2

@Kessie I jakie emocje już w pierwszym odcinku, Elżbieta podała omyłkowo inny lek dla chorego dziecka, wskutek czego ten zmarł. To były emocje.

Tak, oglądałem i jestem z tego dumny.

1

9

@Kondziubarca Niech sobie rozegrają mistrzostwa Rosji. Dagestan vs Czeczenia, Kałmucja vs Tatarstan. Ale by piłeczka chodziła!

2

@Transu96 Bounce Tales na zawsze w moim serduszku

15

Kilka ciekawostek piłkarskich:

- Chelsea tyle samo razy spadała z Premier League (wcześniej First Division), ile razy zostawała mistrzem Anglii (6).
- Leo Messi jest jedynym piłkarzem, który zdobył Złotą Piłkę w trzech różnych dekadach.
- Jamie Vardy trafił do Premier League w wiek 27 lat, ale wciąż ma w niej więcej bramek niż Ronaldo, Cantona czy Salah.
- Antoine Griezmann nigdy nie został mistrzem Hiszpanii, pomimo że gra tam od ponad 12 lat.
- Mario Balotelli jest jedynym Włochem, który zdobył mistrzostwo Anglii.
- Zlatan Ibrahimović grał profesjonalnie w piłkę nożną w 4 różnych dekadach. Oprócz tego, grał w 6 różnych klubach, które w swojej historii zdobywały Ligę Mistrzów, jednak on sam nigdy tego trofeum nie wygrał.
- Gol skorpionem Oliviera Girouda zdobył nagrodę Puskasa, a nie był nawet wybrany golem miesiąca w Premier League.
- Philipp Lahm, w okresie od września 2014 do października 2015, nie popełnił ani jednego faulu w Bundeslidze.

za: @CFC_Janty

0

Do 3 spalonych sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FCB24 Co chodzi o najlepszą fryzurę, to: Fellaini > Witsel > Delaney > Matić

1

Jaja jak arbuzy xDD

0

Niesamowita huśtawka nastrojów. Co za poyebany mecz xD

0

@ArcziArtt Potwierdzam, byłem tym kumplem

0

Słowenia nas robi na miękko czy się postawimy, jak myślicie? Kosza śledzę w zasadzie tylko, kiedy kadra gra na wielkich turniejach, a rok temu pamiętam, że właśnie ze Słoweńcami srogie baty dostaliśmy w quali do IO.

2

W pierwszej połowie, poza skutecznością (co niestety jest kluczową sprawą), Barca wyglądała świetnie. Przede wszystkim ciągły pressing i najzwyklejsza na świecie jazda na dupie. Bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie - słowo klucz. Naprawdę szkoda tych okazji, czy to Lewego, czy Pedriego, o Raphinhii nie zapominając. Zamiast dwóch gongów Bayernu, sami mogliśmy im przedwcześnie zgasić światło. A tak pozostaje rozgoryczenie.

Elche zapłaci rachunek.

19

Ten wyraz twarzy mówi wszystko. Bayern będzie leżał, będzie bity, będzie płakał.

2

Teraz Polskę może już uratować tylko Jarosław Kaczyński

1

@Pawci023x Już od 1,5 roku nie, w czasie Euro był w TVP, a teraz komentuje dla Viaplay

1

Złota Piłka się oddala :(


0

@barcelonaLM doprecyzowałem, bo film niedostępny w Polsce

0

Mareczek wyjaśnia admina DAZN na TT (chodzi o strzał Dembele i błąd bramkarza):

"Kiedy twój najlepszy kumpel stoi na bramce rywali"
"Niestosowne i lekceważące. Po raz kolejny. Wstydźcie się."


0

1 stracony gol w pierwszych pięciu meczach La Liga. Kiedy po raz ostatni Barca tak dobrze w defensywie zaczęła ligowy sezon?

@Danny Gaucho łysy pomóż

5

Lewy gol na wślizgu jaki kiedyś ze Szkocją w ostatniej minucie meczu :D

0

@Kuczek Dygnął

2

Oglądalność The Crown: stonks

1

@mateusz1989VeB Luzik :D Nie powiedziałbym, że się bardzo znam, ale w tym przypadku akurat tak jest. Weźmy np. takiego Mbappé. Też się bardziej to "é" akcentuje i brzmi jak nieco wydłużone "e", choć w polskim komentarzu nie jest to może aż tak słyszalne.

1

@mateusz1989VeB No właśnie czyta "Kesjee", jeszcze wydłuża to "e"

1

@mateusz1989VeB No bo poprawnie wymawia się "Kesje". Nazwisko brzmi Kessié, a literkę "é" w języku francuskim czytamy tak jak polskie "e" (a nawet się je jeszcze akcentuje).

1

@Jakchcesz Taki już jestem. Kibic sukcesu.

6

@Jakchcesz Piękne wydarzenie. Nie wyobrażam sobie nawet, jaka musiała być to dla niego radość. Dzień, który z pewnością zapamięta do końca swojego życia.

Oczywiście narodziny dziecka także wielka sprawa.

12

Klasyfikacja strzelców Ligi Mistrzów:
1. Robert Lewandowski - 3 gole, 0 asyst
2. Piotr Zieliński - 2 gole, 1 asysta
...
Reszta pionków

Polska gurom!

6

Co tam Boras bełkocze? xD

3

Jeszcze żeby Ousmane się wstrzelił w końcu, to będzie już całkiem cacy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?