powiedzcie: czy nie ekscytuje was myśl o wygraniu Ligi Europy?
0
Będę trochę zawiedziony, jeśli Lewy dziś nie dobije do 100 goli w LM
1
Griezmann w tej chwili:
https://i.imgflip.com/4u8tgt.jpg?a462168
2
@El dominatore Zgadza się. Rodzice założyli mi tu konto 11 lat temu jak byłem szkrabem, przewidzieli wszystko.
5
@El dominatore Tyle to ja miałem w 5 klasie
2
@Barca1992 raczej nie inaczej :)
@Kidd na strefę medalową to na pewno nie, takie pokolenie jak było to szybko się może nie trafić
3
top3 zawałów, jakie przeżyłem w oglądaniu kadry ręcznych.
a potem Syprzak show w dogrywce :D
https://x.com/HandballGlobale/status/1576852729300865025
2
@AdiKingu96 Zobaczymy, czy na Mundialu taki cwany będzie
0
Takim mistrzostwem zdobywa się 3 punkty
0
Pff, dobijacz
5
@Kapitan hawk Jezus swoje za uszami miał. Był w końcu sowieckim szpiegiem - na nazwisko miał Ipanienko. W kolędzie stoi wyraźnie: chodźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa Ipanienki. :-)
9
W sumie trochę mnie zdziwiło, że to dopiero jego czwarty max w karierze. Do Ronniego brakuje mu jedynie jedenastu :D
Piękny dubel też wcześniej
@magister97r @SnookerNews @Piotr,1985 @mekston @P33ck @JimMorrisonFCB @1996messi
17
Swoją drogą ciekawe, kiedy w końcu przeproszą za 11 września 2001
https://x.com/Ar_Mech/status/1574999885450878977
2
@Szalik Niemcy będą gospodarzem
3
Podział na koszyki przed losowaniem grup eliminacyjnych Euro 2024. Powstanie 10 grup: 7 po 5 drużyn, 3 po 6 drużyn. Losowanko 9 października.
4
@macio_944 Szkoda, że naprawdę utalentowani graficy są pomijani
https://zapodaj.net/images/ecc31587261a4.png
10
@Luciano99 wróciłeś już z zakupów?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_166423711079MiG4QTqAu1S6EW4wnwfE.jpg
0
@tomek8756 Ja w ogóle nie tęsknię. Dobrze, że to gówno przytrafiło mi się na ostatnim roku magisterki, bo nie wyobrażam sobie całych studiów na zdalce xD
Choć fakt faktem, łatwiej było z zaliczeniami.
7
@IronSanHybrid "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
4
Są w tym kraju ludzie na tyle odważni, że zdecydowali się obejrzeć powtórkę meczu Polski z Holandią i jeszcze do tego przeprowadzili jego analizę. Chylę czoła i polecam całą nitkę:
5
Doping sterowany z telebimu, ja piernicze xD Może jeszcze niech następnym razem śpiewają: "w górę serca, Polska wygra mecz", rywal będzie wręcz ogłuszony
https://x.com/Rozglosnia3/status/1573244947347939329
1
@GeneralXavi Dobrze mu z oczu patrzy. Na pewno by nie okłamał 40 milionów Polaków.
2
@Zazinho Forbrydelsen, bardzo polecam